PDA

View Full Version : Възможно ли е,да съм се заразил със СПИН?



edin_tam
11-30-2007, 23:55
в края на лятото правих секс с компаньонка като използвах презерватив, но тя ми лиза и топките върху които разбира се нямаше кондом. възможно ли е да се заразя със спин или с някоя друга болест при това положение? все пак нямаше пряк конакт с главичката на пениса ми.



:arrow: 7-ма т.
:arrow: ЦвЕтИт0

J
12-01-2007, 05:17
в края на лятото правих секс с компаньонка като използвах презерватив, но тя ми лиза и топките върху които разбира се нямаше кондом. възможно ли е да се заразя със спин или с някоя друга болест при това положение? все пак нямаше пряк конакт с главичката на пениса ми.
NI6TO TI NEMA WE :-P :|

Seducti0n
12-01-2007, 06:34
Доколото знам,няма опастност в твоя случай.При орална любов е възможно да се предаде СПИН,ако единя партньор има раничка в устата,кървящи венци,авти,лоша устна хигиена и т.н.

Надявам се всичко да е наред и да си жив и здрав.Нищо,обаче не ти пречи,да си направиш един тест.АНОНИМЕН И БЕЗПЛАТЕН Е :!:

No_Limit
12-01-2007, 06:46
Доколото знам,няма опастност в твоя случай.При орална любов е възможно да се предаде СПИН,ако единя партньор има раничка в устата,кървящи венци,авти,лоша устна хигиена и т.н.

Надявам се всичко да е наред и да си жив и здрав.Нищо,обаче не ти пречи,да си направиш един тест.АНОНИМЕН И БЕЗПЛАТЕН Е :!:
Направи си изслезване за всички предавани по полов път болести !

Shenkito
01-05-2008, 19:37
Попринцип НЕ МОЖЕ , но ако ти си имал раничка на тестисите а тя е имала нейна си кръв в устата и ако тази кръв е попаднала на твоята раничка е ВЪЗМОЖНО ! Но най-добре отиди си направи един тест ! :)

batkodoki
01-05-2008, 19:58
в края на лятото правих секс с компаньонка като използвах презерватив, но тя ми лиза и топките върху които разбира се нямаше кондом. възможно ли е да се заразя със спин или с някоя друга болест при това положение? все пак нямаше пряк конакт с главичката на пениса ми.



:arrow: 7-ма т.
:arrow: ЦвЕтИт0

много се удивлявам на невежеството на коментиращите, и вероятно точно то ме задържа още тук!

разбира се, че можеш да се заразиш с всичко!
защо си нарочил само гланса на пениса като предлекционна зона на контаминация - ей това не разбирам! млади и грамотни /уж!/ хора сте, а как не разбирате, че инфекциозния агент може да проникне във вашата система през ВСЯКО нарушаване на целоста на кожата - където и да е това! - на галавичка, на ствол, на бедро, на венец, на буза, на.......малкия пръст на левия крак....или на темето....все тая! може! има ли входна врата - може!
а тя - входната врата не се вижда с невъоражено с оптика око.

бтв, скоро имаше тема от момче лекувано за хламидиален конюнктювит, споменал го между другото и питащ за нещо далеееч от това...като че хламидиалната инфекция е нещо банално като хремата, още повече развита в очия сак.....та и вие така...

pepita87
02-13-2008, 16:13
А къде е опоменато,че "компаньонката" носи вируса на СПИН :(