PDA

View Full Version : Тест за ХИВ/СПИН



FelisDirus
12-01-2007, 09:06
Както знаете, днес е първи декември, та да ви питам, някой взима ли на сериозно кампанията и приказките на хората или се хили ехидно наум, мислейки, че това никога няма да му се случи?
Бъдете откровени, моля и без това не се познаваме.

И още нещо - ще си направите ли (правили ли сте си) тест? Ей така, профилактично, за да знаете, че сте здрави и всичко е окей?
На мен ми мина през ума и днес ще отида да си боцна пръстчето.

Quasar
12-01-2007, 09:11
аз принципно няма отде да го лепна тоя спин...и все пак ми пука...затова и мисля и сега и занапред...против секса с непознати съм....ма ние сме единици тия въздържатели :-P

KimBerLy1912
12-01-2007, 09:16
аз принципно няма отде да го лепна тоя спин...и все пак ми пука...затова и мисля и сега и занапред...против секса с непознати съм....ма ние сме единици тия въздържатели :-P
И аз съм от ваще,и аз :P Иначе наистина няма от къде да го лепна тоя СПИН щото правя доста безопасен секс...всъщност никога до сега не съм правила секс без предпазни средства..като цяло съм спокойна за здравето си...Тест днеска няма да си правя..защото нямам повод за притеснение..а и нека някой,който наистина се нуждае от тоя тест да иде на мое място.. ;) Аз само ще губя ценно време :)

Sunrisee
12-01-2007, 09:23
аз принципно няма отде да го лепна тоя спин...и все пак ми пука...затова и мисля и сега и занапред...против секса с непознати съм....ма ние сме единици тия въздържатели :-P
И аз съм от ваще,и аз :P Иначе наистина няма от къде да го лепна тоя СПИН щото правя доста безопасен секс...всъщност никога до сега не съм правила секс без предпазни средства..като цяло съм спокойна за здравето си...Тест днеска няма да си правя..защото нямам повод за притеснение..а и нека някой,който наистина се нуждае от тоя тест да иде на мое място.. ;) Аз само ще губя ценно време :) Nikoga ne e izlishen 1 test.. :wink:

ubuntu
12-01-2007, 09:25
Що да не си направя ма няма да е днес .. пък и без тва преди сключване на брак се правят подобни далавери ... така че по добре рано от колкото късно [-X :neutral: ;-)

bulgarche
12-01-2007, 09:37
Да, правил съм си теста два пъти. Първия ми вземаха кръв венозно, но вече е лесно с пръстчето :) Ходил съм и на такъв благотворителен концерт

krem4et0
12-01-2007, 09:37
няма да си направя такъв тест. то и в Свищов не знам да предлагат подобна услуга. секс съм правила само с 1 и той само с мен и не се притеснявам излишно! няма лошо да си направя, но..........за мен на този етап е излишно!

KimBerLy1912
12-01-2007, 10:04
аз принципно няма отде да го лепна тоя спин...и все пак ми пука...затова и мисля и сега и занапред...против секса с непознати съм....ма ние сме единици тия въздържатели :-P
И аз съм от ваще,и аз :P Иначе наистина няма от къде да го лепна тоя СПИН щото правя доста безопасен секс...всъщност никога до сега не съм правила секс без предпазни средства..като цяло съм спокойна за здравето си...Тест днеска няма да си правя..защото нямам повод за притеснение..а и нека някой,който наистина се нуждае от тоя тест да иде на мое място.. ;) Аз само ще губя ценно време :) Nikoga ne e izlishen 1 test.. :wink:
На мене ми е излишен..наистина :) А и както казах нека някой,който наистина има нужда,да си направи..аз само ще губя ценно време :)

FelisDirus
12-01-2007, 15:47
Вие предполагам сте имали само един партньор и затова говорите така. Ами, ако той е имал други преди вас? Ако е правил секс с тях, без да се пази?
И вие поне веднъж сте го правили без гума примерно.
Тогава кво правим?

Sunrisee
12-01-2007, 15:49
Вие предполагам сте имали само един партньор и затова говорите така. Ами, ако той е имал други преди вас? Ако е правил секс с тях, без да се пази?
И вие поне веднъж сте го правили без гума примерно.
Тогава кво правим? Tochno! [-X

DevilWish
12-01-2007, 16:06
Ne sym si pravila do sq...bih si napravila ,no mnogo bi me bilo strah...
същност при мен няма кампания :С

Saymon90
12-01-2007, 17:02
Естествено, че съм си правил тест. Всеки отговорен човек, който прави секс, трябва да си прави от време на време.
Аз си правих скоро, тъй че днес няма да ходя...

KimBerLy1912
12-01-2007, 17:13
Вие предполагам сте имали само един партньор и затова говорите така. Ами, ако той е имал други преди вас? Ако е правил секс с тях, без да се пази?
И вие поне веднъж сте го правили без гума примерно.
Тогава кво правим? Tochno! [-X
Той е нямал :) без гума правихме само 1 път,когато се скъса презерватива...и то си беше ясно че ше се зима Ескапел...и решихме така и така да довършим започнатото :)

BeautifulWorld
12-01-2007, 17:45
Ако трябва да съм честна, на мен общо взето ми е широко покрай врата, замисляла съм се за тези тестове, но не съм обмисляла сериозно да си направя... Нали знаете... някой ден, може би, евентуално... Да не дава Господ да ми идва до главата такова нещо.

krem4et0
12-01-2007, 19:05
Вие предполагам сте имали само един партньор и затова говорите така. Ами, ако той е имал други преди вас? Ако е правил секс с тях, без да се пази?
И вие поне веднъж сте го правили без гума примерно.
Тогава кво правим?
Моят мъж други сексуални партньорки не е имал! 100% съм сигурна в това!

unauthorized
12-01-2007, 19:16
Нямам никакви причини за притеснения,днес желаех да го направя-просто ей така, но не успях да вляза във времевите рамки - уроци,образование и т.н. Приятелката ми си направи,всичко си е добре (идеята беше 2мата да ходим, но аз нямаше как ), но въпреки всичко, в понеделник снмята мда го направя.. :)

FelisDirus
12-02-2007, 22:19
Вие предполагам сте имали само един партньор и затова говорите така. Ами, ако той е имал други преди вас? Ако е правил секс с тях, без да се пази?
И вие поне веднъж сте го правили без гума примерно.
Тогава кво правим?
Моят мъж други сексуални партньорки не е имал! 100% съм сигурна в това!


Знаех си, че ще го кажеш. Кремче, ти така реагираш все едно съм казала, че приятелят ти е спал с половин България.

Говорех хипотетично... за останалите.

shadow4e
12-02-2007, 22:28
Ем и аз съм сигурна, че моят приятел не е спал с други и преди и по време на връзката. Аз, принципно, съм го предупредила, че ако ми изневери, най-вероятно ще си останем заедно, но задължително ще си направи теста за ХИВ* и разбера ли, че ми е изневерил м е, не се е пазил /включае и орална/, после не ми е казал и сме правили секс, няма връщане назад вече, късаме окончателно колкото и да ми се моли. Казала съм, че при изневяра искам от него поне да помисли за мен като си сложи презерватив.

Знам, че не се прави веднага тестът, но ще си постои няколко месеца насухо, да му дойде акълът :D

XXX_f
12-03-2007, 06:11
mislq da otida da si napravq ei taka za sporta :-|

krem4et0
12-03-2007, 10:38
Вие предполагам сте имали само един партньор и затова говорите така. Ами, ако той е имал други преди вас? Ако е правил секс с тях, без да се пази?
И вие поне веднъж сте го правили без гума примерно.
Тогава кво правим?
Моят мъж други сексуални партньорки не е имал! 100% съм сигурна в това!


Знаех си, че ще го кажеш. Кремче, ти така реагираш все едно съм казала, че приятелят ти е спал с половин България.

Говорех хипотетично... за останалите.
Абе да е спал-каквото е мое е негово, каквото е негово е мое-заразили сме се вече и всичко по-нататък ще е след дъжд качулка :)

free_spirit
12-03-2007, 12:19
Съмнявам се,че някой може да се бъзика с такива работи и да се хили ехидно-е поне нормалните хора де. С моя приятел си направихме тестове през лятото и съм спокойна,защото не си сменяме интимните партньори,а кръв, да чукам на дърво, не ми се е налагало да ми преливат.Естествено и мен ме е страх,защото не е много трудно да се лепне тая чума...

Lorelei
12-03-2007, 12:47
Dosega ne sym hodila i mislq,che nqma da e losho da go napravq,nai-malkoto za moe si uspokoenie.

DeSerT17R0Se
12-03-2007, 13:03
Ами аз си направих през лятото профилактично и смятам пак да си направя селд известно време..

CragHack
12-03-2007, 16:14
Спинът затова се разпространява - защото хората си мислят, че като го правят с познати и са застраховани. Е да, ама не се знае познатия дали не е лепнал нещо преди 6 месеца или дори година. Не се знае и дали не е кръшнал...

Има разлика да ти е познат/гадже и да имаш доверие.

Иначе на въпроса - правил съм си тест 2 пъти. Първия път беше много тегаво, защото имаше няколко дена докато ти дойдат резултатите. И докато чакаш се чудиш - абе има ли от къде да съм хванал... уж преди теста си 100% сигурен, ама преди да научиш резултата и ти е терсене.

Вече е по-лесно защото резултата ти го казват веднага - за минута се вижда.

Немо
12-04-2007, 11:45
В моето училще имаме специална стая точно за това. 8) Много е практично, можеш по всяко време да си направиш теста, ако решеш, и те записват в един картон напълно и 100% анонимно :)

MoHuTo
12-04-2007, 15:01
И аз си го направих, ей така профилактично. Няма лошо, пука ми за здравето ми, а така и трябва :)