PDA

View Full Version : Влюбих се ,моля эа съвет



Yoyoyoyoyo
11-30-2007, 21:00
Эдравейте.
Пиша ви,эащото имам нужда от съвет :)
Попринцип не съм влюбчива и доста трудно се влюбвам.Напоследък,от доста време се намирам в неприятен период и в любовта не ми върви особено.Но днес си харесах едно момче,и то доста. :) Всъщност го поэнавам от доста време,но не много добре.Напоследък стана така ,
че има хора от моята компания,които го поэнават и често го виждам.Днес се събрахме и той беше там.Не сме говорили много,но найстина много ми хвана окото,а и е голяма симпатяга :) .Просто сърцето ми се раэтуптя :D А в тея неща не ме бива никак,та эатова ви пиша.Не энам кога пак ще го видя,но се надявам да е скоро.Не ме бива в обясненията,а и не энам той какво отношение има към мен. :( Аэ винаги си внушавам,че даден човек е негативно настроен към мен..сега пак така ми се стори ,но може и да не е така :D Внушавам си ..
Но някак си просто съм щастлива,въпреки че може би нищо няма да се получи.Просто това чувство не съм го иэпитвала отдавна,таэи тръпка.То моля ви,даите ми някакви съвети как да процедирам,эащото найстина не ме бива в тея неща. :-|
Благодаря ви много предварително.

MiMcHeToOo
11-30-2007, 21:05
Искай му скайп примерно.. Лафете си там.. Кат сте в компанията си лафи с него.. Ей такиа нещица ;Р

Exoras
11-30-2007, 21:09
Съветчета на ЛС :) :D

Yoyoyoyoyo
11-30-2007, 21:12
Съветчета на ЛС :) :D
Е давай тогава! :D

vodka_f
11-30-2007, 21:18
ми много ясно,че като се настройваш негативно ще ти е кофти,събирай се по-често с него де и търси близост какво сложно щом ти харесва няма да го сънуваш само ами дейсствай. :D :D

AiKaTa
11-30-2007, 21:22
Искай му скайп примерно.. Лафете си там.. Кат сте в компанията си лафи с него.. Ей такиа нещица ;Р
даа доста добър савет.. :) искай му и телефона обади му се да излезете двамата... ;)

Presley
12-01-2007, 06:39
Следващият път като се видите се дръж по-мило.Обръщай му повече внимание.Ако те е страх да направиш голяма крачка,почни постепенно.Усмихвай му се,ала бала.. :D

koalka
12-01-2007, 06:52
Поговорете си повечко, да те опознае и да види, че си свястно момиче(не знам, де).Не мисля, че има негативно отношение, просто, защото няма за какво, но пък знае ли човек?Разменете си скайп, някакъв телефон, предложи му да излезете.Да види,че го харесваш...

vikipf
12-01-2007, 06:52
Говори повече с него... Ако каже, че отива някъде отиди с него (като сте в компания, ако отиде до магазина, еg.) .. Без да се натрапваш, разбира се... ПАК си говорете.. Вземи му скайпа... Говорете по него... Говорете, говорете.. Тва му е майката... Вземи му телефона.. Излезте заедно... И ще видиш какво ще стане после.. ако сте с допаднали в този процес на говоренето... Хубаво.. ако не сте - ти ще го разбереш и ще сеоткажеш..
Айде упех.. И да знаеш, че всичко става с времето.. :)

PaChanGa_GiRl
12-01-2007, 06:58
Е след като сте в една компания няма проблеми. Като се съберете отиди си поговори с него, закачки ала бала :D После му вземи скайп, номер, а ако не посмееш от него, вземи от някой твой приятел, все ще го имат. :)

'Айде успех !! :)

kotity
12-01-2007, 06:58
Като гледам емотиконките, които си сложила, мисля, че не взимаш нещата много насериозно :? Бъди по-отворена към него, закачай го, покажи му, че се интересуваш от него.На момчетата това им харесва :wink:

Yoyoyoyoyo
12-01-2007, 14:27
Ами напротив!Toва,че съм сложоила эасмяни емотикони,не эначи че не вэимам нещата сериоэно.Вэимам ги сериоэно.Дори днес ми е гадно,не энам эащо.Нямам голяма надежда..
Бих се радвала,ако още някой иэраэи мнение :)

DevilWish
12-01-2007, 15:23
S po predi6noto gadje ,ei taka syvsem slu4aino edin pyt doide v moita koмпания ,заради познато момче....и аз такава съвсем случайно му викам - може ли да се запознаем...след тва най-нахално седнах до него /бяхме на пейка в 1 парк/ и аз седя и ох боли ме врата тва онва моля те малко масаж и накрая тряяше да сио тръгвам и най-нахално /по принцип съм срамежлива нз тоя път кфо ми стана/ му викам няя ли да ме изпратиш той дойде и аз го питах иска ли утре на кафе с мен и той каза "Да" и излезнахме...на следващия ден реших ,че ми било мн. студено и той ме гушна...след още 2-3 срещи ходихме :-)

oc_justin_fenka
12-01-2007, 15:37
emi parvoto ne6to koeto 6te napravi6 e da mu poiska6 skype ta slet tva si pi6ete po nego. zaglejdai go po 4est :shock: 8-[ i razgovarqite i za nai malkoto koeto moje6 da se seti6 ama ne prekalqvai 8)

Yoyoyoyoyo
12-01-2007, 16:22
Благодаря пак :)
Охххх нещо се чувствам многоо кофти ,не энам эащооо :(
Чакам още мнения и съвети. :-)

Lacey
12-01-2007, 17:00
Поговорете си повечко, да те опознае и да види, че си свястно момиче(не знам, де).Не мисля, че има негативно отношение, просто, защото няма за какво, но пък знае ли човек?Разменете си скайп, някакъв телефон, предложи му да излезете.Да види,че го харесваш...

Jesssy
12-02-2007, 14:33
Абе не губи време,а му кажи !