PDA

View Full Version : Не знам какво да правя



miss_91
11-30-2007, 17:13
zna4i moita istoriq e takava predi god blizo se zapoznah s edno momche...toi beshe gadje na my best frka ii tq ni zapozna.toi ne e ot sf no kakto i da e...ta s nego si stanahme mn blizki priqteli da ne kaja che mi beshe nai dobriq s nego vs si spodelqhme(osobeno az)privyrzahme se edin kum dr(NO samo kato fr)moita fr go skusa.posle az skusah s dr mom4e(te bqha fr)po edno vreme nie pochnahme uj na shega da se zabivame....blqblqblq i trygnahme sled 1-2 sedmici
po4ti cqlo lqto bqhme zaedno sled koeto toi zamina za moreto i si otide v negoviq grad.opravda se che ne moje da doide na moito Rd zashtoto ne se e vyrnal(pri koeto go ustih che luje)napravih se che ne se e sluchilo.sled tova beshe negoviq RD pokani me pri koeto nashte me pusnaha....noooo toi kaza cher nqmalo avtobys za na tam poneje bilo nedelq ii pochna da mi gi govori edni.oki i tva se napravih che nishto ne e stanalo
minaha se nqkolko dni i toi me zaeba.veche ne se obajdashe az kato go tyrseh ne si digashe GSMa i t.n.
sled 1 mesec i polovina mi se obadi prosto ot nishtoto ii poiska da si ostanem fr.az se suglasih....posle poshanh da useshtam kak vs chuvstva mi se vrushtat no si mulchah..sled nqkolko sedmici me pokani v negoviq gr i az otidoh tam napravihme nqkoi neshta koito moje bi iskah da stanat
sled tva gledah nishto da ne se e promenilo nooo pochnahme da se karame dokato....az napravih dr greshka celuvah se s negov fr i toi e razbral ii ne samo tova no nqma zn4 i sega toi me misli za nai golqmata kurva ii dori ne shte da mi go kaje(ne sme gajeta ve4e s nego) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) razbi mi surceto i nzm kakvo da pravq iskah da si ostaneme fr ama qvno nqma da stane :cry: :cry:

Moderated by Aleandra по т.7 от Правилника
Заглавието трябва да е на кирилица!

sasha_90
11-30-2007, 17:21
Много объркано.Доколкото разбрах той не ти обръща голямо внимание.

unauthorized
11-30-2007, 17:24
Съжалявам, че може да прозвуча мрачно...но "да си останем приятели" никога не се е сбъдвало...малко или мн, ако единият е наранил другия, колкото и да си въобразявате - единствено времето би излекувало тази рана...а при положение, че вече нищо не ви свързва, а особено като сте от различни градове, не виждам проблем - ти ако все още имаш чувства, съм сигурен, че не биха отминали лесно..но "очи. които не се виждат, лесно се забравят"...Времето лекува най-добре...

MiMcHeToOo
11-30-2007, 17:49
Мани го тоя..

n0va_s1m_tYk
11-30-2007, 18:29
a вие на колко сте ?

miss_91
11-30-2007, 18:33
16 god :-k