PDA

View Full Version : Как всявате респект у околните?



mrysnika
11-30-2007, 16:48
Стана ми интересна тая темичка за уважението,та реших да ви попитам каква е вашата тактика,как се държите,за да спечелите уважението на хората,какво правите,за да не им позволявате да ви се качват на главата? Как внушавате на околните да зачитат мнението ви? ;)

HePeAJIeH
11-30-2007, 19:27
Нямам определена тактика! Попринцип се държа естествено и който ме оцени такъв какъвто съм печели уважението ми.В случая ако се държиш неестествено рано или късно ще изгубиш уважението което си спечелил или респекта който си постигнал поради простата причина че не можеш да носиш маска пред даден човек завинаги! Бъди естествен,бъди себе си! Лека вечер! :wink:

quench
11-30-2007, 19:28
има ли разлика между уважение и страх?

те не си пречат, но второто пречи истински да ти се качат на главата

hardball
11-30-2007, 20:33
На мен ми върши работа доброто старо "Бъди верен на себе си". Каквито и глупости да натворявам гледам да стоя твърдо зад взетите си решения и казаните думи. Не можеш да получиш респект, ако ти липсва самоуважение.

quench
11-30-2007, 20:41
следването на точен кодекс те прави усязвима за хората, котио могат рационално или интуитивно да предвидят действията ти, не мислиш ли? важна част от върпоса беше - какво пречи другимо да ти се качи на главата :)

hardball
11-30-2007, 20:43
За да не ти се качат на главата се иска акъл и малко воля. Други въпроси? :D

Saymon90
12-01-2007, 06:34
Смея да твърдя, че малко хора, които ме познават, не ме уважават. По принцип не си кроя стратегии за нищо. Явно съм доказал на хората около мен, че има за какво да ме уважават... не мисля, обаче, че е моя работа да изтъквам тези мои качества, които са достойни за респект.

No_Limit
12-01-2007, 08:06
Преди години бях затворена , добричка , исках само другите да са добре и ми се качиха на главата . След като ме мачкаха ми дойде акъла в главата . Погрижих се за себе си , спрях да мисля за чуждите проблеми . В крайна сметка никой не решаваше моите :!: Станах малко егоист , леко високомерна , започнах да отговарям смело и т.н. Та това което исках да кажа е че понякога не е хубаво да се раздаваш на другите , трябва да си леко егоист :!:

No_Limit
12-01-2007, 08:28
Преди години бях затворена , добричка , исках само другите да са добре и ми се качиха на главата . След като ме мачкаха ми дойде акъла в главата . Погрижих се за себе си , спрях да мисля за чуждите проблеми . В крайна сметка никой не решаваше моите :!: Станах малко егоист , леко високомерна , започнах да отговарям смело и т.н. Та това което исках да кажа е че понякога не е хубаво да се раздаваш на другите , трябва да си леко егоист :!:
И моят случей е такъв,преди години и аз бех много свита но сега се държа висикимерно и отговарям и некой ако тръгне да се заяжда с мен го правя на 2ст прес сички. :-D
;-) Имаше едно момче което БЕШЕ голям гъзар :lol: , тормозеше ме и т.н и един ден просто го счупих от бой пред приятелите му и вече като ме види минава на другия тротоар . Имай напредвид че съм момиче а той е два пъти колкото мене

Blacklisted
12-01-2007, 13:30
^Kато се има предвид, че момчетата не отвръщат на момичета, не е голямо постижение...

No_Limit
12-01-2007, 13:47
^Kато се има предвид, че момчетата не отвръщат на момичета, не е голямо постижение...
Опа сори , отвръщаше ми :D само трябва да знаеш къде да удариш :razz:

Blacklisted
12-01-2007, 13:53
;o that was no boy!

Jus7m3
12-04-2007, 13:31
аз съм с тактиката "трябва да покажеш уважение,за да получиш такова"

Nobody
12-06-2007, 14:31
HePeAJIeH каза, че не можеш да носиш маска пред един човек завинаги, но аз не споделям точно мнението му. Един човек носи много маски, особено ние младите хора, които някои понадрастнали ни може би с право ни описват като "пъпчиви пубери", макар че всеки си знае как да се грижи за себе си и кожата си. :) Когато ти се запознаеш с един човек ти вече имаш някаква идея какви искаш да са вашите взаимоотношения и как искаш да се държиш пред него и с него и обиквенно този начин е малко или много по-различен от държанието ти с другите хора, които си е един вид маска, която слагаш и никога повече не махаш, освен ако не решиш да го направиш насилствено. Засега в темата за уважението не видях мнение, на което бих могъл да опонирам и да завържа нещо като дискусия, в която да представя своите виждания и аргументи под формата на спор, а не просто като суха информация, която би ми било и трудно да напиша. Друго си е, когато друг човек с мнението си те е насочил към подбора на правилните контра-аргументи. Аз уважавам всеки един човек, най-малкото, заради това че съществува. Отдавам това уважение на всеки, а не го карам да го печели. Защото така превръщам своето уважение в нещо специално, а то не е такова. Аз не съм повече от другите хора и следователно моето уважение не е нещо, за което някой трябва да се бори. А ако искам някой да се бори за моето уважение това означава, че той е паднал по-ниско от мен, защо тогава да го уважавам. А и как да уважавам себе си тогава, щом съм накарал човек да изпадне в такова положение?

Nu[m]b
12-07-2007, 00:14
Със спокойствие. :)

~*~By~Myself~*~
12-07-2007, 01:49
Просто съм себе си,старая се да не съм груба с никой ... В краина сметка не прави на другите това което не искаш да ти правят на теб.Винаги защитавам приятелите си ... случвало се е и да се бия.

Blacklisted
12-07-2007, 10:05
Защо си мислите, че всявате респект в околните, в мен всявате само смях :lol:

Canis_Dirus
12-07-2007, 11:40
Одим и гледам лошо. Сеем респект и жънем уважение хъхъ.
Бе кой го боли дара за мнението на околните?

AvaLan4e
12-07-2007, 17:55
Самоиронизирайки се само подпомагам по нататъшното ми непрестанно умаловажаване, но поне съм наясно кои хора не са наясно с това че има разлика между това да пускаш шеги на свой гръб и да позволяваш да те унижават. Тук мисля всеки се нуждае от респект. И мазохиста, изискващ определно държание спрямо него. Обикновенно става естествено, но специално със сърказма, иронията и хуморът, повечето хора имат огромен проблем. Моят е по-скоро обидчивостта ми. Но не вярвам да всявам респект, само когато някой ме обича го прави. Обикновенно ми е достатъчно. Въпреки че ми се ще понякга да съм по-обичана. Искам много когато се влюба.
('=

Canis_Dirus
12-07-2007, 18:41
Сладичкото_би, недей да пестиш препинателните знаци, особено "," :wink:


Самоиронизирайки се само подпомагам по нататъшното ми непрестанно омаловажаване, но поне съм наясно, кои хора не са наясно с това, че има разлика между това, да пускаш шеги на свой гръб и да позволяваш да те унижават.

theEXPLOITED
12-10-2007, 15:47
Винаги съм такава каквато съм,отстоявам мнението си както и интересите си,никога не се държа лошо с някой просто ей така,добър човек съм по принцип както и много добър приятел.Хората ме уважават заради човека който съм!

Mooo6no
12-12-2007, 21:12
Не мисля, че всявам особено респект.

EGG
12-12-2007, 21:52
Не мисля, че всявам особено респект.

И аз така. \:D/

Madness
12-26-2007, 12:31
Ми...просто не ми дреме...не се опитвам да всявам нищо...и не претендирам,че всявам 8-)
Даже изобщо не се опитвам да се държа добре с околните...

_VIP_
12-29-2007, 12:49
s boi i nadmenstvo

lovetanya
01-20-2008, 17:31
Ами аз обикновено съм много кротко и добро момиче, но ако някои реши да ми се качва на главата просто ставам мъничко чудовище!!! Мога да направя някои за 2стотинки...само да посмее да ме ядоса!!! Но много рядко се случва, защото повечето хора които познавам уважават мен и моето мнение пък и не съм много избухлива!!! :wink:

CrazyWitch
01-31-2008, 13:12
Ако на някой съм внесла респект си мисля, че съм го предизвикала с лудостта си.

jarod
01-31-2008, 14:31
Стана ми интересна тая темичка за уважението,та реших да ви попитам каква е вашата тактика,как се държите,за да спечелите уважението на хората,какво правите,за да не им позволявате да ви се качват на главата? Как внушавате на околните да зачитат мнението ви? ;)

Държа се както си искам, пък и зависи от човека който стои пред мен, ако ми се качат на главата просто се махам и това е....
И по никакъф начин не внушавам, просто се изказвам пък дали го зачитат или не, си е техен проблем!

Shinigami
02-29-2008, 12:57
Не всявам respect в околните - старая се да остана незабелязан - по малко проблеми!

SkiT
02-29-2008, 13:43
Изслушвам,разбирам,оценява м и ако не виждам смисъл отебавам...
Респект не всявам със смисъл в думите го получавам.
Въпроси на глупаци не задавам,директно край в спора слагам.
:)

skatemore
02-29-2008, 18:23
със сито за всяване

AnTiBuLLsHiTs
02-29-2008, 19:12
Всявам го с думите - Бегай бе..
И с респектиращият си ръст и немърливото си държание. :D

necropolis
03-12-2008, 07:49
s teror 8-)

SuNsEt
03-12-2008, 16:05
Просто се държа естествено.

MishitoOo
03-13-2008, 08:39
ммммм чесно казано доста хора имат респект от мен защото съм малко по директна и не позволявам да ме тъпчат ! Винаги се държала на положение и не съм позволявала да ме унижават ! Дракам се с околните защото ми е кеф не защото се превземам ! Иначе с приятелите си се държа нормлано :)

Escarina
03-20-2008, 20:55
Никак... просто съм себе си. Хората не би трябвало да уважават стойките на някой, който си проси вниманието, а естественият характер. А моята лична преценка върху това защо ме уважават хората.. може би защото като характер съм властна и голям инат. Забелязала съм, че по-лабилните хора търсят опора в мен, а силните подкрепа. Приятелите ми казват, че ме уважават за това че съм директна, избягвам да лъжа и съм лоялна. Ноо приказките не са нещо на което не винаги трябва да се вярва:) Пак казвам, човек трябва да се уважава за това което е, а не за начина по който се стреми да си спечели уважението;)

NSDAP
03-20-2008, 22:51
С физика и интелект :-P

BaiboCo
03-20-2008, 22:56
Мислят си че съм най-умния и че знам всичко, ма това изобщо не е така ма са като си го мислят :-D

ForgottenHopes
04-25-2008, 17:36
При мен нещата стоят така..

Изобщо не се интересувам от мнението на останалите. И ми е през онази работа дали ще ме уважават или обратното.

Накратко.. Не се старая изобщо. Винаги съм била себе си и ще продължавам да бъда. Дали печеля уважение с това, знам ли... може би.

Virtuallll
04-28-2008, 12:46
Интелект, премълчаване, задружност и начин на говорене

Escarina
04-28-2008, 22:37
Интелект, премълчаване, задружност и начин на говорене

Тактичност ли имаш предвид? Не виждам как с премълчаване можеш да спечелиш нечие уважение..?

Virtuallll
04-29-2008, 21:40
Интелект, премълчаване, задружност и начин на говорене

Тактичност ли имаш предвид? Не виждам как с премълчаване можеш да спечелиш нечие уважение..?

ми да тактичност , пазене на таини и т.н. а и под премълчаване имам впредвид примерно, някой самохвалко се хвали с нещо глупаво, но аз съм ako по-добър от него в тази област, с която се хвали (пред други хора например, но и аз съм наоколо) , но не му го казвам защото освен,
че ще му убия селското самочувствие, може да ме намрази или да лъже зад гърба ми, да интригантства и т.н. :)

Escarina
04-30-2008, 23:45
Интелект, премълчаване, задружност и начин на говорене

Тактичност ли имаш предвид? Не виждам как с премълчаване можеш да спечелиш нечие уважение..?

ми да тактичност , пазене на таини и т.н. а и под премълчаване имам впредвид примерно, някой самохвалко се хвали с нещо глупаво, но аз съм ako по-добър от него в тази област, с която се хвали (пред други хора например, но и аз съм наоколо) , но не му го казвам защото освен,
че ще му убия селското самочувствие, може да ме намрази или да лъже зад гърба ми, да интригантства и т.н. :)

Е и? Аз сък винаги съм била на мнението, че когато имам нещо за казване, място за премъчлаване няма. Реално погледнато боклуците винаги правят интриги, без значение дали говориш или не. Естествено за всичко има мярка, но аз съм от хората, които смятат, че някоя друга дума в такива моменти, стига да не се прекалява, е полезна.. :)

amatorium
05-02-2008, 18:23
следването на точен кодекс те прави усязвима за хората, котио могат рационално или интуитивно да предвидят действията ти, не мислиш ли? важна част от върпоса беше - какво пречи другимо да ти се качи на главата :)

Ne mislq. V zabluda golqma si ...

_donna_
05-02-2008, 21:50
Крещя силно без причина и се въртя.
Посират се. :-D

Ква е тая тема,бе,луди?
Респект..че чак и да го всявам.
Ужасна дума.Нещо средно между посявам и обладавам.

gangstata
05-19-2008, 07:09
Няма определен начин..може би ,чрез действия,думи,начин на мислене..

KARELIA
05-22-2008, 14:51
^Kато се има предвид, че момчетата не отвръщат на момичета, не е голямо постижение...
kakvo 6te re4e ne otvra6tat,ako stava vapros fizi4eski ima i takiva indevidi,no za men ako e istinski maj ne bil.A otnosno temata kazvam kakvoto mislq i pravq kakvoto iskam ako spe4elq ne4ie uvajenie to e za6toto sam bila samata az.Malko sa horata pred koito sam se razkrila istinski,no tova e za6toto taka sam precinila.Rano ili kasno ako postoqnno se prestruva6 na tova koeto ne si 6te ti omrazne ili 6te se izpusne6 i 6te razberat kakyv si vsa6tnost

pathetic
05-22-2008, 15:22
Как ли?
Като ги храня.

mir4ovski
05-22-2008, 20:01
mi obiknoveno mislq predi da govorq i kato kaja neshto si darja na nego.uvajavam drugite no iskam i te da me uvajavat.i se usmihvam milo i inteligietno :D

TheNewReligion
05-22-2008, 22:32
Нямам тактика ! Просто държа на принципите си , не изневерявам на разбиранията си и съм себе си . Държа се естествено и съм спечелила уважението на хората , чието такова искам ! :) Поне на пръв поглед е така ! Също така , се старая да показвам уважение и към другите , защото не може някой да ме уважава , а аз него не ! :)

Outlaw4Life
05-23-2008, 19:34
Чрез Затапване :grin:

IdiOtKa
06-26-2008, 21:35
риспект у хората .... димек те да ме уважават .... димек какво правя за да ме уважават хората ...ами незнам кво правя ама не ме уважават .... има точно 2-3 дето знам че ме уважават супер мно, за другите никва идея нямам ... държа хората, които аз уважавам да ме уважават другите да са живи и здрави... защо трябва да правя нещоз а да ме уважават .... тва си е техен избор ....

xaxa
06-26-2008, 21:41
v toq slu4ei mislq 4e netrqbva da ima6 taktika
ako b1de6 naistina istenski ako pravi6/kazva6 tova koeto misli6 moje da ne spe4eli6 xora koito 6tete uvajavat no ako nameri6 6tete uvajavat istinski
a takiva koito pravqt ne6ta samo zada se izgazarqt i imeno za respecta taka se kajae mn sa sme6ni :D

Jeuelle
06-26-2008, 23:25
Kато повиша тон злобно и погледна лошо

Nam3less
06-27-2008, 00:00
Kато повиша тон злобно и погледна лошоТва не е респект, а плашиш хората. Които си мисли, че като е много силен или лош всява респект греши. Тъй само изпитват ненавист към вас.

Jeuelle
06-27-2008, 00:12
Kато повиша тон злобно и погледна лошоТва не е респект, а плашиш хората. Които си мисли, че като е много силен или лош всява респект греши. Тъй само изпитват ненавист към вас.
О , не , не :) Всявам респект.
Уважават ме , защото умея да съм твърда!

xaxa
06-27-2008, 09:34
Kато повиша тон злобно и погледна лошоТва не е респект, а плашиш хората. Които си мисли, че като е много силен или лош всява респект греши. Тъй само изпитват ненавист към вас.
О , не , не :) Всявам респект.
Уважават ме , защото умея да съм твърда!
mislq 4e vseki moje da e tv1rd

GLeZoRanA
06-27-2008, 19:33
:shock: :lol:

SiegHeil
06-27-2008, 19:47
Омфг..колко момичета се обадиха...при момичета за респект не може да се говори..само 2-3 момичета знам при коисе се усеща това нещо...мацките просто нямат чувство за самосъхраниние => няма нито страх, нито респект :>

kkkl
06-27-2008, 22:40
Чрез нужната доза знания.

betterman
05-27-2010, 10:10
Като съм себе си