PDA

View Full Version : Имам нещо каго пъпки на пениса, обаче ...



9d8a9dad89a
12-01-2007, 10:03
Значи от известно време имам на пениса си едни такива като малки пъпчици, такива като точки някфи, абе пъпка сеедно ама малка и не е червена, а си е цвета на кожата. До сега не знам не ми пречеха, обаче ония ден нещо стана бърниках и днеска сутринта гледам едната, станала супер голяма, нали ГОЛЯМА ТОЗИ ПЪТ червена пъпка и едно бяло такова има в нея ... и не знам какво е това и какво да правя ?

emga
12-01-2007, 10:07
popitai v foruma na puls.bg

hiro
12-01-2007, 10:31
Idi na lekar nai dobre!

9d8a9dad89a
12-01-2007, 10:33
Добре, аз много се притеснявам сега, да не е нещо СПИН.
Защото бях на една вила, и нали в тъмното обух гащите на една жена, и нали след 5 мин някъде се усетих и ги махнах, но може ли да съм се заразил ? направо не знам кфо да правя ? :-k

Sunrisee
12-01-2007, 10:36
Gnoina pypka?

haley_james
12-01-2007, 12:56
абе глупости-спин,не е спин-първо ХИВ вируса не се развива месец след като си се заразил; второ-като обуеш чуждо бельо няма как да се заразиш-ХИВ се предава по три начина-секс без предпазване,кръвопреливан ,майка-дете.ти не спадаш в никоя от категориите,а за пъпките-нормално е да ги имаш тези мъничките-те са като малки мастни депа и е нормално да съществуват,за другото по скоро иди на лекар

razbivacha
12-01-2007, 13:13
abe moi prosto go stisni i shte spadne tva e koren na kosum....... vij si topkite i zabeleji che tia tochki na kura ti sa sushtite kato tiq na topkiteti kudeto izlizat kosmi ot tqh ;)

9d8a9dad89a
12-02-2007, 05:38
абе глупости-спин,не е спин-първо ХИВ вируса не се развива месец след като си се заразил; второ-като обуеш чуждо бельо няма как да се заразиш-ХИВ се предава по три начина-секс без предпазване,кръвопреливан ,майка-дете.ти не спадаш в никоя от категориите,а за пъпките-нормално е да ги имаш тези мъничките-те са като малки мастни депа и е нормално да съществуват,за другото по скоро иди на лекар

Може и по отднавна да е било, пък и аз имам тука някфи симптоми студено ми е като съм навън, кашлям - това може да е от цигарите. и малко се чуствам уморен. А тази пъпката голямата ми спадна, и си появиха като две каналчета от нея и сега е няква такава лилаво-червена ама вече даже не се вижда.

patoka123
04-06-2009, 17:00
хора аз имам няква червена пъпка на ствола на пениса и то на кожичката до сега не ми е излала никва такава или нещо от сорта пъпки моля ви ако некой знае нещо да каже мерси предварително!

DaNTeS
04-06-2009, 19:11
abe moi prosto go stisni i shte spadne tva e koren na kosum....... vij si topkite i zabeleji che tia tochki na "мъжкия полов орган" ti sa sushtite kato tiq na topkiteti kudeto izlizat kosmi ot tqh ;)

Ти косми на главичката ли имаш ?