PDA

View Full Version : Уфф...вечните проблеми...



AiKaTa
11-30-2007, 21:17
Здравейте на всички :)
Проблема ми е доста често срещан и доооста тъп,но имам нужда от нещо,незнам дали то е успокоение,съвет,разбиране ...врачка...нзм но бих искала да го споделя с вас...
Преди 2 седмици случайно попаднах на една компания от стари приятели и странно зашо един от тях ми се стори изключително привлекателен...НО проблема беше,че ходеше с една моя приятелка тъкмо бяха тръгнали...
започнахме да се зарибяваме с него когато я нямаше,но ми беше дооста кофти,въпреки всичко с него обаче се забавлявахме страхотно,правехме чатове до късни нощи...
ии един мой приятел му се изцепи,че го харесвам,а неговата реакция бесхе "Ох,нзм сега..."
и така тази вечер скъсаха...почнахме с него да си говорим както винаги,но той се държа странно (тои я заряза защото нямал чувства) леган си рано и когато се разделяхме в скайп аз му написах един ред с целувки а отговора му беше просто "?"
странно ми е защото преди вс беше аадски яко...даже излезе,че я е зарязал заради мен а сега се държи толкова гадно...
нзм сега как да постъпя как да се държа...да му кажа ли.... :(

vodka_f
11-30-2007, 21:23
колко си настъпателна брей щом смяташ,че е скъсал с нея заради теб действай тогава.

MiMcHeToOo
11-30-2007, 21:25
Тъпо му е ;)

*.~*`*~* anaRial *.~*.`*`
11-30-2007, 21:51
Мила, сигурна ли си, че е скъсал с нея заради теб? :( Ами ако грешиш?.. Първо трябва сама да се увериш, че те харесва, преди да действаш.. да не се получи обратния ефект.. :( Поговори с него по - добре и виж дали не те смята само за приятел.. Успех!

zlateto
11-30-2007, 22:37
deistwai \:D/

emviii
12-01-2007, 05:39
кофти му е заради раздялата :-D И може би като е разбрал , че имъш нещу към него и изведнъж се отказал :) много момчета им омразва това , което знаят че могът да имът :) :-k

vikipf
12-01-2007, 07:56
Е не зависимо, дали си скъсал някой или са те скъсали... Винаги е гадно.. Изчакай неговата стъпка към теб... Не го насилвай, ако той не иска да е с теб.. А може би иска да е сам.. Или с друго момиче...

KimBerLy1912
12-01-2007, 14:04
Да ти имам и приятелството...и горката ти приятелка...
Колкото до пича...деазнам...може да иска да е сам...или с друга...или да е тъп..като теб?

Iv4eTy
12-01-2007, 14:10
А замисляла ли си се,че тоя "плейбой" може докато е ходел с приятелката ти и се е зарибявал с теб да си е пробвал късмета още с един куп момичета... Просто неможеш да си сигурна дали те харесва или просто си му била поредната зарибявка.
Въпреки тва не ти пречи да го попиташ какво му има и защо си е променил отношението към тебе.

DevilWish
12-01-2007, 14:13
колко си настъпателна брей щом смяташ,че е скъсал с нея заради теб действай тогава.
;-) ama da ne ostane6 s pryst v usta - moje prosto da q e zarazql.Osven tva iskam da ti kaja ,4e si postypila kofti sprqmo tvoita priqtelka.