PDA

View Full Version : След 4 месеца!



netipichna
11-30-2007, 14:09
Здравейте, моята история е следната, имам приятел с който сме заедно вече 4 месеца и страшно много го обичам, но никога не съм му го казвала, защото не съм сигурна той дали ме обича изобщо. Той е регистриран в еди саит за запознанства(както и аз, но не поради причината да си търся гадже там, а просто да си пиша с хората), но за него не съм убедена, че е вътре само за да си пише с тях, а мисля, че и за нещо повече. И така аз реших да разсея съмненията и си направих профил с различно има и снимки на едно много красиво момиче. Писах му дали иска да се опознаем по-отблизо, а той беше веднага готов и даже ме обсипа с комплименти. След това рещих да го питам дали има приятелка и отговора направо ме съсъпа тотално. Той пише, че има приятелка , но това не му пречило и, че изпитва към мен само сексуално привличане. :-# И това ме обърка, защото не един път съм го питала дали иска да се разделим, а той ми казва че не иска. Аз съм на 19а той на 25. Понякога ме гледа в очите продължително и си мисля, че иска да ми каже, че ме обича, но нещо го спира, а аз няма тази смелост да му го кажа аз първа. Незнам какво мислите, объркана съм, може би ако се раздели м за известно време, защото през тези 4 месеца само един ден сме били разделени през останалото време всеки ден бяхме непрекъснато заедно. Дайте си мнението :smt006 :-# :smt001

krem4et0
11-30-2007, 14:16
Кажи му го и виж как ще реагира. Още помня първата реакция на моя мъж-каза знам. Мн тъпо се почувствах, мн зле си доизкарахме вечерта и изобщо винаги в следващите 2 години, когато съм го казвала(обичам те), е било посрещано с мълчание и последвано от скандал.........Но за сайтът нещата са по-различни. първо подобни клопко да залагаш не е много етично. Второ може да се е сетил, че си ти. И не на последно място може да се е правил на пич пред готината мацка...........
Предположения много-единственият начин е да му признаеш коя си и да обсъдите казаното от него!

hiro
11-30-2007, 14:16
Mi pogovori zaobikolno s nego :) Ne mu go kazvai purva obache :)

zara87
11-30-2007, 14:20
Нетипична здравей!
Приятелят ти е на 25 години, а ти на 19. Това е нормално при тези връзки. Има 2 варианта-или приятелят ти е искал някакъв флирт, само да си запълни времето, или наистина с теб е само заради секса.
Кога за пръв път с него правихте секс? На първия месец ли... Кажи малко повече...
Това, че ти си се представила като друга, може само да оправдае женското любопитство. Защото ако той разбере, не знам как би го приел.
И все пак ако наистина се съмняваш в него, поговорете си, бъди искрена и искай от него същото.
А за думичката ОБИЧАМ ТЕ, ще си я кажете когато наистина и двамата го почувствате. Може би не е дошъл момента. Често момчетата не разбират значението на тази дума и затова не я употребяват, страхуват се от нея. Съветвам те да изчакаш малко. Нали не искаш да ти казва обичам те без да го чувства...

Pavlito
11-30-2007, 14:23
dobolka mi e poznato tova...i az napraix sashtiq nomer v sait i reakciqta na moq beshe podobna samoche oshte po zle-behse kazal na onaq /toest s falshiviq profiil/ che si nqma priqtelka a xodeshe s men...sled koeto se pochivstvax mn zle :-# razoblichix go za toq razgovor i che samrazbrala,no ne mu kazax che e falshif profila ...i sled koeto toi si prizna sichko i si ostanaxme samo priqteli :cry:

Oriqna
11-30-2007, 14:25
според мен трябва да го оставиш защото щом по саитовете сеаля разнимомичета защо си мислиш че не го прави и наван докато те няма.... :? :shock:

netipichna
11-30-2007, 14:31
След като тръгнахме, за първи път правихме секс след около месец и половина. Питала съм го направо дали е с мен само заради секса и той ми е отговарял, че не и ми го е доказвал по-различни начина че не е так, а и винаги е казвал, че съвсем различно е да кажеш нещо, а съвсем друго е да го докажеш. А и винаги ми е казвал, че по-характер е много странен. Просто разсъждава различно, Напрмер: той не може да го рабере това да се целуваш наобществени места, защото когато се целуваш пред други хора не влагаш нищо, а когато е насаме, го правиш истински. Незнам наистина е много странен :cry:

zara87
11-30-2007, 14:35
Ако искаш да му вържеш номер, уреди си среща с него, без да знае че си ти, и отиди да видиш дали ще дойде. Определено ще се изненада като те види, освен ако не е разбрал че си ти.
Аз продължавам да те съветвам да поговориш с него

netipichna
11-30-2007, 14:37
Кажи му го и виж как ще реагира. Още помня първата реакция на моя мъж-каза знам. Мн тъпо се почувствах, мн зле си доизкарахме вечерта и изобщо винаги в следващите 2 години, когато съм го казвала(обичам те), е било посрещано с мълчание и последвано от скандал.........Но за сайтът нещата са по-различни. първо подобни клопко да залагаш не е много етично. Второ може да се е сетил, че си ти. И не на последно място може да се е правил на пич пред готината мацка...........
Предположения много-единственият начин е да му признаеш коя си и да обсъдите казаното от него!
Знам, че не мног правилно това за сайта, но... И това е възможно да се е сетил, че съм аз и да писал нарочно така. Пък и повече ми се вярва, че просто се опитва да се направи на пич пред това момиче, защото тя наистина е мног красива :cry:

led_i_ogyn
11-30-2007, 14:44
Ами мисля,че щом е казал,че има само сексуално изпитване към приятелката му,тоест ТИ,не държи достатъчно на теб,a те иска само заради секса,не съм 100% убедена,но поне 60% съм убедена,и ако не за винаги,то поне за известно време се разделете. :)

Еми да..така е и аз така мисля.

ra4ence
11-30-2007, 14:58
Приятелят ти е на 25 години, а ти на 19. Това е нормално при тези връзки. Има 2 варианта-или приятелят ти е искал някакъв флирт, само да си запълни времето, или наистина с теб е само заради секса.


"Тези връзки"? Хм..
Аз съм на 20,а приятелят ми на 27. Нито е само флирт,нито е само за секса. Не знам какво глупаво становище цари сред хората,че ако мъжът е пооо-голям от момичето,то я използва само..

Сага По темата :)
Първо му разкажи за случката. Може да е казал,че има само сексуално привличане към теб,само за да оправдае действията си пред момичето,с което говори. А може и да е истина. Помисли си добре над цялостното му държание. Само знам,че това,което е казал определено не е поведение на човек,който държи на приятелката си :(

netipichna
11-30-2007, 15:11
Никой друг ли няма мнение :cry:

netipichna
11-30-2007, 15:27
Пак аз ще се изразя,но ще ти кажа зарежи го, не е, не е бил и никога няма да бъде единственият мъж.

Да това го знам, че не единственият мъж, но има чувството, че от лош на по-лош попадам и незнам. Отчайвам се, че никога няма да срещна човек който да ме обича истински. Бившия ми приятел ми изневери и се разделихме много страдах бяхме заедно годинаи половина. Ужассс :cry: :cry: :cry: :-#

bungle
11-30-2007, 15:35
Намери си друг.
4 месеца са... малко време.
Ще си намериш подходящ човек. За всеки влак си има пътници. Не се отчайвай.
Седни, поговори с него първо. Обясни му какво чувстваш, попитай го дали е с теб само заради секса, или изпитва и уважение. Не му казвай, че си се регистрирала с друго име, ще обърне нещата срещу теб. Таааа, обади му се и утре (примерно) се вижте. Надявам се всичко да се оправи. Ако се окаже, че наистина мисли по този начин.. бий му шута докато е време. По-натам ще стане още по-зле.
Стискам палци. Горе главата. :-)

koalka
11-30-2007, 17:12
Поговори с него, питай го какви чувства има към теб, кажи му, че го обичаш и виж как ще реагира.Не казах нещо по-различно от другите, но това е.Недей да залагаш на такива "проверки"...

netipichna
12-01-2007, 10:12
Благодаря на всички :|

LitTlE_BeBsIiI
12-01-2007, 10:25
Ами мисля,че щом е казал,че има само сексуално изпитване към приятелката му,тоест ТИ,не държи достатъчно на теб,a те иска само заради секса,не съм 100% убедена,но поне 60% съм убедена,и ако не за винаги,то поне за известно време се разделете. :)