PDA

View Full Version : Можем ли да срещнем любовта във виртуалното пространство?



lOsT_sOuL_
12-01-2007, 06:37
Интересува ме дали някои е срещнал любовта във виртуалното пространство(skype,mirc или в някои саит за запознанства) и ако да какво е станало с тази ваша любов ? :)

Presley
12-01-2007, 06:40
Най-голямата ми любов до момента я срещнах именно в Скайп.Эапоэнахме се съвсем случ
айно там.Початихме и доста си допаднахме.А като се видяхме,направо от раэ се влюбихме :D Бяхме эаедно эа кратко време,но пък беше хубаво.

No_Limit
12-01-2007, 06:43
Най-голямата ми любов до момента я срещнах именно в Скайп.Эапоэнахме се съвсем случ
айно там.Початихме и доста си допаднахме.А като се видяхме,направо от раэ се влюбихме :D Бяхме эаедно эа кратко време,но пък беше хубаво.
Същата работа бяхме и ние , само че ние сме заедно 2 години :-)

vikipf
12-01-2007, 06:45
Ами засега по скайп намирам само хора, които впоследствие ми стават добри познати.. Веднъж тръгнах с едно момче, но благодарение на него се запознах с първата ми любов... И после за 3 месеца добре го опознах.. По скайп... :)

J
12-01-2007, 06:46
Интересува ме дали някои е срещнал любовта във виртуалното пространство(skype,mirc или в някои саит за запознанства) и ако да какво е станало с тази ваша любов ? :)
mnooo qsno vse pak e 2007g.

vodka_f
12-01-2007, 06:49
бахти въпроса сега всичко е възможно,чекамо ли това

koalka
12-01-2007, 06:50
Да, може, но за целта трябва да се видите, след като си пишете.Иначе е тъпо без да се познавате, че се харесвате и т.н.

PaChanGa_GiRl
12-01-2007, 06:52
Да, възможно е... пишете си и след това се виждате и оп, става работата. :) Аз имах един приятел, с който се запознах в чата, но ходихме само 3 месеца. :)

MoOnLiGhT_ShAdOw
12-01-2007, 06:56
Ами... с приятеля ми се запознахме именно там. Макар случката да беше по-особена. Той беше бившия на най-добрата ми фр, но с него ака и не се запознахме на живо. Така изведнъж си го харесах, и аз не знам защо, и му писах. Писахме си 4 месеца преди да се видим за повече от 5 минути. Аз така и не се осмелих да го поканя по-отрано да излезем, после, когато излязохме за 20 минути (3 месеца след като се запознахме), му казах, че го харесвам, защото ми се беше сторило, че проявява някакъв малък интерес към мен, но и ми бяха кзали, че е срамежлив понякога, затова реших да действам. Е, нищо не стана. Накрая, когато беше направил нещо като купон у тях с цялата си компания по случай July Morning и рождения си ден, ме покани, за да не посрещам сама изгрева на 1-ви юли. От тогава взехме все по-активно да си общуваме, докато накрая на 6-ти юли на концерт на Щурците официално си бяхме заедно... :smt008

krem4et0
12-01-2007, 07:18
с мъжа се запознахме в MIRC, писахме си известно време, видяхме се, излизахме, станахме гаджета и така вече 3 години и 3 месеца............
Да, общуването по този начин е добро за запознаство, но задължително трябва да има и личния контакт........

Abigoria
12-01-2007, 07:42
Оф, чувате ли се... :lol:

JoeBanana
12-01-2007, 07:43
не, аз блоквам всеки, който не познавам и иска пълномощно
не ми трябват навлеци
http://store2.data.bg/kiromastikata/Seizure.gif

sexa_na_kompleksa
12-01-2007, 07:43
Да, общуването по този начин е добро за запознаство, но задължително трябва да има и личния контакт........

LitTlE_BeBsIiI
12-01-2007, 07:48
Ами аз срещнах моя приятел точно така...в IRC само че :)

lOsT_sOuL_
12-01-2007, 08:26
е добре но ако сме мн далеч как да се видим :-# :cry:

vodka_f
12-01-2007, 08:31
Оф, чувате ли се... :lol:
:lol: не се чуваме,ама виждаме кво пишем що?

lLady_MooN_RaiN
12-01-2007, 08:39
Можеш да срещнеш любовта навсякъде. В магазина, в училище, в кафето, в дискотеката, на улицата... Срещала съм я и във виртуалното пространство. Хубавото е, че човек първо може да опознае характера и душата на другия(ако разбира се не лъже), а после да види и външността му. А в реалното пространство, за съжаление ако не си красив, чаровен, симпатичен, някой трудно ще те забележи, а ако не те забележи, няма как да те опознае.

Abigoria
12-02-2007, 17:00
Виртуална любов, или виртуално начало?
Ако е второто, има, да... Ама любов по интернет... #-o :razz: :razz: :razz:

lOsT_sOuL_
12-03-2007, 07:43
Виртуална любов, или виртуално начало?
Ако е второто, има, да... Ама любов по интернет... #-o :razz: :razz: :razz:
пита се дали може да намерим любовта а не да имаме връзка [-(

XXX_f
12-03-2007, 08:09
Az tam q sreshnah. Predi 3 godini se zapoznahme v elmaz i nqkolko dni sled tova izlqzohme na sreshta.Vijdahme se 1-2 meseca sled tova putishtata ni poeha razlichni posoki, no eto 4e pak se sreshtnahme i sme azedno vee edna godina i po hubava vzruzka ot tazi ne sum imala.Smqtam 4e tova shte mi e poslednata vruzka :)

led_i_ogyn
12-03-2007, 10:07
Да, възможно е... пишете си и след това се виждате и оп, става работата. :) Аз имах един приятел, с който се запознах в чата, но ходихме само 3 месеца. :)

Мда... :)