PDA

View Full Version : бахти тъпака



pampers
12-01-2007, 09:40
Историята е такава че аз съм на даскало по цял ден тъй като съм заек и имам задължителна занималня.. и по цял ден сме заедно със всички зайци.. ( а ние сме 3 профила, но с мн малко момчета) и от другия клас има едно момче което още в началото ми направи впечатление запознахме се но той после изобщо не ме отразяваше даже едно здрасти не ми казваше.. един ден се реших отидох при него и му казах че имам 4увства към него и го попитах дали иска да имаме нещо общо той ми каза че сега не може да ми даде отговор веднага а по-късно.. чаках през целия ден... пак нищо никаква промяна в държанието мъу и на следвщия ден отивам при него и му викам ко стана с отговора бе момче да или не.. и той се обърна и най-нагло си ми каза къв отговор бее? и аз се ядосах и заминах.. от тогава той ми хвърля странни погледи непрекъснато ме гледа и е казал на един наш общ приятел 4е съм била мн хубава а у.. но пак същото...не смее да ме заговори а този върпсния общ приятел ми беше казал още в началото че това мом4е мн трудно позволява на някой да се доближи до него.. свит човек бил... просто исках да го споделя защото... имах нужда от това :twisted:

jim_beam
12-01-2007, 09:50
ami az mn mrazq nqkoi taka da se otnasq s men i zatva bih go zarqzala.. ama ako mn ti haresva moje6 da poiz4aka6 o6te malko toi da napravi kra4ka kam teb a ako tova ne stane ili go zaebava6 ili ti otiva6 pri nego ;)

**SuNsEt**
12-01-2007, 09:57
Xax Деси за Илиян ли става въпрос???

kotity
12-01-2007, 10:00
Той ако иска да стане нещо, трябва да действа, а ако не иска, ще продължава да се държи като идиот.Сигурно сега нарочно иска да те дразни, като не ти обръща внимание [-(

gree_girl
12-01-2007, 10:14
Нали са ти казали, че е по-затворен, сигурно не обича да изразява чувствата и симпатиити си :( а и нали е казал, че си сладка....може би не е наясно с чувствата си още, а и може да е срамежлив :oops: :oops: :oops:

pampers
12-01-2007, 18:52
ami az mn mrazq nqkoi taka da se otnasq s men i zatva bih go zarqzala.. ama ako mn ti haresva moje6 da poiz4aka6 o6te malko toi da napravi kra4ka kam teb a ako tova ne stane ili go zaebava6 ili ti otiva6 pri nego ;)

бах му маата колко да чакам трябва да имам желязното търпениекъм него.. :x вече взимам да се отказвам.. май изобщо няма смисъл да се занимавам с него.. :-&

jim_beam
12-01-2007, 19:13
ami az mn mrazq nqkoi taka da se otnasq s men i zatva bih go zarqzala.. ama ako mn ti haresva moje6 da poiz4aka6 o6te malko toi da napravi kra4ka kam teb a ako tova ne stane ili go zaebava6 ili ti otiva6 pri nego ;)

бах му маата колко да чакам трябва да имам желязното търпениекъм него.. :x вече взимам да се отказвам.. май изобщо няма смисъл да се занимавам с него.. :-&

mi to i tva e variqnt ;) nameri si nqkoe dr mom4ence pone nqma da se qdosva6 ako ne dr ;-)

kifla
12-01-2007, 21:18
Според мен в тази история играта вече е започнала и се очертава ,че ще станете нещо :grin: 8-)

vvs_go
12-01-2007, 21:18
kak moi da ti4a6 sled gyzy na nqkvo pideras4e bahti myjkite putki na men ako mi kaje nqkoe momi4e taka 6te i kaja ili 4e iskam ili 4e mojem da razviem otno6eniqta si kato priqteli ne da 4akam da stane 4udo zaradi sobstveniq si spek

bloodranger
12-02-2007, 00:20
Според мен в тази история играта вече е започнала и се очертава ,че ще станете нещо :grin: 8-)
от последното мнение на авторката нещотото ще е GAME OVER :-D

Harum_Scarum
12-02-2007, 05:18
Честно да ти кажа мисля че няма смисал толкоз да си тровиш живота с тоз "затвореният"

kifla
12-02-2007, 08:07
Според мен в тази история играта вече е започнала и се очертава ,че ще станете нещо :grin: 8-)
от последното мнение на авторката нещотото ще е GAME OVER :-D
хахаха еми кво да се праи и така се случва 8-)

sapphirr
12-02-2007, 08:47
**SuNsEt** изклю4ително тъпо по тоя на4ин да злепоставяш моми4ето
,ами ако не само ти си се усетил/а за кой става въпрос и утре тръгне някой слух и благодарение на това мом4ето разбере и още толкова се отдръпне...кво ще правиме...вероятно ше 4етеме нов пост "бахти късмета",нали...айде една молба,преди да седнете да се правите на интересни и да обявявате на целия свят ,колко то4но сте "навътре" в нещата,земете помислете какви последици може да има и колко лоша услуга може да направите някому.

та сега по въпроса... нит Деси ,нит Илиян,нит Пенка,нит Гошо,нит Цецка ги знам.не ме и интересува кой кой е...на авторката мога да кажа едно-бъди сигурна,4е така се полу4ило ,защото си го стрестнала първона4ално,а после това,4е не си продължила да тър4иш след него,си задействала първосигналната му лампи4ка от опасност за загубване на някой фенка-с 2 думи,когато 4овек свикне с не4ие внимание и то в един момент без при4ина из4езне,въпросния индивид запо4ва да си мисли защо така се полу4ава и къде аджаба е целия проблем (премисляйки нещата ,запо4ва да си мисли съответно за теб)...така без да се усети си смяняте ролите,но като се има предвид какви лигльовци са мъжете в днешно време,то тогава ще се ограни4и до коментара за това,4е си сладка и т.н.а за да дойде и да ти каже в о4ите това,което и ти си казала ,зна4и трябва да е на кило (и половина) евтина водка и поне 3-4 шота.какво да правиш ,не мога да ти кажа,индивидуално е,единствения ми съвет е :дръж се на ниво и отстоявай позициите си,останалото ще дойде само

maybelline
12-02-2007, 08:51
Виж, не се обиждай, но изобщо не си била нито тактична, нито мила... "Ко стана с отговора" и разни други изцепки - на никой човек (особено на 14-годишно момче) не би му станало приятно да го притискат за каквото и да било, че и да използват нахални изрази към него, а "Ко стана с отговора" си е нахален и невъзпитан въпрос. Да не говорим пък за това как го наричаш - "бахти тъпака" - еми и аз ако бях момче, щях да те отбягвам. С малко повече обноски и по-дискретно отношение (и разбира се без да го притискаш), нещата щяха да се развият по друг начин.
Естествено е да не ти отговори, дори и да си била по-мила и възпитана към него. Той не те познава добре (ако изобщо те познава) и не може изведнъж да му сервираш "Сега близки ли ще сме си или няма да имаме нищо общо?" - който и да е ще каже второто, и то само защото не те познава и все още му е все едно дали ще има нещо общо с теб или не. Постави се на негово място - някакво момиче идва, признава му чувствата си и "Сега близки ли ще сме или не?" - не става така. Близостта, както и приятелството не се определят с въпрос и отговор. Така можеш да се сближиш с дете в детската градина - "Хайде от днес да сме приятелки" - "Добре" и готово, но вие сте тийнейджъри вече - за съжаление тук нещата не са толкова прости.
Мога да ти дам 1-2 съвета, които може и да не върнат това момче, но ще ти помогнат да спечелиш някое друго:
- Дръж се по-мило и възпитано с хората ("Ко стана с отговора")
- Не говори глупости зад гърба на който и да е ("бахти тъпака")
- Не принуждавай никой да ти бъде приятел (и разбери, че не става само като попиташ някой дали иска да ти е приятел)
Това е от мен. Успех!

bunka_g
12-02-2007, 09:21
to i az sum nabudavala takuv slu4ai.mom4eto mnoho haresva6e momi4eto ama da ne go pomisliat priatelite mu za liglio toi ia obijda6e.a tia se 4ude6e.spored men da otide6 pri nego ,da go pita6 ima li niakakvi 4uvstva kum teb(ama go napravi kogato ste sami)

pampers
12-04-2007, 16:07
мерси за съветите но.. вече наистина реших да не се занимавам с него.. ако той иска да има нещо общо с мен знае къде да ме намери.. омръзна ми да чакам.. :-& може би maybelline е права.. груба съм била.. :D ама все пак не е едиственото момче... момчета под път и над път :-P