PDA

View Full Version : ДЦ++



JustAGuest
11-30-2007, 17:35
Имам въпросче.. играх си половин час с тъпите настройки на дц-то и забравих съвсем, че трябваше да се запазват.. Та въпроса ми е.. Откъде се запазват настройките, които последно си направил? :x

Forslor
11-30-2007, 18:19
Имам въпросче.. играх си половин час с тъпите настройки на дц-то и забравих съвсем, че трябваше да се запазват.. Та въпроса ми е.. Откъде се запазват настройките, които последно си направил? :x
Като натиснеш OK , разбира се ! :shock:

zlateto
11-30-2007, 18:46
emi kato naprawish si4kinastroiki i natiskash ok vaprosa e dali si naprawil nastroikit3e kakto trqa shtoto to sa mnoo tik4eta i prostotii :| :idea:

JustAGuest
11-30-2007, 19:14
Ми ок ама не стаа с ок.. ти луда ли си няква да ми казваш тва уе.. :-x Да не съм малоумна просто имаше някъде дету се ровичкаше и се запазваше и шерването и сичко останало.. :(

Forslor
11-30-2007, 20:22
Явно твоята версия на ДЦ++ е единствената на света която за да запази шернатото вместо след като шернатото бъде посочено и индексирано ...вместо да се натисне ОК, за да запази настройките, трябва да "ровичкаш"из нейде си . :razz:
Я си кажи версийката за всеки случай, да не излезе ,че ползваш някаква бета :D

Sunrisee
12-02-2007, 07:43
I kak,kato navsqkyde e s OK!?Imah i mn stari versii,koito bqha s OK.Ne sym vijdala takova chudo az 8-) Am kato zagovorihme za versiq,kakva versiq ti e DC-to ?