PDA

View Full Version : Как да си променя gsm номера ?



DoNnNnNa
11-30-2007, 11:32
kak da si proverq gsm nomera na vivAtel sam i neznam kak da si go proverq pak mi trqbva nqkoi znae li

prettyIdeath
11-30-2007, 11:51
Ако имаш ваучер /или си на сметка/ просто пусни сигнал на някой френд който е до теб и си виж номера... Пък и попитай някой друг на вивател /трябва да го пише в книжката ти с картата/ абее...много начини има.. не да пускаш тъпи теми..

DoNnNnNa
11-30-2007, 12:06
ne puskam tapi temi kvo se otvarq6 pak ti kakvi sa tiq nas4ini kato nqmam par iv tela kak da si razbera nomera ne moga li da pitam tva tapa tema li e are molq t ise mlakvai i ti ne pi6i tapi otgovori are

prettyIdeath
11-30-2007, 12:24
ne puskam tapi temi kvo se otvarq6 pak ti kakvi sa tiq nas4ini kato nqmam par iv tela kak da si razbera nomera ne moga li da pitam tva tapa tema li e are molq t ise mlakvai i ti ne pi6i tapi otgovori are

Леле... колко лошо... тцтцт... Не продават карти без пари ... Отначало си имала ваучер... И си звъняла щом сега нямаш... И не ми казвай де да пиша! ЯснУ?

KoRnFlAkE
11-30-2007, 15:11
ne puskam tapi temi kvo se otvarq6 pak ti kakvi sa tiq nas4ini kato nqmam par iv tela kak da si razbera nomera ne moga li da pitam tva tapa tema li e are molq t ise mlakvai i ti ne pi6i tapi otgovori are

Абе ти зле ли си? Щом нямаш пари, значи си звъняла някъде и следователно си използвала тая карта. И си зле щом още не си знаеш номера. Пфф.. Ако имаш пари поне за СМС, прати на някой и така, ако не, вземи си ваучер и звънни на някой и го разбери.

RuKsP1n
11-30-2007, 19:54
Зависи с какъв телефон си, някои модели имат опция за показване на собствения номер. Книжката с която идва картата и тнт също са варианти.