PDA

View Full Version : Как да го спе4еля



bebotity
11-30-2007, 15:03
Здравейте!Моята история е кратка.Зна4и харесвам едно мо4е което беше 1 клас в моя клас.Аз се приместих в дръго даскала и слу4аино го жидях в ножото ми у-ще.Много го харесжам и моля за съвет как да го спе4еля или като приятел или не6то пове4е! Но имам проблем мн сам срамежлива-когато погледна някое мом4е или го питам не6то просто се из4ервавам.Затожа моля помогнете.Предварително благодаря!!

kifla
11-30-2007, 15:10
Ми аз бих те посъветвала пак като го видиш да го спреш кажи му нещо от сорта: Хей как си ?Какво правиш тук ..(тва малко тъпо де) и некфи такива ...като за начало на разговор :P =D>

sladka otrova
11-30-2007, 16:04
Mi az sa6to kato vidq nqkoe mom4e koeto mi haresva i izob6to opredeleno mnogo se iz4ervqvam i sam mnogo sramejliva,no kogato popadna v takava situaciq zabravqm za srama i ne mi puka 4e se iz4ervqvam,a deistvam.Ti moje6 da otide6 pri nego da go zagovori6 da razmenite nqkoq druga duma za stariq ti klas,koeto 6te e predtekst za razgovora i taka postepenno kato idva 6te govorite za razli4ni ne6ta i taka malko po malko moje da se polu4i ne6to

Liar
11-30-2007, 16:12
При положение че сте били в един клас какъв ти е проблема да го заговориш?Отиваш при него питаш го как е какво прави как е в училището което учи и подобни най-обикновени въпроси за да завържете разовор.И за скайпа му можеш са питаш(ако все още го нямаш) по време на разговора за да може и след това да продължите да си комуникирате.Като си толкова срамежлива вероятно не искаш веднага той д9а разбере за чувствата ти защото не знаеш как ще реагира.Тогава не бъди настъпателна дръж се с него както с останалите си приятели не показвай че близостта му по някакъв начин те кара да се притесняваш.
=)

bebotity
11-30-2007, 16:26
При положение че сте били в един клас какъв ти е проблема да го заговориш?Отиваш при него питаш го как е какво прави как е в училището което учи и подобни най-обикновени въпроси за да завържете разовор.И за скайпа му можеш са питаш(ако все още го нямаш) по време на разговора за да може и след това да продължите да си комуникирате.Като си толкова срамежлива вероятно не искаш веднага той д9а разбере за чувствата ти защото не знаеш как ще реагира.Тогава не бъди настъпателна дръж се с него както с останалите си приятели не показвай че близостта му по някакъв начин те кара да се притесняваш.
=)
тук възниква не6то парво 4е ние бяхме в 1 клас с него а ся сам 8.не мога просто да ида и да го заговоря така

koalka
11-30-2007, 17:09
Най-важното е да си спокойна и уверена в себе си.Иначе няма как да стане.Просто отиди при него, поговорете си като бивши съученици, вземи му скайп, телефон...

sasha_90
11-30-2007, 17:11
Нали сте били в един клас?Когато го видиш го заговори. :)

bebotity
11-30-2007, 17:45
Нали сте били в един клас?Когато го видиш го заговори. :)
Ам 4и то е много лесно като сме били в един клас но просто не мога не знам какво да мъ кайа в това е проблема

MiMcHeToOo
11-30-2007, 17:50
Най-важното е да си спокойна и уверена в себе си.Иначе няма как да стане.Просто отиди при него, поговорете си като бивши съученици, вземи му скайп, телефон...

+1