PDA

View Full Version : Проблем с USB



Otka4eniq
12-01-2007, 09:47
Здравейте имам един проблем значи предните букси на компа-USB не ми работят а задните си работят а предните букси са сварзани ама като включа нещо и не не трагва :( Те преди си работеха но това стана така след като ми преинсталираха компа :cry:
Някой знае ли как да ги оправя..?


Нарушение на т. 7 от правилата! (от Ruthless)

AnGeL_oF_dArKnEs
12-01-2007, 09:56
Неможе задните да работят а предните не... проблема може да е само хардуерен.

lIgLaAa
12-01-2007, 10:43
и на моя компютър е така затова бях принудена да си купя удължител за извода отзад за да не са навирам всеки път изобщо обаче нз от кво е :neutral: моля ви се отговорете ми на един вапрос вкущи вече има 2 компютъра и има мрежа обаче на единия незнам как да пусна интернета пише offline и тва си е :neutral: =D>ако някой знае да ми каже

wheezer_sedrik
12-07-2007, 21:18
и на моя компютър е така затова бях принудена да си купя удължител за извода отзад за да не са навирам всеки път изобщо обаче нз от кво е :neutral: моля ви се отговорете ми на един вапрос вкущи вече има 2 компютъра и има мрежа обаче на единия незнам как да пусна интернета пише offline и тва си е :neutral: =D>ако някой знае да ми каже




ne znam dali 6te moga da pomogna no vlez vav START -posle settings->control panel->Network and Internet Connektions ->
Netwoek Connektions i trqbva da ti izleze ikonka na dva komputara natisni dqsno kop4e na mishka i natisni na enable ako e za tova trqbva sa opravi ako ne pusni tema vav download.bg