PDA

View Full Version : Възможно ли е подобно приятелство?



lyyly
11-30-2007, 19:14
Hiii.Ami az i oshte dve momicheta sme best friends :smt006 .Ne se karame (e sluchva se,no rqdko),no imam poznati ,koito mi kazvat,che tri momicheta ne moje da badat bfr i ,che sled maksimum 2-3 meseca nai-mnogo shte se razdelim :-# .Spored vas vazmojno li e tri momicheta da badat best friends bez da se razdelqt, ili ne? Blagodarq za mneniqta predvaritelno :smt001



:arrow: Загллавието трябва да бъде написано на кирица. :)

Lacey
11-30-2007, 19:21
Ако се разбирате да, но помни че наистна не са те излъгали. След време всяка ще поеме по своя път и ще бъде различно. На днешно време е трудно да намериш "най-добър" приятел, но щом ги имаш за такива само за това че не се карате... добре, но помагат ли ти в трудни ситуации? Изслушват ли те когато ти е тъжно?Подкрепят ли те? Ако е така евала :) Дано не се разделите :D

russianmafiaboss
11-30-2007, 19:22
според мен- ти си идиотка ](*,)

Cool_Bitch
11-30-2007, 19:41
6to da e idiotka be???6ti kaja samo,4e priqtelstvo m/u 3 momi4eta nemoje da ima.Vinagi ednata 6te ostane izli6nata.Ot li4en opit go znam!!

LipSoFAnAnGel
11-30-2007, 20:17
От една страна не може и аз бях приятелка с две момичета ма те ме заебаха най-точно да го кажа и на мен ми беше много гадно,защото наистина държах на тях,а те........Донякъде приятелството е преходно от собствен опит го знам......Аз предпочитам да сам приятелка с един човек дълги години,но в живота не винаги става така както искаш ';)

jim_beam
11-30-2007, 20:19
6to da e idiotka be???6ti kaja samo,4e priqtelstvo m/u 3 momi4eta nemoje da ima.Vinagi ednata 6te ostane izli6nata.Ot li4en opit go znam!!

na 100% si prava... kakto kazva edin moi priqtel kakto v legloto taka i v priqtelstvoto dvama sa malko trima sa mnogo... :neutral:

kPuCkA
11-30-2007, 20:26
Аз имам две приятелки от класа,вече 4-та година сме заедно,неразделни,викат ни даже "Светата троица" :D :D карали сме се естествено,но не и така че да сложим край на приятелството ни....ето че е възможно :wink:

Seducti0n
11-30-2007, 20:48
Здравей.Реално погледната на въпроса ти има повече от един възможни отговора.Принципно,всичко е строго индивидуално и зависи от характера на -3 те ви.Понкяга с времето се натрупва една много глупава приятелска ревност,която е доста пагубна и излишна.


Не може да сте 3 на брой и да си бъдете същеврменно най-добри приятелки.Защото едната от 2-те останали винаги ще превъзхожда другата в различни аспекти.Доста трудно се изгражда подобно приятелство,дано да успеете да го съхпаните. :) :) :)

find_m3
11-30-2007, 20:49
аз съм тъй и лошото е ,че АЗ съм излипната....никак не е яко.ето преди седмица се карахме жестоко.....много жестоко,от понеделник сме сдобрени и днеска вече пак ми се въртят кофти мисли из главата...направо не издържам.по мое мнение е невъзможно и поне едната от 3те ще бъде само за " да си се хилим и да си изкраваме приятено,нормално време заедно" така,че ако сте прясна 3ка бягай,че ако се окажеш 3тата няма да ти хареса 8-[ :-#

russianmafiaboss
11-30-2007, 21:04
6to da e idiotka be???6ti kaja samo,4e priqtelstvo m/u 3 momi4eta nemoje da ima.Vinagi ednata 6te ostane izli6nata.Ot li4en opit go znam!!

na 100% si prava... kakto kazva edin moi priqtel kakto v legloto taka i v priqtelstvoto dvama sa malko trima sa mnogo... :neutral:
ми точно затова викам , че е идиотка - щото задава мн глупави и безсмислени въпроси

anonimna^ood
12-01-2007, 06:04
Аууу, каква е тая простотия? :cry: Аз и моите две приятелки сме си приятелки от 3 години вече! Прави каквото искаш, никой не може да определи колко време ще издържи приятелството ви! [-(

No_Limit
12-01-2007, 06:11
6to da e idiotka be???6ti kaja samo,4e priqtelstvo m/u 3 momi4eta nemoje da ima.Vinagi ednata 6te ostane izli6nata.Ot li4en opit go znam!!
На същото мнение съм !

TellMeYourName
12-01-2007, 06:27
Аз имам две приятелки от класа,вече 4-та година сме заедно,неразделни,викат ни даже "Светата троица" :D :D карали сме се естествено,но не и така че да сложим край на приятелството ни....ето че е възможно :wink:И в моя клас има 3 такива :-D

kPuCkA
12-01-2007, 06:30
Аз имам две приятелки от класа,вече 4-та година сме заедно,неразделни,викат ни даже "Светата троица" :D :D карали сме се естествено,но не и така че да сложим край на приятелството ни....ето че е възможно :wink:И в моя клас има 3 такива :-D Кой клас си? :lol:

vodka_f
12-01-2007, 06:44
възможно е зависи от момичетата :!:

mindphaser
12-01-2007, 07:21
x

N0_feAR
12-01-2007, 11:26
възможно е такова приятелство , но на дали ще издържите много дълго. И аз в стария си клас бях с още 2 момичета най-добри приятелки....и познай сега, дали пак са ни същите взаимоотношенията.....да, ама друг път. В сегашното ми даскало миналата година се сформира пак една тройка от най-добри приятелки и на края се изпокараха и от трите останаха само 2.....е сама си вземи поука.
пп:това не означава, че задължително и при вас ще се случи същото.....виж ти, може да сте уцелили на късмет

PINK_FLoyD
12-01-2007, 18:22
Рядко съществува истинско приятелство между 2 момичета.........а между 3 е направо абсурдно :roll:

anonimna^ood
12-01-2007, 18:33
Аз упорито протестирам срещу това, че е невъзможно три момичета да са приятелки. [-( Моите приятелки са в друг клас, в друго училище, общуваме предимно по скайп, само в събота и неделя се виждаме, заради училището, нямаме време просто. И въпреки това сме си най-добри приятелки! :smt003 Винаги намираме време една за друга! И никога не съм се чувствала излишна! :roll:

UnaBletoLoVeU
12-01-2007, 18:36
Еми и аз съм така- в класа имам 2 най-добри приятелки. Едната я познавам вече 10 години, а с другата се запознахме в новия клас-тоест преди 3 години. Не се караме толкова често, но има моменти, в които се чувствам така, сякаш ме изолират в разговор примерно. Последния път като се скарахме им го казах и се оказа, че и 3те се чувстваме понякога така..и въпреки всичко знам, че тези момичета са правили, правят и сега много за мен...дано не се разделим...

BlueMushroom
12-02-2007, 21:19
moje da ima edno takova priqtelstvo ama to shte e za kratko dokato ne se poopoznaete dobre i chak togava shte se razbere koq s koq si pasva poveche i hooooop ednata veche e izlishna.puk ni nikoga ne moje da si sigurna kakvo govorqt za teb dokato te nqma..to zashto si mislite che kogato 3 priqtelki sa nqkade nikoq ne burza da si trugne purva.az imam 1 nai-dobra priqtelka drugite sa mi dobri poznati..ama vij sas momcheta e savseeem razlichno.tqh naistina gi priznavam za po-dobri priqteli.

fuckface
12-02-2007, 21:28
еми възможно е

katttia
12-02-2007, 22:12
Винаги едната ще остава поне малко отделена. Поне по мои наблюдения е така...

iMmOrAl`GiRl
12-03-2007, 11:09
:) от личен опит-възможно е стига Наистина да сте добри приятелки :P

yohrdan
12-04-2007, 13:12
хАхах сега като спомена несъм виждал виждал съм две по три се се карат и разделят...незнам какво точно може да стане но ти ще разбереш след 3 месеца :booooomb: :D

SlAdKoTo`KoTe
12-08-2007, 13:36
Неможе знам го от личен опит едната ще остане излишна е при моя сличай беше така и засъжаление излишната бях аз :cry: да но сега имам много по добри приятели тъйче спокойно квото и да стане пак ще си намериш приятели

st1ka
12-08-2007, 17:17
..

eclipseee
12-08-2007, 17:49
Може! От личен опит казвам, незнам вече колко години сме тая групичка от весели и единни приятелки, нямащи тайни помежду си :) Тфа, че някоя е останала излишна, не значи че при всички такива групички е така. Явно не са били никакви приятелки!

white_chik
12-08-2007, 18:18
Ами зависи колко сте големи,като по-малки,наистина,от собствен опит съм се убедила,че три най-добри приятелки не може,защото сме малки илигави и ревниви.Но в една по-стабилна възраст-няма никакъв проблем.

mon4eto
12-08-2007, 18:43
Vazmojno e estestveno da si ostanete best fr o6te dalgo vreme...ako se razbirate nqma kakvo da vi razdeli :wink:

FiRe_LaDy
12-08-2007, 19:08
Може!От личен опит казвам.В момента сме три момичета и трите сме много близки това е вече почти година .... така че недей слуша хората .... живей за мига и се радвай,че ги имаш до теб :P

heely
12-08-2007, 20:40
Аз и двете ми най-добри приятелки сме си дружки от 5 години 8-) Сама си направи изводите :)

BrokenInnocence
12-09-2007, 00:55
Ами докато обръщаш толкова внимание на това, което ти говорят другите, може и да се разделите... Радвай си се на приятелството и f*ck the rest.