PDA

View Full Version : Много съм зле...



FreeRunBoY
11-30-2007, 21:28
Здравейте :)
Има едно момиче от моя клас което като погледна направо ми се свива стомаха просто см луд по нея, обаче там идва и проблема тя е толкова красива, че нямам смелост дори да я заговоря камоли да я поканя да излезем някаде. Всеки ден я виждам и направо не мога да издържа. Всеки път като събера смелост ми минават някакви мисли през ума, че ще ми откаже и т.н. Моля ви помогнете как да се справя с това...

MiMcHeToOo
11-30-2007, 21:29
Еми риск печели, риск губи.. Давай, признавай си.. Тва е най-якото ;)

sweet_sorcerer
11-30-2007, 21:34
Ами аз ти препоръчвам да я поканиш да излезете първо някъде само като приятели(щом е от твоя клас не би трябвало да е проблем,нали...) и тогава виж дали има чувства към теб......ако има ДЕйствай,ако не поне ще знаеш и няма да се тормозиш повече...Късмет :-D

vodka_f
11-30-2007, 21:34
да бе Божественото същество и затова ли няма да я поканиш щото е супер красива и се притесняваш я не се излагай просто я попитай дали иска да отидете на кафе нищо няма да ти стане :-|

123456
11-30-2007, 21:53
Красивите момичета обикновено са егоистки. Няма да ти пусне, щом я класифицираш като най-красива сред красивите, шанса да ти върже и никакъв. Особено ако си и връсник и си на 15-16, а дума да не става ако даже си и по-малък. Гледай си живота, тая най-лесно ще те отреже, изчакай да мине време, да напълнее, да погрознее и тогава може и да е твоя. И пич, не го казвам, защото ми се сере по темата ти, ми просто защото такъв е живота!

ПП. Пий спрайт !

Zagorql
11-30-2007, 21:57
Погледни го от друга страна, и тя е човек и тя лайна сере. Не е нищо повече от тебе, кажи и квото ще казваш и да не ти пука :smt030

FreeRunBoY
11-30-2007, 21:58
Красивите момичета обикновено са егоистки. Няма да ти пусне, щом я класифицираш като най-красива сред красивите, шанса да ти върже и никакъв. Особено ако си и връсник и си на 15-16, а дума да не става ако даже си и по-малък. Гледай си живота, тая най-лесно ще те отреже, изчакай да мине време, да напълнее, да погрознее и тогава може и да е твоя. И пич, не го казвам, защото ми се сере по темата ти, ми просто защото такъв е живота!

ПП. Пий спрайт !

На 16 съм. Принципно е красива само за мен другите я приемат като някаква загубенячка и т.н.

123456
11-30-2007, 22:16
Красивите момичета обикновено са егоистки. Няма да ти пусне, щом я класифицираш като най-красива сред красивите, шанса да ти върже и никакъв. Особено ако си и връсник и си на 15-16, а дума да не става ако даже си и по-малък. Гледай си живота, тая най-лесно ще те отреже, изчакай да мине време, да напълнее, да погрознее и тогава може и да е твоя. И пич, не го казвам, защото ми се сере по темата ти, ми просто защото такъв е живота!

ПП. Пий спрайт !

На 16 съм. Принципно е красива само за мен другите я приемат като някаква загубенячка и т.н.

Хаха, ами да. Типичния стереотип, хубаво момиче, но естествено много просто. Приятел, мерака ти е да си начешеш патката с това красиво създание. Признай си го, не е грях! :wink:
Ама работата е там, че не трябва да очакваш нищо сериозно. Освен това в смисъла, по който я определят твоите другари - като загубенячка т.е. тя е пълна смотла, сдухла или тъпа патка трябва да ти говори поне малко, че има и други неща освен секса. Та ти дори водил ли си с нея разговор някога? Всичко е нагон брато, само дето ако имаш малко самоуважение, все пак има неща като достойнство, по-добре не рискувай да те отреже, че ще се чувстваш адски глупаво после прителите ти като почнат да ти казват. "Ние ти казвахме, че тая е пълна смотла, ама и ти си тъп да се излагаш така...". Не знам, на мен това ми е идеята за нещата, пък ти кажи какво мислиш. :-o

vodka_f
11-30-2007, 22:21
действай не си зле нито пък тя е загубенячка хора като хора се пак квото е писано ще става :wink:

FreeRunBoY
11-30-2007, 22:30
Красивите момичета обикновено са егоистки. Няма да ти пусне, щом я класифицираш като най-красива сред красивите, шанса да ти върже и никакъв. Особено ако си и връсник и си на 15-16, а дума да не става ако даже си и по-малък. Гледай си живота, тая най-лесно ще те отреже, изчакай да мине време, да напълнее, да погрознее и тогава може и да е твоя. И пич, не го казвам, защото ми се сере по темата ти, ми просто защото такъв е живота!

ПП. Пий спрайт !

На 16 съм. Принципно е красива само за мен другите я приемат като някаква загубенячка и т.н.

Хаха, ами да. Типичния стереотип, хубаво момиче, но естествено много просто. Приятел, мерака ти е да си начешеш патката с това красиво създание. Признай си го, не е грях! :wink:
Ама работата е там, че не трябва да очакваш нищо сериозно. Освен това в смисъла, по който я определят твоите другари - като загубенячка т.е. тя е пълна смотла, сдухла или тъпа патка трябва да ти говори поне малко, че има и други неща освен секса. Та ти дори водил ли си с нея разговор някога? Всичко е нагон брато, само дето ако имаш малко самоуважение, все пак има неща като достойнство, по-добре не рискувай да те отреже, че ще се чувстваш адски глупаво после прителите ти като почнат да ти казват. "Ние ти казвахме, че тая е пълна смотла, ама и ти си тъп да се излагаш така...". Не знам, на мен това ми е идеята за нещата, пък ти кажи какво мислиш. :-o

Те я мислят за такава не защото е супер красива и супер тъпа, а защото е затворена, не се прави на п***а и е умна... . И не я харесвам само за едното е*ане както се казва, а защото мисля, че може да излезе нещо сериозно....

zlateto
11-30-2007, 22:36
deistwai naprawo nqma ot kakvo da se pretesnqvash dori i da ti otkaje pone shte znaesh 4e si opital :) \:D/

DiTko
11-30-2007, 22:36
Еми ходи я питай иска ли да излезете някъде заедно. Ако приеме, разбери чувствата и към теб и и покажи своите. Ако не - усмихни и се и си останете приятели. По-натам шансове колкото искаш. :)

koalka
12-01-2007, 06:55
Не се срамувай да я поканиш да излезете.Да, може да ти откаже, както всяко момиче, и това трябва да го допуснеш като вариант, но пък както се казва - "от опит глава не боли".После да не съжаляваш, че не си опитал...

kotity
12-01-2007, 07:05
Има си начини да разбереш дали те харесва.Например закачи я и ако се обърне ядосана, като едва се сдържа да не се усмихне, значи ;-)
А ако просто се тръшне и си отиде без да ти каже нищо :?

FreeRunBoY
12-01-2007, 07:09
Има си начини да разбереш дали те харесва.Например закачи я и ако се обърне ядосана, като едва се сдържа да не се усмихне, значи ;-)
А ако просто се тръшне и си отиде без да ти каже нищо :?

мерси много ще побвам :grin:

PaChanGa_GiRl
12-01-2007, 07:10
Пич, няма от к'во да те е срам, ако ти откаже окей, нищо няма да се промени, т'ва е просто полана за кафе. Ако пък много те е срам организирайте се няк'ва групичка от класа да излезете и вземете и нея, ние така правим. :D

Успех :!:

vikipf
12-01-2007, 07:10
Хих тва много го обичам.. Риск печели, риск губи... Излезте веднъж заедно и си прецени след тва какво ще стане... ;)

LitTlE_BeBsIiI
12-01-2007, 07:54
Рискувай!Покани я и виж какво ще стане....нищо няма да загубиш,само ще се успокоиш като разбереш дали тя иска или не а не да се измъчваш с тези мисли. 8)

Miss_Beauty_16
12-01-2007, 08:21
ae otiva6 pri neq kazva6 i tui tui iska6 li da izlezem i tva e ottam natatuk 6a sa razbere kvo 6a stava :wink:

*B3b4ety*
12-01-2007, 09:18
На 16 съм. Принципно е красива само за мен другите я приемат като някаква загубенячка и т.н.

Никой не е перфектен докато не се влубиш в него =D> Само едно ще ти кава ДЕЙСРВАЙ..... :mrgreen:

kotity
12-01-2007, 10:10
Никой не е перфектен докато не се влюбиш в него!!! :-)

Ееей, това го видя от мен :D :P

idalgo
12-01-2007, 12:54
Ами реално погледнато няма какво да губиш, деиствай \:D/
Или ще се съгласи или ще ти откаже, ако Ти откаже, нищо не губиш. От другият вариянт само можеш да спечелиш.
При нас момчетата го има чувството че ние е страх да не ни отрежат, но пък какво толкова момичета бол :wink:

Iv4eTy
12-01-2007, 14:06
Не се срамувай да я поканиш да излезете.Да, може да ти откаже, както всяко момиче, и това трябва да го допуснеш като вариант, но пък както се казва - "от опит глава не боли".После да не съжаляваш, че не си опитал...

+1

emviii
12-01-2007, 14:28
Еми риск печели, риск губи.. Давай, признавай си.. Тва е най-якото ;)




+1

DevilWish
12-01-2007, 14:38
Еми риск печели, риск губи.. Давай, признавай си.. Тва е най-якото ;)
Taka e.
Pyrvo gledai da q zagovori6 i 6te e dobre ako imate nqkvi ob6ti temi ;-)
Ако трябва поразпитай някой ,който я познава по-добре какви са й хобитата и ще знаеш поне за какво ще й е приятно да си говорите ;-) Като за начало мисля ,че общата Ви тема ще бъде училището... ;-)

MartyParty
12-01-2007, 16:19
Красивите момичета обикновено са егоистки. Няма да ти пусне, щом я класифицираш като най-красива сред красивите, шанса да ти върже и никакъв. Особено ако си и връсник и си на 15-16, а дума да не става ако даже си и по-малък. Гледай си живота, тая най-лесно ще те отреже, изчакай да мине време, да напълнее, да погрознее и тогава може и да е твоя. И пич, не го казвам, защото ми се сере по темата ти, ми просто защото такъв е живота!

ПП. Пий спрайт !

На 16 съм. Принципно е красива само за мен другите я приемат като някаква загубенячка и т.н.

Хаха, ами да. Типичния стереотип, хубаво момиче, но естествено много просто. Приятел, мерака ти е да си начешеш патката с това красиво създание. Признай си го, не е грях! :wink:
Ама работата е там, че не трябва да очакваш нищо сериозно. Освен това в смисъла, по който я определят твоите другари - като загубенячка т.е. тя е пълна смотла, сдухла или тъпа патка трябва да ти говори поне малко, че има и други неща освен секса. Та ти дори водил ли си с нея разговор някога? Всичко е нагон брато, само дето ако имаш малко самоуважение, все пак има неща като достойнство, по-добре не рискувай да те отреже, че ще се чувстваш адски глупаво после прителите ти като почнат да ти казват. "Ние ти казвахме, че тая е пълна смотла, ама и ти си тъп да се излагаш така...". Не знам, на мен това ми е идеята за нещата, пък ти кажи какво мислиш. :-o

и какво му пука на него за чуждото мнение?!?!? Изобщо много се дразня някой като каже "Абе я я зарежи не я ли виждаш каква е сдухла" [-( на момчето какво му пука може пък да не иска да е с момиче което си слага по 100 тона грим облича се по последна мода и се прави на голяата работа. и....по начина по който пише за нея определено си личи че не му е само за секса :P

Според мен просто трябва да преодолееш страха си и да я поканиш да излезете. :mrgreen: Не е трудно повярвай ми \:D/ успех

FreeRunBoY
12-01-2007, 22:54
Най-накрая се реших ще пробвам да я поканя на кафе пък ако откаже здраве да е :)

Благодаря на всички които помогнаха :)

kifla
12-02-2007, 08:05
питова ,че за някои тя е загубенячка какво те интересува ?Я действай и каквото стане :grin: и после да кажеш как е минало =P~

FreeRunBoY
12-02-2007, 08:28
питова ,че за някои тя е загубенячка какво те интересува ?Я действай и каквото стане :grin: и после да кажеш как е минало =P~

Мене това не ме интересува какво мислят другите за нея мене ме интересува какво мисля аз за нея ;) .

kifla
12-02-2007, 08:36
само така! 8)

FreeRunBoY
12-03-2007, 13:03
И така питах я и тя ми каза цитирам "Не излизам с загубеняци!" е това не го бях очаквал май наистина е такава както казват другите от класа...или аз наистина съм си загубеняк.