PDA

View Full Version : Черни точки



Wizard__
11-30-2007, 19:33
иде ми да го изколя.

току-що използвах пет препарата наведнъж(няква серия на гарниер и няква на орифлейм),а те седат на носа ми и си праат парти.ебаси майката.слушайте какво направих

Отворих всички пори собственоръчно-цъкнах върху всяка една точица докато не се появи едно малко беличко.
Почнах да плакна със гореща вода.
Използвах някво от зелен чай и още некви глупости на орифлейм
след това няква простотия на гарниер дето е с некви ексфолиращи съставки.
След това пак нещо на гарниер дето освобождава от това вещество,с което са пълни пъпките.
След това се намазах с някво пак на орифлейм което така и не разбрах какво прави.
Накрая с някво на гарниер дето затваря порите.
Устроих на гадните черни точки една истинска атомна бомба.И да-те наистина спаднаха,но още се виждат,А ИСКАМ ЧИСТ НОС БЕ ДЕЕБА!
ЧИСТ НОС!МАЖА СЕ С БОКЛУЦИ ЗА НАД 200 ЛЕВА,А ИСКАМ ПРОСТО ЕДИН ЧИСТ НОС!Помагайте :oops:

hiro
11-30-2007, 19:39
Kato imash 200 lv za takiva neshta vzemi se dikni i otidi na kozmetik

FeelTheBeat
11-30-2007, 19:41
Няма да се отървеш от тях, или поне не дълготрайно. Отиди на козметик, или си отвори порите с пара от чай от лайка и ги истискай 8-).

Oriqna
11-30-2007, 19:46
Купи си един силицилов спирт 2% и ги намажи самоче внимаваи понеже е много силен и ако прекалиш гори кожата може да си купиш и един гентамицин течен и след силициловия спирт да се понамажеш тази рецепта се използва попринцип за акне но помага за всичко :-D

SlaDulChence
11-30-2007, 20:19
Kato imash 200 lv za takiva neshta vzemi se dikni i otidi na kozmetik

+1 =D>

хмм даже и по-малко от 200лв :P

russianmafiaboss
11-30-2007, 20:32
Kato imash 200 lv za takiva neshta vzemi se dikni i otidi na kozmetik

+1 =D>

хмм даже и по-малко от 200лв :P
+2

vodka_f
11-30-2007, 20:38
хм някой хора все още не са разбрали,че с акнето,черните точки и тем подобни оправия няма или има,но трудно и е нужно време .

razbivacha
11-30-2007, 21:29
em az hodq na kozmetik za 20 lv mi chisti cqloto lice... e vqrno boli ama kvo da pravish maika im cherni tochki da e.. :))))

Sunrisee
12-01-2007, 10:10
Az pyk si kupih Clean and Clear beh da e.a maamu 6 leva dadah na vqtyra..Pyk kato si iztiskvam ostavat malki belezi .. Ne sa tyrpq naprao ;[ Ama ko da sa prai..Spoko :wink: Ne e bolest za umirane 8-)

oTPoBHa
12-05-2007, 15:17
иде ми да го изколя.

току-що използвах пет препарата наведнъж(няква серия на гарниер и няква на орифлейм),а те седат на носа ми и си праат парти.ебаси майката.слушайте какво направих

Отворих всички пори собственоръчно-цъкнах върху всяка една точица докато не се появи едно малко беличко.
Почнах да плакна със гореща вода.
Използвах някво от зелен чай и още некви глупости на орифлейм
след това няква простотия на гарниер дето е с некви ексфолиращи съставки.
След това пак нещо на гарниер дето освобождава от това вещество,с което са пълни пъпките.
След това се намазах с някво пак на орифлейм което така и не разбрах какво прави.
Накрая с някво на гарниер дето затваря порите.
Устроих на гадните черни точки една истинска атомна бомба.И да-те наистина спаднаха,но още се виждат,А ИСКАМ ЧИСТ НОС БЕ ДЕЕБА!
ЧИСТ НОС!МАЖА СЕ С БОКЛУЦИ ЗА НАД 200 ЛЕВА,А ИСКАМ ПРОСТО ЕДИН ЧИСТ НОС!Помагайте :oops:


хаха мойте си седят по брадичката ми и хич не ги пипам, щот после 3 дена ще се чувствам като истинско емо и няма да изляза от вкъщи . . :lol:

kalpazanka
12-07-2007, 17:18
Поне като пишете разни препарати, ги пишете грамотно! Не се ли научихте, че се пише сАлицилов спирт?

А авторът да пробва "Ексфолиак" крем и гел за умерено или тежко акне. Не струва повече от 30 лв. Купува се от аптеки "Санита".

DevilWish
12-07-2007, 18:30
Az pyk si kupih Clean and Clear beh da e.a maamu 6 leva dadah na vqtyra..Pyk kato si iztiskvam ostavat malki belezi .. Ne sa tyrpq naprao ;[ Ama ko da sa prai..Spoko :wink: Ne e bolest za umirane 8-)
I az sym taka kato tebe samo kadet naprao izpadam v isteriq ako mi izlezne nqkoq pypка :С

dixo
12-07-2007, 22:58
Kato imash 200 lv za takiva neshta vzemi se dikni i otidi na kozmetik

+1 =D>

хмм даже и по-малко от 200лв :P
+2
+3

slun4ice_90
12-14-2007, 10:33
Az pyk si kupih Clean and Clear beh da e.a maamu 6 leva dadah na vqtyra..Pyk kato si iztiskvam ostavat malki belezi .. Ne sa tyrpq naprao ;[ Ama ko da sa prai..Spoko :wink: Ne e bolest za umirane 8-)И аз май бях такава заблудена овца и си го купих,но няма резултат от него.Аз си правя маска от хума,която почиства кожата в дълбочина и е супер,който иска да пробва ;-) :!: :-P

Presley
12-14-2007, 15:13
Посети коэметик,вместо да си даваш парите эа продукти,които вече си се уверил,че не действат..

LuCiFersAngeL
12-14-2007, 15:51
Поне като пишете разни препарати, ги пишете грамотно! Не се ли научихте, че се пише сАлицилов спирт?

А авторът да пробва "Ексфолиак" крем и гел за умерено или тежко акне. Не струва повече от 30 лв. Купува се от аптеки "Санита".

:grin: :grin: :grin: :grin: EXFOLIAC :grin: :grin: :grin: :grin:

Това нещо е вълшебно! Поради неизвестни причини целият ми гръб се беше обринал :cry: и не знаех какво да го правя. Казаха ми да се мажа със спирт, но ефектът беше нулев! Реших най-накрая да отида на дерматолог, лекарката ме погледна и каза, че от много неща може да стане така и ми препоръча лосион на Ексфолиак! Не помя точно колко време го ползвах, но от тогава не съм имала проблеми с гръбчето \:D/ Вземи си го, няма да съжаляваш! (доколкото си спомням струваше около 20лв.)

oTPoBHa
12-15-2007, 09:37
баси.. тва кат идеш на козметик нали пак ше ти стиска кожата бе.. е тва не моа да проумея .. "иди на козметик, иди на козметик.." кво, козметика да не би да има вълшебни ръце е така и като те намаже примерно с няква помия и после започне да те стиска всички несъвършенства да изчезнат? :shock:

п.п. понякога хората са много прости и продължават да парадират с простотията си, без да се усещат..

Exothermic
12-18-2007, 13:57
Az pyk si kupih Clean and Clear beh da e.a maamu 6 leva dadah na vqtyra..Pyk kato si iztiskvam ostavat malki belezi .. Ne sa tyrpq naprao ;[ Ama ko da sa prai..Spoko :wink: Ne e bolest za umirane 8-)
При мен пък Clean and Clear върши работа.
Въпрос на кожа...