PDA

View Full Version : Яката връзка с кофтия край..



sashoTo
11-30-2007, 20:00
i taka.. eto me mene v novoto uchilishte ***, 90 % jeni v klasa sme 2 momcheta . i 18 momicheta
ii stana taka che purvo se zaigrah s edna ( Petarka da se kazva za sluchaq ) i taka tazi petarka za purvi put kato doide na uchilishte nemashe nachin da ne zapochna da se prava na interesen za da moga da q zainteresovam..
to stana taka che tq poznava 2 momicheta ot neiniq klas koito predishniq den im iskah pari za da pravime partiq za kozche
to stana pa taka che i taka narechenata petarka pushi koz i mi vika tochno kogato chas asfurshi "ela da si pogovormie u-a sedni do mene kfi oferti za kozche puskash na ofertite i taka behme nerazdelni kato za nachalo sled tfa tq mi kaza che si ima muj ii.. as pochti i kazah da si ebe maikata
sled tfa tq ne doide na uchilishte 2-3 dena u-a i za tiq 2-3 dena se zaigrah s edno drugo dosta gotino i pecheno momiche ot moq klas..


beshe chas po praktika i nie sme po nomera taka slojeni che da sedime zaedno
i se zagovorihme za nekfi neshta ot sorta na purviq seks purviq kupon purvata celuvka i podobni
stana taka che pochnahme da se dokosvame i obarvame a znaehme che as oshte g/d si govora s *Petarka i beshe mn sublaznqvashto zashtoto trqbvashe da go pazime kato taina.
sled tova si trugnahme as petarka i tova momicheto koeto sedi do mene v praktika + oshte 1 momiche
i as imah kozche
i gi napushih
ama.. nikaf shans da mi pusnat purvo na purvo izobshto ne moga da uspeq da ostana na same s edno ot dvete momicheta za da sedna da im govora nekfi neshta x.ax.a ama te ne iskat da me lsushat nema znachenie da se vurneme kam sluchkata s vtoroto momiche . (neka da e LiLi , ( taq ot praktikata deto sedi do mene nali) ) [ stana nekfo slojno ahhaa]
i nali gi napushih
i sled tfa LiLi-to (taq deto sedi do mene ) si trugna s nekfa neina priqtelka
a as si trugnah s Petarka
i nai veroqtno togava e zapochnala da se interesuva ot men
na sledvashtiq den taka narechenata petarka ne doide na uchilishte
a as i LiLito zapochnahme da igraeme po gotina igra
v sushtiq toq den imahme 2 chasa edi kfo si i sedqhme zaedno
govorehme si nqkfi mursotii pres celiq chas kolko se iskame i kolko ne trqbva da se vliubvame a vsichko trqbva da e za udovolstvie
sichkite tezi ruce mejdu krakata .. galeiki q ..
;[
nogo gotino ni beshe v toq chas
obache
ne mojeh
da q cleuna pred celiq klas
prekaleno sam sduhan za da q celuvam pred gospoji i hora koito ako shte i pari da im davam pak she namerat prichina zaradi koqto bi im haresalo da kajat na priqtelite si che sam balak i che ne moga da disham ako ne napravq gadno na nekoi ( v tochniq sluchei na nego ) .. ama tfa e zaradi globalnoto zatoplqne.. nema znachenie
prodaaljavam da pisha v slucheq ne e govorene za tfa ne si mislete "shto toq ne fane da mlukne a ? " principno po cel den govora gluposti
nema znachenie
ta
v chasa po edi si kfo si
as i LiLi ni beshe
super qko
ama nogo gotino i .. v kraq na chasa i kazah "tova bqha nai gotinite 2 chasa v jivota mi" i tq kaza "na men sushto!"
sled tova as umishleno zakasnqh za sledvashtiq chas
i i zvunnah i i kazah che q chakam pred staqta ni
i tukmo tq izliza i idva kam mene
i 3 drugi momicheta (dosta nepriqtno vpechatlqvashti) se podavat i ni razpraat "kfo praite tuka be ? " i nie emi nishto govorime si u-a
trqshe da seda ida chakam tiq 3te glupachki da sedat i da mi obesnqvat kolko truden e jivota im s tova tejko chustvo za lipsa na neshto koeto dori te ne mogat da razberat ? trqbvashe da ispitam tolkova mnogo nervi v tozi moment
tolkova mnogo tuga che nemoga da q pregurna
i da q celuna
no i tozi moment doide
slava bogu
te vleznaha
i oshte ne bqha zatvorili vratata
i as q celunah
i mushnah rukata si pod bluzata i ( zad gurba ) i zapochnah da q galq.gledah q v ochite i q celuvah
ne mojeh da povqrvam
ama dokato go praveh
se zamislih
"ne prilicham li na chovek koito otchaqno tursi neshto koeto da dokaje negovoto ego ?
ne sum li takova neshto koeto otchaqno opitva vsqkakvi raboti s vsqkakvi celi
i bi go napravil milioni puti
po 1 i sushti nachin
samo i samo za da moje sled izvestno vreme
dokato si mislq za nqkfi neshta
da se setq za opredelenoto neshto i da si izmisla kakfi biha mogli da budat rezultatite
ako primerno kaja na priqtleite si za sluchkite mi s tova opredeleno neshto
ili puk prosto e stanalo taka che nie sme se haresali
i nikoga ne si bihme pomislili za dokazvane na sobstvenite ni interesi
prosto hora koito imat nujdata ot nqkoi chovek koito te smqtat za priqten i iskat chujdo tqlo da gi dokosva taka kakto te nai mnogo sa iskali kogato sa bili samotni
mdam..
nikoga nqma da razbera
i taka minaha nqkolko dni vuv nervi za tova che ne mojem da ostanem sami.
;[ ili che tq ne go iska ;[
edva li vie bihte mi kazali nqkoq vuzmojnost
koqto as ne sum premislil
emi tova e
nadqvam se da sam vi vkaral v takuv film che da uspeete da se zamislite za tova kak kude i zashto shte uspeem
kakfo tursim
kak da go namerim
i dali rezultata ot dadena situaciq
ima znachenie
..
edno shte vi kaja :
NE SE DOVERQVAITE NA SPOMENITE ponqkoga i te lujat dori i v nai hubaviq ni den




Moderated by miloto
т.7 от Правилника!

MiMcHeToOo
11-30-2007, 20:45
Яко си напушен :-D

ninsy
11-30-2007, 20:48
луд ли си да прочета всичко това бе и накрая сигурно ще се окаже некфа
глупост :)

nyx
11-30-2007, 20:55
хаха пич сори ама в началото си казах...що за балък...някво тревоманче там се вкарва във филми...ама като прочетох историята до средата започна да ми става ясно,че не съм справедлив...Осъзнах че всеки има право да се влюби а и ти не си някъв изпаднал,щом си способен да почувстваш нещо такова и даже да го осъзнаеш...Малко хора успяват...Но наиситна любовта в училище трудно оцелява дълго... Чудиш се как да останете насаме?Ами като за начало просто я изпрати до тях примерно ако се прибира пеша...Или ако не я попитай дали иска да излезе и ако ти го увърта...Хм...Имаш въображение...Я си представи една картинка...Вечер е.Седиш пред блока/къщата й и й звнъниш по телефона.Казваш и да слезе пред тях.Как ще се почувстваш когато осъзнаеш,че в тъмнината сте напълно сами и ти можеш да й се налюбуваш напълно???Що не пробваш?Аз така съм правел няколко пъти,повечето от които нямаха положителен резултат...Но повярвай ми въпреки унижението от многото пъти когато съм си тръгвал сам,дори единич път си струваше заради тръпката ако ме разбираш...Пробвай...Или пък яко е да избягате от час двамата или да не отидете на даскало и да прекарате цял ден заедно в някой парк градина или по магазините или нещо такова...Място което харесвате и двамата :) щом я искаш няма да я получиш в даскало...А извън там...А именно в живота...Скапания живот :) Късмет и дано си разбрал какво имам предвид!А ДА! тия съкращения не ги използвай щото половината не ами нито едно от тях не разбрах...И тва на края не разбрах що намесваш спомените ай бай

russianmafiaboss
11-30-2007, 20:58
хаха пич сори ама в началото си казах...що за балък...някво тревоманче там се вкарва във филми...ама като прочетох историята до средата започна да ми става ясно,че не съм справедлив...Осъзнах че всеки има право да се влюби а и ти не си някъв изпаднал,щом си способен да почувстваш нещо такова и даже да го осъзнаеш...Малко хора успяват...Но наиситна любовта в училище трудно оцелява дълго... Чудиш се как да останете насаме?Ами като за начало просто я изпрати до тях примерно ако се прибира пеша...Или ако не я попитай дали иска да излезе и ако ти го увърта...Хм...Имаш въображение...Я си представи една картинка...Вечер е.Седиш пред блока/къщата й и й звнъниш по телефона.Казваш и да слезе пред тях.Как ще се почувстваш когато осъзнаеш,че в тъмнината сте напълно сами и ти можеш да й се налюбуваш напълно???Що не пробваш?Аз така съм правел няколко пъти,повечето от които нямаха положителен резултат...Но повярвай ми въпреки унижението от многото пъти когато съм си тръгвал сам,дори единич път си струваше заради тръпката ако ме разбираш...Пробвай...Или пък яко е да избягате от час двамата или да не отидете на даскало и да прекарате цял ден заедно в някой парк градина или по магазините или нещо такова...Място което харесвате и двамата :) щом я искаш няма да я получиш в даскало...А извън там...А именно в живота...Скапания живот :) Късмет и дано си разбрал какво имам предвид
определено не съм го прочел ама както и да е
+ 5 :smt006 :grin:

nyx
11-30-2007, 21:00
дай поне 5 и половина бе..хаха :grin:

AiKaTa
11-30-2007, 21:10
май мако си се насаскал,а :Д
а тая петърка къде отиде?
ако мен питаш щом и двамата си се харесвате изградете си една нормална връзка кажи и че искаш да бъдеш с нея ала бала.., :)

MiMcHeToOo
11-30-2007, 21:30
Петърка, Лили, обарвания, трева.. Нищо не разбрах аз по-темата за тва и казах, че е напушен 8-)

sashoTo
11-30-2007, 21:33
ako stavashe taka :XAXAX ;[[[
kvo da vi kaja
v chasovete sam nai ludiq shoto prava nai nogo ludnici i sichki gospoji kogato vlizam v chas si mislat che sam porednata utrepka a problema e che nemogat da me sprat da im govora ebati neshtata - naprimer za gradovete krusteni na moe ime nekade is planinite na shveciq ili antarktida etc. axaxa ;]
i prava zabavi na celiq klas.izlziam na vunka a to celoto uchilishte izlzia da pushi 1 vid pred ochilishteto se sabirame 60-100 choveka
i seki koito mine pokrai mene mi raspraa "kvo stava lud"
a as seda i kreshta nekfi neshta ot sorta na "as sam pederast etc." i sichki navunka se chupat da se hilat. interesni ralti a
prosto uchilishteto mi e nogo dobro
nqma da vi kaja koe e
i kato cqlo iskam da vi kaja
che taq tema
q napravih
za da provera slednoto neshto -
"problemite zapochvat tochno togava kogato zapochnesh da govorish za uspehite si"
tui kato tfa che se oplakvam ot tova che tq ne me iska
tfa se prevrushta v "uspeh" i shte zapochne da ima rpoblem koito e da me iska
a ako ne e verno
she sam se dokazal
as
i to si zalsujava
nema znachenie






sledvashttoto
e
che tq jivee
na 1504385934734 kilometra demek trqq se kachime na 1vi reis za da mineme 10-15 spirki
na 2ri tramvai 5-6 spirki
i na 3ti za oshte 4-5 spirki
demek
e sa she hoa do teh
a
ofertata e
da otideme do uchilishteto
da se vidime tam
da hodime na kafe
da imam koz v mene
da mi kaje che ne iska da pushi
da
otideme
v
nas
i da sme na leglo cql den
i sled tfa vecherta
da se napushime
i da zaspime
pregurnati
happy end

qka istoriika se poluchi

gotinoto na pisaneto na temi i horata koito gi komentirat e tova che ot vseki 1 komentar ti si rpavish shibanoto vpechatlenie za choveka koito go pishe
i po toq nachin si lichi - koi e umen koi ne e koi razbira ot tova za kakvo sme se sabrali sichki tezi hora i vsqka sutrin se sabujdame za da dokajeme na ostanalite che nie sme nai shtastlivite , blagorodnite , dobrite priqtnite ili da dokajeme na horata che bihme mogli da im se haresame
a prichinata da iskame da go napravime tova neshto e ogranichenieto straha srama i mislite koito ni karat da chuwstvame che nie sashtestvuvame i che vse edno neshto zavisi ot nas
i vseki den.. se opitvame da pravime novi revolucii.. nqkoi dori ne go osuznavat. a drugi go pravqt ne go razbirat i propuskat shansa da stanat gordi.
i kakvo ot tova..
cqlata tazi rabota s chuwstva misli i sichkite teq neshta
se kontrolira ot mozaka
koito sushnost deistva izcqlo instinktivno na tova koeto vijda chuva i na himichnite veshtestva koito vlizat v jlezi ili tam kakovto e ne sam uchil biologiq nema i da ucha.. malko hora razbirat sushnost che primerno 2ma choveka koito sa spechelili nobelova nagrada za nai dobroto izmisleno neshto nqkoga mojesh da gi manipulirash do takava stepen s mnogo turpenie i kontrol che da zapochnat da se smeqt na nai tupite lafove ili da plachat za nai mlakoto neshto zashtoto vijdat,chuvat i useshtat che ti ili nqkoi drug iska da go pravqt.problema e che nqma hora sus 100 % obshti interesi i zatova ima muka i tuga po toq svqt makar che ne e sigorno


ta.. zaradi globalnoto zatoplqne ozonoviq sloi vulkanite asteroidiite i radiaciite ne davam na chovechestvoto oshte 2000 godini..
.. i kfo ?
hora pishat tuka za problemi za tova che maika im ne im pozvolqva da izlizat sled 10 chasa navunka ?
loshoto e che ako se otnasqsh losho s kakvito i da e hora posle sushtite ili razlichni hora shte se otnasqt losho s tebe :) zaradi tova spiram da pisha do tuka.
leka nosht .


P.S. az sum na 15 godini.
qko a ? ^^

MiMcHeToOo
11-30-2007, 22:16
имаш хубави мисли обаче са леко разхвърляни..

sashoTo
11-30-2007, 22:26
[quote="MiMcHeToOo"]имаш хубави мисли обаче са леко разхвърляни..[/quote

10x

vikipf
12-01-2007, 08:28
Хах приличаш ми на мен... :-D
Цялата работа е тва, че едно ти харесвашп дно момиче... И тя те харесва.. Тогава къв ви е проблема да излезете на кафе и после да си подължиш по плана...
Самоп се чудя за кво намесваш толкова много "проблемите" в живота... Пишеш за толкова неща, само да затормозяваш хората ли?
Айде пийс и дано някой ден си изпълниш плана...

nyx
12-01-2007, 09:25
имаш хубави мисли обаче са леко разхвърляни..
и май пак си напушен щото нищо не разбрах от тва което ми каза, даже се засегнах малко...дано съм те разбрал погрешно...Не схващам и смисъла на думите и мислите ти...

sashoTo
12-01-2007, 10:25
kakto vidqhte
napisah neshto ot sorta na :

"nadqvam se da sum uspql da vi vkaram v takuv film che da uspeete da se zamislite za kachestvoto na jivota vi i dali si zaslujava da pravite revolucii s vas horata okolo vas i vsichkite teq shitove

vsichkoto tfa neshto deto go ispisah celta beshe da vi razkaja 1 qka istoriq po nogo qk nachin
i..
nai veroqtno da mi kajete kolko sam umen i kakvi gotini misli imam
shoto
go beh zaebal toq forum i ne lvizah etc.
ama nema znachenie
sa nemam vreme da pisha
btw interesno mi e ako ne vi beh kazal che pusha koz kfo shteshe da vie
:D
nema znahcenie

e sa me vikat
da hoda
da pusha kozche
tamun si piq kafence takuv
toku shto stanal
i nekaf mi razpra
ela v nas pushime koz
:D nogo sam shtastliv
jivota me obicha
ama jenite ne
nema znachenie
btw ako znaete belejnika mi kolko qk sam si go napravil
opakovah go v bqla hartiq
i napisah nekfi qki misli
:D
nogo me radva
ii
prodaljavaite da gi chetete tiq neshta ako gi razberete i osmislite
ne samo imate shans da gi podobrite
shoto kakto nekoi napisa che mislite sa razhfurlqni
vie shte uspeete da gi podredite
are leka nosht
wish ya luck
and happiness
and do NOT think of the result of the things
;]

Harum_Scarum
12-01-2007, 10:33
О #-o мФг да не си помисли че ше го чета ????

kotity
12-01-2007, 10:49
Как успяваш да пишеш толкова дълго бе :roll:

sashoTo
12-01-2007, 13:51
Как успяваш да пишеш толкова дълго бе :roll:

mii dokato chakam nekoe hltv na counter strike da pochne pisha nekfi gluposti tuka za da si dokaja nqkfi neshta ot sorta "umen li sam ili prosto mi se poluchavat prekaleno mnogo gotini situacii " dneska si dokazah che nito sam umen i che nito mi se poluchavat gotini situacii
se 1 i susht k*r e
;]

DevilWish
12-01-2007, 15:44
Xах мен много ме радваш незнам за другите :-)
Наиш и аз като пуша прекалено много се фкарвам ф някфи измислени неща и почвам да разсъждавам за всичко ,коет са случвА ,чЕ и за неща ,които не се случфат...
Ем кфо ще ти кажа ако тфа наистина ти се случва за*би я тази Петърка ли кфа е и се почвайте с другата и пак си бъди такъф луд ама почни и пред даскалите и останалите да целуваш това момиче ;-)
Ае и мнооооооо успех за теб :*

sashoTo
12-01-2007, 16:10
Xах мен много ме радваш незнам за другите :-)
Наиш и аз като пуша прекалено много се фкарвам ф някфи измислени неща и почвам да разсъждавам за всичко ,коет са случвА ,чЕ и за неща ,които не се случфат...
Ем кфо ще ти кажа ако тфа наистина ти се случва за*би я тази Петърка ли кфа е и се почвайте с другата и пак си бъди такъф луд ама почни и пред даскалите и останалите да целуваш това момиче ;-)
Ае и мнооооооо успех за теб :*

[: az q zaebah neq shoto tq pushi kozche i as petak doidoh s 1 konus i i go pokazah i vikam "q glei kfo iam" i tq pochna mi obesnq nekfi neshta koga she pushime i as i vikam " q se opravqi " i otidoh i go ispushih s LiLito + nekfi neini priqtelki .. :S :S:S ma nqma znachenie :P 10x :P

shivacheva
12-01-2007, 16:43
имаш хубави мисли обаче са леко разхвърляни..
И аз това си помислих...

Пич,вярно е това,което каза MiMcHeToOo,само че как да го разберат хората,бе?Докато чета и се опитвам да ти проследя мисълта изцяяяло се обърках...говориш за едно нещо,минаваш на съвсем друго и всичко е...объркано :-D ...Много си весел,само че надали някой ще си играе да чете и да осмисля това,което си написал...Но определено правиш fun... :grin: И как не те заболяха ръцете да пишеш не знам...

Разбрах само,че Лилито явно много те кефи,заебал си оная другата...забравих и името...пушиш козче,не искаш да целуваш Лилито пред учителите и си на 15.От останалите редове почти нищо не разбрах...
8-)

Една препоръка: Намали малко темпото и "количеството" на говорене... :-D :wink:

sashoTo
12-01-2007, 18:10
имаш хубави мисли обаче са леко разхвърляни..
И аз това си помислих...

Пич,вярно е това,което каза MiMcHeToOo,само че как да го разберат хората,бе?Докато чета и се опитвам да ти проследя мисълта изцяяяло се обърках...говориш за едно нещо,минаваш на съвсем друго и всичко е...объркано :-D ...Много си весел,само че надали някой ще си играе да чете и да осмисля това,което си написал...Но определено правиш fun... :grin: И как не те заболяха ръцете да пишеш не знам...

Разбрах само,че Лилито явно много те кефи,заебал си оная другата...забравих и името...пушиш козче,не искаш да целуваш Лилито пред учителите и си на 15.От останалите редове почти нищо не разбрах...
8-)

Една препоръка: Намали малко темпото и "количеството" на говорене... :-D :wink:

ne sum iskal da go razbirat horata pak she povtora che iskah da vi vkaram malko v film i istoriqta mi da vi napravi vpechatlenie
do
takava stepen che da mojete da izkajete vasheto mnenie
po razlichen nachin
.tfa za tfa che sam vesel
verno e i tova me pravi gord ;]

Abigoria
12-01-2007, 18:37
Омг :lol: :lol: :lol:

shivacheva
12-02-2007, 13:59
ne sum iskal da go razbirat horata pak she povtora che iskah da vi vkaram malko v film i istoriqta mi da vi napravi vpechatlenie
do
takava stepen che da mojete da izkajete vasheto mnenie
po razlichen nachin
.tfa za tfa che sam vesel
verno e i tova me pravi gord ;]
:-D =D>

nyx
12-02-2007, 19:38
казват че пушенето на трева води до унищожаване на мозъчни клетки...явно на тяхно място застава нещо друго от където идват мислите на автора на тази тема...толкова са объркани, че повярвай едва ли четателите-непушачи(на трева) са go разбрали...аз спадам към тях и...разбираш...

sashoTo
12-02-2007, 22:18
казват че пушенето на трева води до унищожаване на мозъчни клетки...явно на тяхно място застава нещо друго от където идват мислите на автора на тази тема...толкова са объркани, че повярвай едва ли четателите-непушачи(на трева) са go разбрали...аз спадам към тях и...разбираш...


pusheneto na treva vodi do uverjdane na beliq drob i etc.
otnostno mozaka pusheneto na treva vodi do ciklene koeto vodi do poveche mislene
a i samiq fakt che si stignal do takova nivo che da se zanimavash s koz i s hora koito se zanimavat s koz te praveshe po silen ot drugite
pone predi vreme
sega e pumiq
sichko e kato disni lend

Jus7m3
12-02-2007, 23:03
Ае бро и аз обичам да зарибявам хората с подобни теми и изказвания като съм напушен ама... БРАВО! :D :D :D точно сега смисъла не го сфащам изобщо,ама като се напуша ще го прочета пак :)

sashoTo
12-03-2007, 03:51
se pak az sam go izmislil
;]
ima 1 filmche koeto e dosta po filmirashto ot tova po zaribqvashto i po trudno za razbirane preporachvam vi go - Revolver