PDA

View Full Version : За тези, които бяха на концерта на Rihanna



*.~*`*~* anaRial *.~*.`*`
11-30-2007, 22:33
I nai - veche za tezi, koito sa go haresali, vupreki gadnichkoto vreme .. I bez negativni izkazvania, tova e tema za pochitatelite na Rihanna :) Na men si mi haresa, nishto, che trqbvashe da chakame tolkova vreme :) Ima neveroqten glas :---)
Kagete, kak si izkarahte ? :)

vodka_f
11-30-2007, 22:36
ами по фреш предаваха ли концерта?

Blab
11-30-2007, 23:34
Аз си изкарах страхотна вечер.
Пих чайче с ром в "Сфумато".После се разходих из София.Постоях пред "Народния".Направих си мини караоке с "Любими песни за любими хора" пред входа. :grin: Гаврътнах една "Пина колада" и денсих лудо до "Операта".
Сега се любувам на Любенов.
Напра'о перфе.

По темата - т'ва не се нарича концерт.
Тая, първо на първо, "пя" чужди песни.(Марли, Лени...)
И второ, песните си вървяха на запис, а тя през 5 минути се изцепваше с някой цвилеж. :-D
Изводи:
Риана не може да пее.
Вивател са идиоти.
Маймуните около оградата не са в час.

*.~*`*~* anaRial *.~*.`*`
12-01-2007, 00:13
Ех, негативно мнение :D Напротив, Rihanna може да пее, при това много добре :) Да не кажа супер :) Но, всеки си има свое мнение, все пак :) А колкото до предаването по телевизията, по BTV ще го дават, само че не съм сигурна за деня и часа, можеш да провериш в сайта на BTV :)

magesniko
12-01-2007, 08:44
аз се напих кат идиот и въобще не я дочаках,а ходих да си допия :D

vikipf
12-01-2007, 09:55
Отидох в 5 до Президенството да им гледам сеир на хората... :D След като видях толкова много хора, на които мога да се подигравам след тва, че са били на концерт на Риана, отидох в пред Народния театър и пихме водка... ;-) След тва хоихме в някво кафене до 9 и за да не пропусна минах да видя РиХанка... Лелел ужас... Сичко беше на плейбек... АЗ седях 20мийн.. Обаче за тия 20 мин , които тя беше на сцената.. Тя пя от време на време.. И то на плейбек... Дебела е... !

DisciplineAndOrder
12-01-2007, 14:54
Ех, негативно мнение :D Напротив, Rihanna може да пее, при това много добре :) Да не кажа супер :) Но, всеки си има свое мнение, все пак :) А колкото до предаването по телевизията, по BTV ще го дават, само че не съм сигурна за деня и часа, можеш да провериш в сайта на BTV :)

Не,не може да пее.Тя цвили и крещи,не пее.
А концерта е бил на плейбек.И едва ли е било особено забавно:подскачащи около сцената,не виждащи почти нищо,вероятно мокри "фьенове"...

zloto
12-01-2007, 15:12
На мен концерта ми хареса, въпреки че изобщо не харесвам стила и. Да, имаше плейбек от време на време, като и тя пееше в същото време, но Umbrella, Unfaithfull и още няколко песнички си ги изпя сама и мога да кажа, че пее доста добре, което изобщо не очаквах... блъсканицата не ме притесни, понеже бях извън нея :) чакането също не ме притесни, понеже съм чакала и повече, при това на платен концерт... и дъжда не ме притесни, понеже съм свикнала да ходя без чадър и да съм вечно мокра... подгряващите бяха мега зле, особено Каризма (тези хора съм ги гледала поне 5 пъти на концерт и винаги са пеели на плейбек, при това така, че и най-глупавият човек ще се досети че пеят на плейбек... чудя се изобщо дали някога през живота си са пеели на живо, без плейбек...)... както и да е, концерта ми хареса, а се озовах там едва ли не случайно, сама нямаше да се навия да отида :)

DaЯk_AнGэL
12-01-2007, 15:39
Дошла е в България за да си изцвили ъмбрелата :-P

Orono
12-01-2007, 15:47
Отидох в 5 до Президенството да им гледам сеир на хората... :D След като видях толкова много хора, на които мога да се подигравам след тва, че са били на концерт на Риана, отидох в пред Народния театър и пихме водка... ;-) След тва хоихме в някво кафене до 9 и за да не пропусна минах да видя РиХанка... Лелел ужас... Сичко беше на плейбек... АЗ седях 20мийн.. Обаче за тия 20 мин , които тя беше на сцената.. Тя пя от време на време.. И то на плейбек... Дебела е... !
ААа, еее, оо. Е, ама ти си ебати звездата, е, много ясно, че ще им се подиграваш после.

Къде я занимавате виКиКТТУуУУу с дебелата Рианка, вие не знаете за какъв модел на Victoria's Secret става въпрос...


Ахах, направи се, че те викат и се скрий някъде.

Blitzkid
12-01-2007, 18:00
аз се напих кат идиот и въобще не я дочаках,а ходих да си допия :D
Не съм бил значи единствения пиян черноризец храбър на концерта

Omen
12-01-2007, 21:41
6tom kazvate bez kritiki az 6te si za6iq ustata s kanap!a "zloto"ti znae6 li koq e mackata na pica ti????

loyal_88
12-01-2007, 22:10
По такива концерти баш не ходя, но приятелите ми, които са посетили бяха доста разочаровани и не са останали до края. Можело е да бъде по-яко, ама скапаното време така или иначе ти скапва настроението, а и тоя дъжд...

zloto
12-02-2007, 06:23
a "zloto"ti znae6 li koq e mackata na pica ti????
Emilie Autumn... обожавам я! :)

Omen
12-02-2007, 07:53
a "zloto"ti znae6 li koq e mackata na pica ti????
Emilie Autumn... обожавам я! :)
aaaaaaaaa ti me kefi6 . :grin: misleh 4e s1m edinstvenata koqto q e 4uvala!

Qnchety
12-02-2007, 08:22
Е... поне не съм изпуснала нещо! Мразя тея плейбеци!

vikipf
12-02-2007, 11:54
Отидох в 5 до Президенството да им гледам сеир на хората... :D След като видях толкова много хора, на които мога да се подигравам след тва, че са били на концерт на Риана, отидох в пред Народния театър и пихме водка... ;-) След тва хоихме в някво кафене до 9 и за да не пропусна минах да видя РиХанка... Лелел ужас... Сичко беше на плейбек... АЗ седях 20мийн.. Обаче за тия 20 мин , които тя беше на сцената.. Тя пя от време на време.. И то на плейбек... Дебела е... !
ААа, еее, оо. Е, ама ти си ебати звездата, е, много ясно, че ще им се подиграваш после.

Къде я занимавате виКиКТТУуУУу с дебелата Рианка, вие не знаете за какъв модел на Victoria's Secret става въпрос...


Ахах, направи се, че те викат и се скрий някъде.
Хъх злите езици на форума... Сетили се на кого да правят забележки... Имах си лошо мнение за Риханка ощес излизането на първият и сингъл... А сега, след този концерт мога да защитавам това мнение...
Животът е такъв... Все някъде трябва да си изкарваме злобата.. Аз ан Рианка, ти на мен.. ;-)

Orono
12-02-2007, 12:08
Ахаха, аз да си изкарвам злобата и то върху теб... Злобата си я изкарвам по далеч по-неприятни начини, отколкото да пиша във форум :wink: Тука просто ви се смея :)

Айде искам да чуя с какво ще си защитиш лошото мнение за Рианка. И как ще ми докажеш, че тя е дебела а ти си модел на Victoria's Secret.
:lol:

mon4eto
12-02-2007, 14:33
Koncerta be6e palen proval i izlagaciq :( Parvo 4e me sma4kaha,vtoro ot 4adarite na horata ni6to ne vijdah i treto organizaciqta be6e nuleva :-x Mnogo sam razo4arovana :x Pone da pee6e na jivo a ne na pleibek :-s

vikipf
12-02-2007, 14:36
Модел на Виктория сикрет може да не съм, ама Пиана да се постарае нали тя е звезда не аз... Видях колкото видях и ми стига... А не ми се спори с човек, който смята своето мнение за закон... :)

Omen
12-02-2007, 16:07
podkrepqm ada6kata.ne sam q slu6alana jivo ama 6tom v albumite ne mogatda i opravqt glasa predstavqm si q na jivo!!a ti orono nedei da i izopa4ava6 dumite

teenkopele
12-02-2007, 16:40
За без пари толкова. :-|

Orono
12-02-2007, 17:37
Подкрепяйте се колкото си искате, бягайте от спора колкото си искате, все ми е едно :wink:

Да кажеш, че не ти харесва ОК, ама да твърдиш, че е дебела и че не може да пее :lol:
На кой свят живеете?! Е, вЕрно във вашия си, ама не е много здравословно.

EmO_KiD_;(
12-02-2007, 18:46
Хора в голяма грешка сте!Ако за вас човек,който пее песни на два тона пее хубаво....лъжете се.Ако човека,който я направи звезда не я беше забелязал нямаше да е никоя.Боже хора...Риана е от Барадос.Тва някъде на майна си газина.Учила е в първото барбадоско училище,тия са някви от 3-тия свят....Аз лично не я харесвам.Това са песни на 2 тона,ама така се правят хитовете.Нали знаете,песен на повече от два тона е сложна и "умните" главици не могат да я запомнят.Има някво бас-че,малко барабани и ето ти го хита на сезона :? :? :? :?

magesniko
12-02-2007, 19:10
аз се напих кат идиот и въобще не я дочаках,а ходих да си допия :D
Не съм бил значи единствения пиян черноризец храбър на концерта

ти мани ами аз не си спомнян после как съм се прибирал от адамса. :D

Orono
12-02-2007, 23:45
Хора в голяма грешка сте!Ако за вас човек,който пее песни на два тона пее хубаво....лъжете се.Ако човека,който я направи звезда не я беше забелязал нямаше да е никоя.Боже хора...Риана е от Барадос.Тва някъде на майна си газина.Учила е в първото барбадоско училище,тия са някви от 3-тия свят....Аз лично не я харесвам.Това са песни на 2 тона,ама така се правят хитовете.Нали знаете,песен на повече от два тона е сложна и "умните" главици не могат да я запомнят.Има някво бас-че,малко барабани и ето ти го хита на сезона :? :? :? :?
А емото е пълно със "сложни" песни, нали :-D

Била от Барбадос... Ахах, виж се ти откъде си... Тия в Барбадос дали и те са чували за България, как мислиш?

EmO_KiD_;(
12-03-2007, 07:54
Хора в голяма грешка сте!Ако за вас човек,който пее песни на два тона пее хубаво....лъжете се.Ако човека,който я направи звезда не я беше забелязал нямаше да е никоя.Боже хора...Риана е от Барадос.Тва някъде на майна си газина.Учила е в първото барбадоско училище,тия са някви от 3-тия свят....Аз лично не я харесвам.Това са песни на 2 тона,ама така се правят хитовете.Нали знаете,песен на повече от два тона е сложна и "умните" главици не могат да я запомнят.Има някво бас-че,малко барабани и ето ти го хита на сезона :? :? :? :?
А емото е пълно със "сложни" песни, нали :-D

Била от Барбадос... Ахах, виж се ти откъде си... Тия в Барбадос дали и те са чували за България, как мислиш?

Aбе човек,вс музикални стилове се ръководят от Щатите.Ми мн ясно,че не са чували за нас.Ние правиме толкова хубава музика,че просто сме за хвалене...В бг няма музикален бизнес!!!И няма да има скоро,ако хората не почнат да мислят по различен начин от този в момента.Нали знаеш....98% от населението на БГ слуша чалга...Е?Чалгата музика ли е?Няма хора,които да правят хубава музика тука.А и какво ги удволетворява като пеят на плейбек???Нали излизаш,за да се кефиш(поне при мен е така),да си праиш купона.Претендират,че са мн добри певци,а не могат да си изпеят на живо песните.Justin Timberlake.... от доста време песните на Justin оглавяват класациите.По това той бие Michel Jackson.Ima 7 ili 8 парчета от новия албум,които станаха хитове.Обаче :-D той пее на живо и танцува.Такам...никой не е забелязал,че това е планувано по-рано! :smt010 Неговите песни са направени мн лесни за пеене и понеже са мн простички стават хитове.За мене той не може да пее! Ето например тая песен Sexy Back.Go head be gone with it (x8)..E тва и на челна стойка да застанеш пак ще го изпееш!И това са песни на 2 тона.Цялата песен е само с мн басове,китари и малко вокали.Може би 80% от песента е плейбек,а 20% са вокали.Изтегли си All saints-Rock steady и виж там как вокалите са разположени по цялата песен и там са 50% вокали,50% плейбек.Е как да ни забележат??Мария Илиева ли?Мене ме дразни адски мн,защото се прави на чернилка,а не е :-D :-D :D :D .Знам,че мн труд полагат,ама според мене не правят нищо.На повечето хора има харесва,ама на истинските ценители на музиката-не.Графа знам,че също полага мн усилия.Обаче тези неща,които правят те не отстъпват на чалгата....Жалко.

Ulety
12-03-2007, 08:51
Въобще не съм очарована от концерта й!Беше изключително лошо време,но поне тя можеше да направи нещо,за да се почувстваме като на истински концерт - като например да пее на живо!
С две думи:Пълна излагация! :)

Mooo6no
12-03-2007, 10:06
Абе Майкъл Джексън, ако продължава да се излага може и да го стигне. Защото Майкъл Джексън преди 20 години е бил бог в т.н. популярна музика (към която включвам и рок, и метъл и т.н.), но След Bad почва да се излага и в момента е една пародия на това, което е бил. Но е смешно да се сравняват сега популярни изпълнители с него. Ако след 30 години Джъстин Тимбърлейк е популярен колкото Майкъл Джексън сега, може да го сравняваш.

gold lioness
12-03-2007, 12:04
Модел на Виктория сикрет може да не съм, ама Пиана да се постарае нали тя е звезда не аз... Видях колкото видях и ми стига... А не ми се спори с човек, който смята своето мнение за закон... :)

Tva 4e ne e anoreksi4ka ne zna4i 4e e debela.

Orono
12-03-2007, 15:15
EmO_KiD_;(, аз за какво ти говоря, ти за какво ми говориш?
Още 1 безмислен роман ще ми напишеш ли, моля!

Ти май само за хитове мислиш? От доста комерсиална страна гледаш на нещата.
Музиката е за да ми въздейства - понякога положително, понякога отрицателно, независимо какъв е изпълнителя, откъде идва или к'во е ял на закуска. Всеки си има музика за себе си, т'ва че на някои им харесва Риана или Джъстин тъпи ли ги прави, щото музиката им била "проста"?

vikipf
12-03-2007, 17:30
Никой не е убидил хората, които слушат тази музика... Просто давам оценка на изпълнителя... Дори песните не са и толкова лоши... Не са мой стил , но наистина не са отвратителни... Не ми допада тя като глас,звучене и визия и това е... Мое мнение...

Orono
12-03-2007, 19:23
Никой не е убидил хората, които слушат тази музика... Просто давам оценка на изпълнителя... Дори песните не са и толкова лоши... Не са мой стил , но наистина не са отвратителни... Не ми допада тя като глас,звучене и визия и това е... Мое мнение...
Ok, с теб се изяснихме явно :)

А за обида говоря за това

Нали знаете,песен на повече от два тона е сложна и "умните" главици не могат да я запомнят.
Което каза EmO_KiD_;(
:)

Blab
12-03-2007, 20:21
Ами, явно си глупавичък... :?
В изказването става дума за музика, композиция, която е доста по-сложна, се отдалечава леко от комерсиалността, защото е нужен някаква музикалност(няма да го нарека "слух"), за да запомниш мелодията, съответно - да я възпроизведеш.

А как печелят music-maker-ите? С натрапчиви мелодии, въртящи се, докато трайно се "забият" в хорските глави.

Orono
12-04-2007, 00:02
Ами, явно си глупавичък... :?
В изказването става дума за музика, композиция, която е доста по-сложна, се отдалечава леко от комерсиалността, защото е нужен някаква музикалност(няма да го нарека "слух"), за да запомниш мелодията, съответно - да я възпроизведеш.

А как печелят music-maker-ите? С натрапчиви мелодии, въртящи се, докато трайно се "забият" в хорските глави.
Дори и да съм "глупавичък", ти няма как да знаеш това :wink:

Пределно ясно ми е за какво става дума в изказването й, но на теб май не ти е ясно за какво става дума в мойто :)

Blab
12-04-2007, 08:49
А за обида говоря за това

Нали знаете,песен на повече от два тона е сложна и "умните" главици не могат да я запомнят.
Което каза EmO_KiD_;(
:)

Т'ва не е обида! :wink:

DisciplineAndOrder
12-04-2007, 09:25
Orono,ти пък все се заяждаш с някого!
Не може ли Вики или аз,или емо_кид,или пък be_true да не харесваме Риана и организацията на концерта?

Blacklisted
12-04-2007, 09:47
Заяждането си е забавна работа, ама трябва да се прави качествено 8)

puakenikeni
12-04-2007, 12:45
Аз бях с покана и бях на 5 метра от Риана
Чакането си струваше определено
тя беше върха :grin: :grin: :grin:

Orono
12-04-2007, 13:20
Разрешавам ви да не я харесвате, то и аз не съм й фен, де.
Ама вие едва ли не я изкарахте няк'ва дебела клошарка, която не може да пее, а тези, които я слушат - идиоти :)
А всъщност те са по-приятни хора, отколкото повечето от ония, от "underground" обществото :wink:

be_true, правилно - не е обида, а е жалък опит за обида :)
Т'ва, че някой харесва "просто" изпята песничка, не го прави глупав, разбира се :wink:

rehab
12-06-2007, 18:49
Аз бях с покана и бях на 5 метра от Риана
Чакането си струваше определено
тя беше върха :grin: :grin: :grin:


I az bqh ot Vipovete i 6te vi kaja 4e tri chasovoto 4akane si struvashe opredeleno :grin: 8)
Rihanna e mnogo krasiva i vuob6te ne pq ne playback
Jalko 4e ne dadoha celiq koncert po BTV a tri pesni na krust

EmO_KiD_;(
01-25-2008, 22:13
Хора в голяма грешка сте!Ако за вас човек,който пее песни на два тона пее хубаво....лъжете се.Ако човека,който я направи звезда не я беше забелязал нямаше да е никоя.Боже хора...Риана е от Барадос.Тва някъде на майна си газина.Учила е в първото барбадоско училище,тия са някви от 3-тия свят....Аз лично не я харесвам.Това са песни на 2 тона,ама така се правят хитовете.Нали знаете,песен на повече от два тона е сложна и "умните" главици не могат да я запомнят.Има някво бас-че,малко барабани и ето ти го хита на сезона :? :? :? :?
А емото е пълно със "сложни" песни, нали :-D

Била от Барбадос... Ахах, виж се ти откъде си... Тия в Барбадос дали и те са чували за България, как мислиш?

Aбе човек,вс музикални стилове се ръководят от Щатите.Ми мн ясно,че не са чували за нас.Ние правиме толкова хубава музика,че просто сме за хвалене...В бг няма музикален бизнес!!!И няма да има скоро,ако хората не почнат да мислят по различен начин от този в момента.Нали знаеш....98% от населението на БГ слуша чалга...Е?Чалгата музика ли е?Няма хора,които да правят хубава музика тука.А и какво ги удволетворява като пеят на плейбек???Нали излизаш,за да се кефиш(поне при мен е така),да си праиш купона.Претендират,че са мн добри певци,а не могат да си изпеят на живо песните.Justin Timberlake.... от доста време песните на Justin оглавяват класациите.По това той бие Michel Jackson.Ima 7 ili 8 парчета от новия албум,които станаха хитове.Обаче :-D той пее на живо и танцува.Такам...никой не е забелязал,че това е планувано по-рано! :smt010 Неговите песни са направени мн лесни за пеене и понеже са мн простички стават хитове.За мене той не може да пее! Ето например тая песен Sexy Back.Go head be gone with it (x8)..E тва и на челна стойка да застанеш пак ще го изпееш!И това са песни на 2 тона.Цялата песен е само с мн басове,китари и малко вокали.Може би 80% от песента е плейбек,а 20% са вокали.Изтегли си All saints-Rock steady и виж там как вокалите са разположени по цялата песен и там са 50% вокали,50% плейбек.Е как да ни забележат??Мария Илиева ли?Мене ме дразни адски мн,защото се прави на чернилка,а не е :-D :-D :D :D .Знам,че мн труд полагат,ама според мене не правят нищо.На повечето хора има харесва,ама на истинските ценители на музиката-не.Графа знам,че също полага мн усилия.Обаче тези неща,които правят те не отстъпват на чалгата....Жалко.

Джъстин бая пишки има още да лапне, докато настигне Майкъл Джексън, а единствената жена, истинска звезда в поп музиката е леля ти Мадона...
Съгласна! А и аз например като чуя БГ песен и веднага разбирам,че е Бг... :-x :-x Абе искам да замина,да забрава за тая скапана страна...Няма нищо като хората и усещам,че скоро това ще стане!

magity
01-26-2008, 12:31
Ами аз не съм била на концерта, но Rihanna има някой много яки песни :smt020

LadyCarameL
01-26-2008, 12:36
Омг,тя не може да пее.. :shock: Добре,че беше плейбека ама и той не помогна мн..Гледах я по Бтв аз ама.. :? Тъпо беше..Като й гледам движенията..Особено на "Good girl gone bad".. Без коментар

magity
01-26-2008, 12:53
Омг,тя не може да пее.. :shock: Добре,че беше плейбека ама и той не помогна мн..Гледах я по Бтв аз ама.. :? Тъпо беше..Като й гледам движенията..Особено на "Good girl gone bad".. Без коментар

:lol: :razz: :lol:

Monincetoo
01-27-2008, 13:30
Според мен това беше пълна обида за нас...седеше седнала през цялото време...а и пя на плеибек...това просто ме разби...след концерта по бтв даваха някви феове...горките щяха да умрът от радост...и за какво...че риянчето я домързя да пей на живо...пфФф :-x :-x :-x