PDA

View Full Version : За или против цензурата в раздел "Политика"



Националист
11-30-2007, 20:24
Пускам тази тема по повод заключването на темата "Белите и черните-99 факта и 1 лъжа" която беше заключена под предлог ,че е расистка само заради това ,че с факти оборва общо приетото мнение ,че расите имат еднакъв умствен потенциал.

InitialD
11-30-2007, 20:34
Твърдо против цензурата ... някои хора тук се правят че раздават демокрация а всъщност градят конц лагери в които половината от този раздел сме вкарани!!! :evil:

quench
11-30-2007, 20:37
точно така! а концлагерите са за евреите, циганите и негрите, нали? :D

чувствате ли се черни?

воля и отговорност

InitialD
11-30-2007, 20:45
точно така! а концлагерите са за евреите, циганите и негрите, нали? :D

чувствате ли се черни?

воля и отговорност

Ако не си забелязал в тази прекрасна държава расизма върви на обратно ... и чувствам че ръсиш простотии пак ..

Mooo6no
11-30-2007, 21:01
За, когато под "цензура" се имат в предвид убиди или изтриването на безмислени разговори и теми, в който юзъри повтарят едно и също като безмозъчни същества с промити мозъци. Това са най-вече 90% от "нацитата" (и комутягите донякъде), които дори не са истински нацита. Има си "Кофа" за тези неща.

InitialD
11-30-2007, 21:14
За, когато под "цензура" се имат в предвид убиди или изтриването на безмислени разговори и теми, в който юзъри повтарят едно и също като безмозъчни същества с промити мозъци. Това са най-вече 90% от "нацитата" (и комутягите донякъде), които дори не са истински нацита. Има си "Кофа" за тези неща.

Някои като мен и още 2-3 души обаче си обсъждат съвсем нормално политиката тук .. но разбира се някой малоумници си мислят че националист=нацист .. ама кво да се прави проста нация сме! :x

Blacklisted
11-30-2007, 21:46
Твърдо против.

Националист
12-01-2007, 11:30
Темата я заключиха иначе можеше да поспорим там дали са факти или твърдения и как точно теста за интелигентност примерно е твърдение или изоставащия им начин на живот сравнение с другите (говоря преди идването на белите в Африка).

quench
12-01-2007, 12:46
Initial_D, извинявам се най-покорно! Вече ще съгласувам постовете си с Премъдрата ти личност, за да съм сигурен, че отговарят на изискванията за достоверност и истинност, както и че са написани на висок стил!

Disrespect
12-01-2007, 13:22
против

та това си е баш кофа...за кво е цензурата?

ЕPu
12-01-2007, 16:07
против съм..няма смисъл
оставете някои псевдо-националистчета да се кефят, като си разменят любезности :)

NSDAP
12-01-2007, 18:34
Нищо няма да променим.....

Neo-Communist Power
12-01-2007, 20:01
ЗА! И съм против нациста преди мен!

InitialD
12-02-2007, 00:33
Initial_D, извинявам се най-покорно! Вече ще съгласувам постовете си с Премъдрата ти личност, за да съм сигурен, че отговарят на изискванията за достоверност и истинност, както и че са написани на висок стил!

Както си тръгнал можеш да ми направиш и една трабааа ..

Ultra_Bulgaria
12-05-2007, 13:18
ЗА! И съм против нациста преди мен!
Твърдо против комунизъма,нацизъма,циониз ъма и расизъма!!!Градивният,ненац истки,некомунистически и нерасистки НАЦИОНАЛИЗЪМ е ИСТИНАТА и САМО БЪЛГАРИЯ,Долу извергите Сталин,Хитлер,Г.Димитров и всички такива отрепки!!!

InitialD
12-07-2007, 22:40
ЗА! И съм против нациста преди мен!
Твърдо против комунизъма,нацизъма,циониз ъма и расизъма!!!Градивният,ненац истки,некомунистически и нерасистки НАЦИОНАЛИЗЪМ е ИСТИНАТА и САМО БЪЛГАРИЯ,Долу извергите Сталин,Хитлер,Г.Димитров и всички такива отрепки!!!

Господ да те благослови братко!!!! =D> =D> =D> =D>

krem4et0
12-14-2007, 07:24
Аз заключих темата. Не 1 път съм цензурирала расистки лозунги и изказвания. Ако не сте доволни от моето решение, имате право да се оплачете на администраторите. Расизмът най-малкото е противоконституционен в България! А аз като съвестен гражданин на тази държава, се стремя да спазвам най-висшия й закон. Приятен ден.

DisciplineAndOrder
12-14-2007, 09:10
Против!

**kissable**
12-14-2007, 10:21
Ami za,grozno e da se psuva.

Der Sturmer
12-14-2007, 10:44
Категорично против съм!
Темата ми с факти за чернокожите изобщо не беше расистка!Какво му е расисткото на факти от изследвания и статистически данни?
Срамота!!!Като комунистите сте!Никаква демокрация няма в този раздел!
Вашето е тоталитаризъм и цензура!!!

Националист
12-15-2007, 02:22
Ето го и поредния пример за своеволията на модераторите заключването на темата " Негърските "цивилизаций" " под предлог ,че била расистка въпреки ,че не виждам какво е расисткото на темата .Негрите нямат никакви неповторими цивилизации.Просто това си е самата истина колкото и да не им се иска на някой!

NSDAP
12-15-2007, 21:14
Братя истинската борба е на вън!Борете се за своята свобода!Не на форумните герои!
14/88
Победата е наша!
exploitedteen да живее България :wink: