PDA

View Full Version : Наистина май съм се увлякла доста по него!!!



A_JoLiE
11-30-2007, 14:41
Хеййй СЛАДУРИИИИИ ... Искам да ви кажа че много харесвам едно момче ... но не съм толкова щастлива, че го харесвам, а че забравих предния ... :grin:

Еми сега проблема. :) Той е 11-ти клас аз съм 9-ти. :oops: Не се познаваме, но аз много го харесвам. :wink: Днес за първи път говорихме но беше за няколкон минути. Аз му поисках запалка. :-D И сега се чудя как да се запознаем. Нямаме общи познати .. в смисъл имаме, но не сме толкова близки за да им кажа, че го харесвам и искам да се запознаем. :neutral: А нещо свързано със анонимни обаждания и СМС-и е малко тъпо защото не ми идват интересни идеи .. :-o ... а ако е нещо такова дайте некфи яки предложения #-o ... абе уффф не знам ... ПОМОЩ !! 8-[ 8-[

МЕРСИ ПРЕДВАРИТЕЛНОООО!!! :-) :-) :grin: :grin:

spongebob
11-30-2007, 14:46
Как ще е тъпо с смс-и даже е мн забавно и веселко :) така се запознах с приятеля ми и вече година и 4 месеца сме щтастливи заедно,много е зарибено с смс-ите :) айде успехче от мен :)

A_JoLiE
11-30-2007, 14:55
Как ще е тъпо с смс-и даже е мн забавно и веселко :) така се запознах с приятеля ми и вече година и 4 месеца сме щтастливи заедно,много е зарибено с смс-ите :) айде успехче от мен :)

Казвам че е тъпо защото не ми идват интересни идеи ... но ако дадш някое птримерче ... ;) или който и да е да даде ... всяка помощ ми е от полза... Така че небъдете скромни ... всяко предложение ми е нужно!!!

A_JoLiE
11-30-2007, 15:08
Мерсии ... амии освен СМС-и ... :)...........

kifla
11-30-2007, 15:08
хихихи ти яко си хлътнала :P и аз съм за смс! Успехче! =D> \:D/

MiMcHeToOo
11-30-2007, 17:53
Аз пък на твое място и следващия път бих му пойскала запалка + скайпа ;)

Lacey
11-30-2007, 17:57
мм можеш да се блъснеш в него в коридора на училишето и да го питаш например от къде си е купил тениската и то от там сам ще си дойде разговора :-o

Harum_Scarum
11-30-2007, 18:08
намери му скаипа :P

alkobalko
11-30-2007, 18:11
Запознйте се и след това всичко ще е много по-лесно.

spongebob
11-30-2007, 19:16
Ами при мен подейства...незнам как да го нарека..загадачността може би защото 15 дни му писах смси,че го харесвам и прочие без да кажа коя съм и на 15тия ден заминах за 1 за една седмица на море(пишех му от мтел и ми отговаряше там) и като се върнах видях,че ме беше търсил и пак му писах иии накрая ме убеди да си призная коя съм и още на следващия ден излязохме на кафе,на по следващия пак и на третото кафе тръгнахме :)

A_JoLiE
12-01-2007, 14:38
мм можеш да се блъснеш в него в коридора на училишето и да го питаш например от къде си е купил тениската и то от там сам ще си дойде разговора :-o

Emi da ... no kofti e 4e v moeto daskalo sme s uniformi :) no mersi vse pak ;-) ....


Ами при мен подейства...незнам как да го нарека..загадачността може би защото 15 дни му писах смси,че го харесвам и прочие без да кажа коя съм и на 15тия ден заминах за 1 за една седмица на море(пишех му от мтел и ми отговаряше там) и като се върнах видях,че ме беше търсил и пак му писах иии накрая ме убеди да си призная коя съм и още на следващия ден излязохме на кафе,на по следващия пак и на третото кафе тръгнахме :)

Ami kakvo da mu napi6a za purvi SMS??

DevilWish
12-01-2007, 14:43
Kaто стана въпрос за анонимни смс-и ,сегашният ми приятел ми взел номера от най-добрия ми френд и се запознахме и сега ходим :-)
Но според мен следващия път като му поискаш чакмака (запалка хаха) ::: му кажи ,мерси много за огънчето ,вече втори път ми даваш ,дай поне да се запознаем - сигурна съм ,че няма да ти откаже щом правиш ти такава крачка и ще си каже - уау мацката не е срамежлива ;-)

*.~*`*~* anaRial *.~*.`*`
12-01-2007, 15:04
Kaто стана въпрос за анонимни смс-и ,сегашният ми приятел ми взел номера от най-добрия ми френд и се запознахме и сега ходим
Но според мен следващия път като му поискаш чакмака (запалка хаха) му кажи ,мерси много за огънчето ,вече втори път ми даваш ,дай поне да се запознаем - сигурна съм ,че няма да ти откаже щом правиш ти такава крачка и ще си каже - уау мацката не е срамежлива
Аз съм за :) Както и за анонимните sms-и Успех!

A_JoLiE
12-01-2007, 15:57
Kaто стана въпрос за анонимни смс-и ,сегашният ми приятел ми взел номера от най-добрия ми френд и се запознахме и сега ходим :-)
Но според мен следващия път като му поискаш чакмака (запалка хаха) ::: му кажи ,мерси много за огънчето ,вече втори път ми даваш ,дай поне да се запознаем - сигурна съм ,че няма да ти откаже щом правиш ти такава крачка и ще си каже - уау мацката не е срамежлива ;-)

:-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) Mersiiiii ... za tva ne se bqh setila !!!

*B3b4ety*
12-02-2007, 18:48
[-o< SMS :!: :!:

B3B0K
12-02-2007, 21:11
mm tva za sms-ite ne bih go probvala ama tva s zapalkata dt nqkoi go predloji "e ve4e 2ri pat mi dava6 dai pone da se zapoznaem.. " etva e dobro ;-)

cokaina_
12-05-2007, 18:47
Според мен смс-ите са крайно отчаян метод. Идеята със запалката работи наистина. Следващия път, когато му поискаш, кажи : "Между другото аз съм ...." и така ще се запознаете. В 8 клас също бях хлътнала по един от 11 клас и горе долу знам кое действа повече. И най-накрая когато се запознаете прави всичко, което ти доставя уоволствие: флиртувай с него, пиши му в скайп и т.н. НО имай в предвит, че може да се окаже всякакъв.... ЗААДНИК !!!

koalka
12-05-2007, 18:51
Следващия път му кажи "здрасти", след като сте се заговорили веднъж, това не е проблем.Така постепенно ще започвате да си говорите, намекни му, че го харесваш...Не е нужно да правиш кой знае какво, то си се разбира и с малко.

A_JoLiE
12-05-2007, 19:37
Мерси за съветчетата. Намерих му скайпа, но не знам какво да му пиша. Запознахме се и е мн свестен ... кфо да му пиша в скайп???