PDA

View Full Version : Имам сериозен проблем с ... Хората!?!



ANTIHUMAN
12-01-2007, 09:53
Проблема ми може за вас да е тъп, но за мен е Голям. Имам проблем с хората като цяло. :x Мразя ги мразя всичко: училището ми там нямам приятели ,а и не ми трябват; мразя всяко едно публично място с Хора! Писна ми всеки да се крие с маски и никой не иска да си свали маската! Откакво толкова се страхувате немога да разбера? :? В училище всички ми са противни като почнем от моя клас до другите по големите класове + зайците! Незнам направо нито мога да имам доверие на някой нито нищо! Живея заради Животните и колкото тъпо да ви се струва опити за самоубийство един (неуспешен) просто мразя хората! Откъде идва тази омраза? Еми от детството ми имаше двама те са си бандити от малки цопваха ми сладолед в лицето! Представя те ли заради тази единствена случка сега нямам доверие на никой! Имам чуството ,че всеки се опитва да убие другия! Всеки чака да се обърнеш да ти забие нож в гърба! Просто незнам кво да правя! Хората вече станаха толкова жестоки и мислят само за материалното (парите) ,а къде останаха нраствените човешки ценостти :-k :cry:
Помогнете ми моля ви! Извинявайте за правописните грешки. :-k

Модерирано от swords1010:
Т.1 от правилника!

esssential
12-01-2007, 10:49
Проблема ти никак не ми се вижда тъп...а именно, защото отскоро и аз имам проблем с хората. Просто имам чувството че всеки ми мисли лошото и така отбласнах и малкото приятели, които имах докато постепенно останах абсолютно сам. Сега нямям доверие в никой и си се справям сам с всичко, но мисле ,че немога да продължавам така....нека да не разказвам всичко тук..ако искаш пиши ми на скайп: essssential :::

slun4ice_90
12-01-2007, 10:49
И аз много често се замислям,че хората,без маски са малко.Всеки гледа в днешно време да ти забие нож в гърба. :( И да се облагодетелства на чужд гръб,жалко, но факт.Ти не можеш да промениш хората, за съжаление,но не е и нужно.Всеки човек има добри и лоши черти,но като чели ние забелязваме повече лошите.... :wink: Не гледай толкова другите, а себе си!И не си заслужава да се самоубиваш заради хората,живота е прекалено ценен, за да го прекъсваш заради тях! :wink: :---) Успех! \:D/

Omen
12-01-2007, 10:50
p1rvo -ne razbiram kak1v to4no ti e v1prosat(spored men e no6to ot roda "kak da si namerq priqteli koito da me obi4at zaradi tova koeto s1m" no moje i da gre6a)
i vtoro -trqbva da razbere6 4e majete sa gadnqri a jenite sa ku4ki.v pove4eto slu4ei se darjat taka za da ne gi naranqt("po dobre da gi boli grugite a ne men"nali taka?)!no poprincip tova sa samo maski.trqbva da se pom14i6 da upoznae6 horata predi da gi slaga6 vsi4ki pod ob6t znamenatel!!!!

ANTIHUMAN
12-01-2007, 10:53
Приятели имам не си разбрал/а въпроса ми правилно! АМи огледай се да видиш в какъв свят живеем? :?

Blab
12-01-2007, 11:53
Познавам хора, криещи се зад маски пред "обществото", но разкрили голата си същност (само) пред мен.(и семейството си, естествено)
Винаги ми е било чудно това.
Не съм способна да разигравам етюди, облечена с чуждо лице.
Но, хора - всякакви.А тези са особено печеливши.Фалш и поза.Уморяват ме.
И все пак, има останали чисти души(заблудени такива).Доставя ми неистово удоволствие като открия такова съкровище.(за последната година са 2 :) )

Sunrisee
12-01-2007, 13:14
Veche mi pisna!Opitvah kakvo li ne,no ne stana..Vseki si znae svoeto!Veche i az pochvam da sym gadna,zlobna,prismehliva (i t.n) !Kakto se otnasqt s men taka i az she se otnasqm kym tqh!Na toq jivot ne mojesh dori na sqnkata si da se doverish..Ne se iznenadvam ot mnenieto ti za obshtestvoto,zashtoto i az sym na syshtoto mnenie ..

crazy_girl96
12-01-2007, 14:01
Да разбирам те в света са останали малко хора без маски всеки гледа да се изчисти ти да бъдеш опетнен и аз много пъти съм си мислела,че никой не ме харесва никой не ми вярва и т.н. :)

Reed
12-01-2007, 14:32
Според мен проблема е в теб,не в другите...
не може толкова много хора,едва ли не,да са ненормални,пък само ти да си нормален О_о

Blab
12-01-2007, 15:07
^Не "ненормални", а неискрени и прикрити.

BlueMushroom
12-02-2007, 21:09
az puk mnogo se kefq na horata s maski....mi super qko e da si stanete mnogo blizki i da znaesh che ti si tozi pred kogoto toi e reshil che iska da razskrie istinskata si sushtnost..i e super normalno horata da ne se doverqvat na vseki.predstavqte li si kvo shteshe da stava ako pokazvash istinskoto si "az" na vseki.kolko poveche naraneni hora shteshe da ima...

avtoreee,dobre doshal v istinskiq svqt... :wink:

fuckface
12-02-2007, 21:13
като за начало трябва да смениш дилъра...

belerofone
12-03-2007, 15:33
Проблема ми може за вас да е тъп, но за мен е Голям. Имам проблем с хората като цяло. :x Мразя ги мразя всичко: училището ми там нямам приятели ,а и не ми трябват; мразя всяко едно публично място с Хора! Писна ми всеки да се крие с маски и никой не иска да си свали маската! Откакво толкова се страхувате немога да разбера? :? В училище всички ми са противни като почнем от моя клас до другите по големите класове + зайците! Незнам направо нито мога да имам доверие на някой нито нищо! Живея заради Животните и колкото тъпо да ви се струва опити за самоубийство един (неуспешен) просто мразя хората! Откъде идва тази омраза? Еми от детството ми имаше двама те са си бандити от малки цопваха ми сладолед в лицето! Представя те ли заради тази единствена случка сега нямам доверие на никой! Имам чуството ,че всеки се опитва да убие другия! Всеки чака да се обърнеш да ти забие нож в гърба! Просто незнам кво да правя! Хората вече станаха толкова жестоки и мислят само за материалното (парите) ,а къде останаха нраствените човешки ценостти :-k :cry:
Помогнете ми моля ви! Извинявайте за правописните грешки. :-k

Модерирано от swords1010:
Т.1 от правилника!

Здравей....

Прочетох ти поста внимателно.....Дори два пъти.....Разбирам че имаш някаква мизантропска натрапчивост.....Не казвам че е нормално но съм склонен да допусна , че е нормално в общество където всеки се крие зад маски и се старае да "заколи" другарчето си....Не си едниствен....Мнението ти за обществото напълно го подкрепям така е но....кажи ми ти склонен ли си да се терзаеш заради неразбориите в едно разбито общество лишено в по-голямата си част от човешки ценности ....което залага единствено на лъжата/виж ми подписа/

В това което казваш обаче откривам противоречие....Казваш че нямаш приятели в училище и не понасяш хората.....В следващия си пост го отричаш забивайки всяка своя теза с това че имаш приятели....Това доста брутално противоречие в едни крайни но все пак верни изказвания .....Интересно ми е да чуя какво влагаш в приятелството.....Евентуалн ако за теб в едно приятелство няма доверие както твърдиш за всички хора в първия си пост едва тогава второто мнение би имало смисъл.....Та КАКВО Е ПРИЯТЕЛСТВОТО ЗА ТЕБ.....

Друго което ми стана инетресно е как си стигнал до такива крайни изводи за човечеството .....Трябва да е имало огромна травма...сътресение в живота ти свързано с хората за да се изкажеш с нещо толкова брутално но вярно....Повечето хора далеч не са стигнали до този извод колкото и това да им се навира в лицето всеки ден....

От мен за сега толкова.....

Ще се радвам да отговориш дори и на ЛС.....

Всичко най....

ANTIHUMAN
12-05-2007, 18:59
Проблема ми може за вас да е тъп, но за мен е Голям. Имам проблем с хората като цяло. :x Мразя ги мразя всичко: училището ми там нямам приятели ,а и не ми трябват; мразя всяко едно публично място с Хора! Писна ми всеки да се крие с маски и никой не иска да си свали маската! Откакво толкова се страхувате немога да разбера? :? В училище всички ми са противни като почнем от моя клас до другите по големите класове + зайците! Незнам направо нито мога да имам доверие на някой нито нищо! Живея заради Животните и колкото тъпо да ви се струва опити за самоубийство един (неуспешен) просто мразя хората! Откъде идва тази омраза? Еми от детството ми имаше двама те са си бандити от малки цопваха ми сладолед в лицето! Представя те ли заради тази единствена случка сега нямам доверие на никой! Имам чуството ,че всеки се опитва да убие другия! Всеки чака да се обърнеш да ти забие нож в гърба! Просто незнам кво да правя! Хората вече станаха толкова жестоки и мислят само за материалното (парите) ,а къде останаха нраствените човешки ценостти :-k :cry:
Помогнете ми моля ви! Извинявайте за правописните грешки. :-k

Модерирано от swords1010:
Т.1 от правилника!

Здравей....

Прочетох ти поста внимателно.....Дори два пъти.....Разбирам че имаш някаква мизантропска натрапчивост.....Не казвам че е нормално но съм склонен да допусна , че е нормално в общество където всеки се крие зад маски и се старае да "заколи" другарчето си....Не си едниствен....Мнението ти за обществото напълно го подкрепям така е но....кажи ми ти склонен ли си да се терзаеш заради неразбориите в едно разбито общество лишено в по-голямата си част от човешки ценности ....което залага единствено на лъжата/виж ми подписа/

В това което казваш обаче откривам противоречие....Казваш че нямаш приятели в училище и не понасяш хората.....В следващия си пост го отричаш забивайки всяка своя теза с това че имаш приятели....Това доста брутално противоречие в едни крайни но все пак верни изказвания .....Интересно ми е да чуя какво влагаш в приятелството.....Евентуалн ако за теб в едно приятелство няма доверие както твърдиш за всички хора в първия си пост едва тогава второто мнение би имало смисъл.....Та КАКВО Е ПРИЯТЕЛСТВОТО ЗА ТЕБ.....

Друго което ми стана инетресно е как си стигнал до такива крайни изводи за човечеството .....Трябва да е имало огромна травма...сътресение в живота ти свързано с хората за да се изкажеш с нещо толкова брутално но вярно....Повечето хора далеч не са стигнали до този извод колкото и това да им се навира в лицето всеки ден....

От мен за сега толкова.....

Ще се радвам да отговориш дори и на ЛС.....

Всичко най....

Еми имам приятели! Но някак си немога да се отпусна сред хората! Някак си не се чуствам свободен (ако ме разбра де) Като ми е криво и те като кажат: ,,Кво ти има?!?'' Еми немога да им кажа: ,, Няма да ме разберете ако трябва 100 часа да ви го обеснявам!'' Те ще кажат: ,,Кажи приятели сме ти''
А аз ще си Помисля : ,, Приятели .... А ако се правите на такива ,ако не ме познавахте какво ли щяхте да говорите за мен?'' И спора след моето мълчание спира!
А това за хората е вярно! Може да съм малък (на 16) ,но съм изтърпял много неща (лоши) все заради хората .Не искам да ги казвам щото ще изпиша всичко и няма да им място за следващия
:(
Но мисля ,че си прав че всички лъжат!Обесни ми защо, немога да разбера защо е толкова трудно да кажеш извинявай или да си свалиш маската( едно движение и една дума толкова ТРУДНИ за правене) Никога няма да разбера хората Никога!

123456
12-05-2007, 21:00
Братле, ще ти го кажа направо. Ти си асоциализиран тип без приятели и мразиш всички включетелно и тези, които биха ти помогнали да откриеш, пича в теб. Събери се с некфи хора, дори да са ти били непознати до сега. Завържи лафчето, сприятели се с тях и ще откриеш, че и те могат да бъдат пичове, както и ти можеш да бъдеш такъв. Изпушкаш да се забавляваш точно в най-свободните си години... Ако се затваряш още ще излезеш от дълбоката социална кома, в която си сега като станеш на 20 и ще си кажеш "къде съм, кой съм, защо нямам приятели?"

ANTIHUMAN
12-06-2007, 15:13
Blue_Mushroom мерси ,че ми помогна да съм със вас във истинския свят! Този свят ми е противен , искам да си остана в моя :( Просто съм много объркан ........ Еми не съм виновен аз ,че ВИЕ хората ме направихте такъв нямам вина !

123456 Нямам доверие на хората .......... защо да имам пак да ме наранят ли? :-k

Big bada boom
12-06-2007, 16:28
Имам абсолиутно същите проблеми като твоите.Хора пишете защото темата наистина е важна!

kroasandvi4
12-06-2007, 17:02
Ако си антисоциален до тази степен,имаш три варианта :

1) Не ти пука. Играеш си с (да , манипулираш!) хората , които се правят на нещо , които не са. Това е възможно да те скара с тях.Също е възможно те да те намразят повече , отколкото ти тях.Има хора , които те разбират- те са си хората , които те разбират.Общо казано - отстояваш своето.

2)Сливаш се с тълпата.Действаш по нейните техники.Намираш хора , с които можеш да лафиш и да се запознаваш.Общо казано - променяш се.Ще познаваш всички, но еднакво много и често няма да имаш нещо повече от "познати".

3)Оставяш се да те мачкат т.нар. "тълпи/талпи".Общо казано - не правиш нищо.

За първото се иска много воля и непукизъм.За второто повече адаптивност и способност да разбираш другите.
Третото е за т.нар. "емота".Там не може никой да помага.Освен онея ножовете , дето си кълцат вените с тях.

Аз карам по първата стратегия , но не мога да кажа ,че чак "мразя" хората.По-скоро имам трайни лоши впечатления за голяма част от тях и имам навика да мълча.
п.с. номера винаги е по средата ,но не всеки владее нещата до такава степен , особено ако е по-затворен тип.Нещата стават постепено.
п.п.с.60% от хората в това положение правят второто.

belerofone
12-07-2007, 14:11
Проблема ми може за вас да е тъп, но за мен е Голям. Имам проблем с хората като цяло. :x Мразя ги мразя всичко: училището ми там нямам приятели ,а и не ми трябват; мразя всяко едно публично място с Хора! Писна ми всеки да се крие с маски и никой не иска да си свали маската! Откакво толкова се страхувате немога да разбера? :? В училище всички ми са противни като почнем от моя клас до другите по големите класове + зайците! Незнам направо нито мога да имам доверие на някой нито нищо! Живея заради Животните и колкото тъпо да ви се струва опити за самоубийство един (неуспешен) просто мразя хората! Откъде идва тази омраза? Еми от детството ми имаше двама те са си бандити от малки цопваха ми сладолед в лицето! Представя те ли заради тази единствена случка сега нямам доверие на никой! Имам чуството ,че всеки се опитва да убие другия! Всеки чака да се обърнеш да ти забие нож в гърба! Просто незнам кво да правя! Хората вече станаха толкова жестоки и мислят само за материалното (парите) ,а къде останаха нраствените човешки ценостти :-k :cry:
Помогнете ми моля ви! Извинявайте за правописните грешки. :-k

Модерирано от swords1010:
Т.1 от правилника!

Здравей....

Прочетох ти поста внимателно.....Дори два пъти.....Разбирам че имаш някаква мизантропска натрапчивост.....Не казвам че е нормално но съм склонен да допусна , че е нормално в общество където всеки се крие зад маски и се старае да "заколи" другарчето си....Не си едниствен....Мнението ти за обществото напълно го подкрепям така е но....кажи ми ти склонен ли си да се терзаеш заради неразбориите в едно разбито общество лишено в по-голямата си част от човешки ценности ....което залага единствено на лъжата/виж ми подписа/

В това което казваш обаче откривам противоречие....Казваш че нямаш приятели в училище и не понасяш хората.....В следващия си пост го отричаш забивайки всяка своя теза с това че имаш приятели....Това доста брутално противоречие в едни крайни но все пак верни изказвания .....Интересно ми е да чуя какво влагаш в приятелството.....Евентуалн ако за теб в едно приятелство няма доверие както твърдиш за всички хора в първия си пост едва тогава второто мнение би имало смисъл.....Та КАКВО Е ПРИЯТЕЛСТВОТО ЗА ТЕБ.....

Друго което ми стана инетресно е как си стигнал до такива крайни изводи за човечеството .....Трябва да е имало огромна травма...сътресение в живота ти свързано с хората за да се изкажеш с нещо толкова брутално но вярно....Повечето хора далеч не са стигнали до този извод колкото и това да им се навира в лицето всеки ден....

От мен за сега толкова.....

Ще се радвам да отговориш дори и на ЛС.....

Всичко най....

Еми имам приятели! Но някак си немога да се отпусна сред хората! Някак си не се чуствам свободен (ако ме разбра де) Като ми е криво и те като кажат: ,,Кво ти има?!?'' Еми немога да им кажа: ,, Няма да ме разберете ако трябва 100 часа да ви го обеснявам!'' Те ще кажат: ,,Кажи приятели сме ти''
А аз ще си Помисля : ,, Приятели .... А ако се правите на такива ,ако не ме познавахте какво ли щяхте да говорите за мен?'' И спора след моето мълчание спира!
А това за хората е вярно! Може да съм малък (на 16) ,но съм изтърпял много неща (лоши) все заради хората .Не искам да ги казвам щото ще изпиша всичко и няма да им място за следващия
:(
Но мисля ,че си прав че всички лъжат!Обесни ми защо, немога да разбера защо е толкова трудно да кажеш извинявай или да си свалиш маската( едно движение и една дума толкова ТРУДНИ за правене) Никога няма да разбера хората Никога!

Здравей,
Радвам се че реши да се включиш.....За съжаление не разбрах какво означава за теб приятелството.....ТИ казваш , че приятели имаш но пък те познават ли те .....И ако да помисли защо те те познават и как се е развило всичко пакрай вашите отношения....Вероятно там ще намериш отговара.....
Ако разгледаш ситуацията реално ще видиш че смисъл в караниците няма защото ако наистина цените едни отношения винаги се стига до масата на преговорите и след това сключвате мир.....Това е нормалния развой.....И тук се изправяш пред идеята за това че хората поне по -голямата чест от тях са неспособни да кажат СЪЖАЛЯВМ.....Доказателство за това колко не им пука за другите.....
Ти за мен плащаш данъ обществено мнение.....Това не го разбирам....Разбирам да си несигурен в себе си ....Но предполгам не си....Какво ти пука за хората каво мислят за теб....Повечето са неспособни да видят положителното и интересното в другите.....Ако наистина за теб това са отношенията с околните за теб....се обричаш на самота и тормоз....В мойте очи не си наплъно прав но пък не те познавам и не бих изказвал никакви тези......

Ще се радвам да ми кажеш какво лошо си вядял.....Дори да не го кажеш тук на ЛС или на скайп би ми било интересно.....Вярвам в опита но не вярвам в заключенията от него.....Често са доста далеч от истината....Аз също съм видял и най-лошите неща на света затова ти питам...Дано е удачно....

Всичко най......

Moonwalker85
12-07-2007, 14:28
Моя проблем не е точно същия ама е обратен!Хората имат проблем с мен!ЗАЩООООООО?АЗ СЕ ЗАМИСЛЯМ ЗА САМОУБИИСТВО!Абе ти как се опита да се самоубиеш?

dshiznit
12-07-2007, 15:17
Стига уе хора не се самоубивайте най-малкото е тъпо. Тъпо е да се самоубиеш щото другите са тъпи. Както се споменаваше по нагоре ебевайте се с другите играйте си с тях. Няма нищо по забавно от тва да гавриш с тъпите хорица.
ДОН'Т КИЛ ЙОРСЕЛФФФФ
:smt006

Jus7m3
12-08-2007, 00:48
Авторе,този проблем не е само твой,а на почти всички хора! Не мислиш ли,че и много от твоите познати също те смятат като такъв с маска, именно защото си отдалечен от тях?
Относно сладоледа - за тези хора именно такива са действията,които ги предпазват от нараняване.Неправилно,но.... Може би подсъзнателно следват кодекса "Ако не можеш да победиш враговете си,стани един от тях"

ANTIHUMAN
12-08-2007, 20:23
Moonwalker85 самоубииството ,не е решение ! Да вярно п роблемите ти се махат ,ти се отърваш от тях! Но като се сетиш ,че това е начин да се предадеш ,нямаш воля! Живей ,направи гадно на другите прави каквото ти скимне ЖИВЕЕМ САМО ЕДИН ПЪТ. Ако се самоубиеш това значи ,че се предаваш , съмнявам се ,че неможеш да играеш до края на театъра нали?
А даже и да неиграеш театър бъди зрител на първия ред!
Самоубиството не е решение ,по-скоро значи ,че си слаб/а 8)

Don't_Cry_For_Pain
12-08-2007, 21:20
Първо по темата, сам знеш, че нищо няма да се промени нито някой може да го направи...съвети ти дадоха доста, за това няма да повтарям вече написани неща. Мога да ти кажа какво мисля за "ролите" да приемем, че 90% по някакъв начин позитат или поне не показват личността си напълно. Предполагам, че ще се съгласиш, че с времето човек свиква с това, което прави (не само в случая, я и по принцип)та така стигам до ивода, че малко или много човек се "превръща" в това за което се мисли или на което се прави. Нямаш право да съдиш някой, че може да си позволи "лукса" да се прикрива, да се опита да се съхрани от себеподобни. Аз също имам този проблем с доверието, но наистина има защо...не съжалявам за това, съжалявам единствено, че вече не ме и интересува кой какъв е...дали иска да ми навреди..живея просто защото трябва, макар да знам, че това значи, че съм слаба аз не го отричам.
За приятелството...мисля, че вечно приятелство няма...истински прятели (поне за даден период )е много трудно пък и на тези тодини...
За това поне оценявай какво имаш, тако ще се чувстваш по добре...бъди благодарен, че имаш семийство на което можеш да разчиташ...че поне имаш познати (както разбрах от прочетеното)...не позволявай реалността да убие желанито ти за всичко...
Не съм сигурна това към порложителните качества ли да го слагам, (защото аз не си харесвам това "качество") но може да се радваш, че си нещо...и не се страхуваш да го показваш, че виждаш нещата от по-високо...
И все пак...вярвай... :wink:

lekuvam_samo_neq
12-09-2007, 23:31
вно проблема е в теб ... за един луд всички са луди :-P бягай при психиатър :x не искам да те дадат по някой телевизия че си убил някой или си изял котката си от омраза :razz: намери си приятели , но ги преценяй добре :( да не ти извъртят някой кофти номер... Мъж ли си ? - Дръж се като такъв ! :evil:

*.~*` *~* anaRial *.~*.`*
12-11-2007, 00:38
Хич да не ти пука от хората, като са лоши, няма значение, ти нали не си един от тях? :) Приятели.. може би по - скоро познати.. Не им обръщай внимание, мисли за себе си, за това как би бил щастлив да живееш живота си, дори ако трябва да си останеш в "твоя" свят :) Остави ги хората, мисли за себе си, рано или късно щастието може да ти се усмихне. Може би когато най - малко го очакваш :) Погледни от хубавите страни :) Може повечето хора да са лоши, но все още са останали добри ;) Ти заслужаваш да си щастлив - Пожелавам ти го от все сърце :smt007 :-) :-$

kroasandvi4
12-11-2007, 08:56
вно проблема е в теб ... за един луд всички са луди :-P бягай при психиатър :x не искам да те дадат по някой телевизия че си убил някой или си изял котката си от омраза :razz: намери си приятели , но ги преценяй добре :(
Винаги е имало и ще има по-затворени хора, които не разбират на сто процента другите.Чак луди, не бих казал.

Иначе , ако сериозно се стига до там , на психатър не се ходи под 18 годишна възраст (личен принцип). Има психолози за тая работа. Но ако може да не се стига до там, е най-добре (пак личен принцип).

Колкото до онова "мъж ли си , дръж се като такъв!" - то именно това е единия начин да не ти пука.

mickelangelo
12-11-2007, 09:45
Стани масов убиец или иди да живееш в гората .... .
и сега по въпроса .. просто почни да се занимаваш с нещо интересно за теб .. къквото и да е важното е да го правиш с удоволствие .. намери си приятел/ка някоя на която можеш да разчиташ ....

SweetBunny
12-11-2007, 09:51
Преди доста време и аз имах някакъв подобен проблем, но в много по-лека форма.
И знаеш ли какво осъзнах...че когато си мислиш, че всички около теб те мразят и когато ти ги мразиш...дори и да не им го показваш...то се разбира. Усеща се. Когато говориш с един човек съвсем спокойно и не се карате, а го мразиш, просто по лицето ти се излъчва омразата ти, напоносимостта към човека пред теб.
Аз съм сигурна, че хората около теб не те мразят...но когато ти си мислиш такива неща и си настроен отрицателно, враждебно към тях...(дори и да не го показваш с действия), те също се озлобяват към теб.
Но и да четеш това...ти не можеш да се промениш ей така...изведнъж...трябва да го изпиташ. И на мен най-близките хора ми говориха тези неща...и аз не ги разбирах...но като мина време...аз сама го осъзнах.
Не можеш да живееш по този начин. Омразата е много болезнено нещо, както и отмъщението...хората, които отмъщават, са най-нещастните...повярвай ми...най-злобните хора са страдали много...за да станат такива....
Трябва ти сам да се промениш...разбира се ако ти наистина го искаш...обичай хората...да, това е единственото нещо, което трябва да направиш, прави това, което те обичат, зарадвай ги, помагай им....НО ПАК ПОВТАРЯМ САМО АКО ТИ ГО ИСКАШ! и не с користни мисли и да чакаш после благодарностти от тях.
Не може само да искаш...трябва и да даваш...и не да чакаш някой да дойде и да е добър с теб...бъди ти пръв...
:)

Nu[m]b
12-11-2007, 11:17
ANTIHUMAN ти си в яма с лайна и искаш да излезеш на чист въздух, но не знаеш как да го направиш.И най-подходящото решение според теб е да копаеш още по-надълбоко в тия лайна и миризмата все повече те задушава.Това ти е проблема.
На света колкото има лайна толкова има и чист въздух - ти избираш къде ще си - в ямата с лайната, където най-вероятно ще копаеш цял живот или горе - на чист въздух.Изборът е ТВОЙ!

ANTIHUMAN
12-11-2007, 21:19
вно проблема е в теб ... за един луд всички са луди :-P бягай при психиатър :x не искам да те дадат по някой телевизия че си убил някой или си изял котката си от омраза :razz: намери си приятели , но ги преценяй добре :( да не ти извъртят някой кофти номер... Мъж ли си ? - Дръж се като такъв ! :evil:

Никога няма да си изям котката :razz: А пък чесно казано обичам много животните!
А предимно това за хората еми съжелявам , но немога ! Моето мнение ,че вече всички са със некви маски и се правят на това което не са ,а това е ТЪПО!
Защо си мислите ,че проблема е във мен!? Еми ако е от средата която ме заобикаля?
lekuvam_samo_neq ходел съм при педагожката в училище и тя ми каза това: ,, Бъди оптимист''
А аз отвърнах: ,, Да се правя ,че невиждам какво става ли това е тъпо? При условие ,че всеки се прави на нечул невидял. Това ви е проблема на оптимистите ,виждате всичко от красивата страна на нещата!''
Тя като вика: ,, Настроен си песимистично ''
А аз казах : ,,НЕ АЗ СЪМ РЕАЛИСТ!''

kroasandvi4
12-12-2007, 07:44
Наистина си настроен малко свръхпесимистично.

Даже да мразиш хора , защото са оптимисти ,а не споделят твоя възглед ,бих казал е малко свръхегоистично.Най-малкото този проблем те са си го решили (макар и по тъп начин) , а ти-не.

ice_cream_f
12-12-2007, 11:29
Veche mi pisna!Opitvah kakvo li ne,no ne stana..Vseki si znae svoeto!Veche i az pochvam da sym gadna,zlobna,prismehliva (i t.n) !Kakto se otnasqt s men taka i az she se otnasqm kym tqh!Na toq jivot ne mojesh dori na sqnkata si da se doverish..Ne se iznenadvam ot mnenieto ti za obshtestvoto,zashtoto i az sym na syshtoto mnenie .. +1 :(

Madness
12-12-2007, 11:35
Хаха
Ти кво искаш,да можеш да имаш доверие на всичко и всички,които да те изслушват и да не са задници...
Е в грешка си,сички са задници...
Ма не знам що се впрягаш толкоз,живота си е хубав въпреки тва.Писна ми от някви депресирани,тъжни,малоумни истории...Кво самоубииство,ти луда ли си?Ако толко ти се мре-скачай от нещо 20+ етажно и така (: Аз винаги съм искала да летя...и един ден като ми се домре,определено това ще е начина Хаха
Намери някой/нещо в живота си,което да те прай щастлива просто...

~Jenito93~
12-12-2007, 11:39
Мдам ...
Вярно че има мн такива хора, но аз немога така ... :roll: Нз дали е за добро или лошо ,но немога да се правя на такава каквано не съм. Просто съм по-сдържана ,когато става въпрос за някой ,който не ми е толкова близък ...
Определено не всеки се опитва да те измами ... :)
Опитай се да спечелиш доверието на хората ;)

KoKoScHe{F} написа:
Veche mi pisna!Opitvah kakvo li ne,no ne stana..Vseki si znae svoeto!Veche i az pochvam da sym gadna,zlobna,prismehliva (i t.n) !Kakto se otnasqt s men taka i az she se otnasqm kym tqh!Na toq jivot ne mojesh dori na sqnkata si da se doverish..Ne se iznenadvam ot mnenieto ti za obshtestvoto,zashtoto i az sym na syshtoto mnenie ..
Ако не искаш всички да се отнасят с теб лошо, не ставай като тях. Аз пък никога не съм мислила , че немога да вярвам на хората и наистина мога да имам дверие на повечето... може би съм твърде наивна... нз :oops: :|

ANTIHUMAN
01-31-2008, 11:50
ПФФ НЕЗНАМ! СТАВА ВСЕКИ ДЕН И ПО-ГАДНО И ПО-ГАДНО! НЕЗНАМ КВО ДА ПРАВЯ ! :( :? :cry: :cry: ](*,) 8-[

PinkFloydSound
01-31-2008, 12:44
ми като начало те съветвам да не си слагаш такива никове, защото това още повече отблъсква хората...наистина бъди оптимист ако смяташ, че не можеш, поне се опитай да бъдеш такъв...и аз преди бях като теб, но една доза оптимизъм промени мирогледа ми...А най-големият ти проблем се състои в твоя мироглед :(

Bubbly
01-31-2008, 13:07
Виж сега, светът е такъв, какъвто ние си го направим. И какво ще рече всички хора са позьори. Всеки сам избира как да живее. Ти гледай себе си а за приятелите -все някога ще срещнеш подходящите. Я по-добре излез някъде и стига си си измисляла проблеми. :)

ThunderGoddess
01-31-2008, 13:13
Проблема ми може за вас да е тъп, но за мен е Голям. Имам проблем с хората като цяло. :x Мразя ги мразя всичко: училището ми там нямам приятели ,а и не ми трябват; мразя всяко едно публично място с Хора! Писна ми всеки да се крие с маски и никой не иска да си свали маската! Откакво толкова се страхувате немога да разбера? :? В училище всички ми са противни като почнем от моя клас до другите по големите класове + зайците! Незнам направо нито мога да имам доверие на някой нито нищо! Живея заради Животните и колкото тъпо да ви се струва опити за самоубийство един (неуспешен) просто мразя хората! Откъде идва тази омраза? Еми от детството ми имаше двама те са си бандити от малки цопваха ми сладолед в лицето! Представя те ли заради тази единствена случка сега нямам доверие на никой! Имам чуството ,че всеки се опитва да убие другия! Всеки чака да се обърнеш да ти забие нож в гърба! Просто незнам кво да правя! Хората вече станаха толкова жестоки и мислят само за материалното (парите) ,а къде останаха нраствените човешки ценостти :-k :cry:
Помогнете ми моля ви! Извинявайте за правописните грешки. :-k

Модерирано от swords1010:
Т.1 от правилника!
Проблема никак не е малък и го голяма степен си прав/а. И аз горе-долу съм така, но аз харесвам определени хора, но ме е страх да не ме наранят и се държа на разтояние. Смисъл аз искам да общувам с тях, да си споделям, но просто подсъзнателно страха ми ме завладява и мълча като пън или нищо съдържателно не казвам. Като бях малка и съучениците ми ме тормозеха и може би това е проблема. Наистина има свестни личности, просто трябва да се разстърсиш - и ще ги намериш. Временно можеш да заместиш общуването с някакяо хоби - да влизаш да пишеш във форуми или да четеш книги, да пишеш нещо - за да не збравиш как става номера с общуването, но в един момент ще разбереш, че не можеш да продължаваш така цял живот и трябва да излезеш от черупката си и да потърсиш хора като теб. Не е нужно да си добра, мила и т.н. Просто се прави на такава - сложи и ти маската. Недей да бъдеш песимист, така много се прецакваш - дори нещо да е бяло, ти ще го виждаш черно по тоая начин.

01-31-2008, 13:17
Честито антихуман.
Ти , вече си 1/10 готова за величие. Стани по-силн/а и от теб може и да излезе нещо повече от поредното асоциално емо.
И аз не харесвам местата с много хора, не се доверявам на почти никой, паранойчен съм. Но за разлика от теб, аз обичам да мачкам хората , успявам да ги манипулирам и контролирам, за разлика от теб. А ти седиш и си резеш вените... смешка....

blahblahblah
01-31-2008, 14:52
Хората са добри.
Хората са лоши.
Хората са различни.
Хората са двулични.

Умен Пенсионер
02-03-2008, 20:37
Приятелю ако не си Маугли или Тарзан то имаш нужда от психолог. Не е срамно просто върви. Не обичаш ли родителите си? Не ти ли харесва абсолютно никой човек на целия свят около теб? А ако опреш до самоубийство то ми пише да ти кажа няколко успешни техники.

sisenceto0o0o
02-06-2008, 15:32
Ами чесно казано и аз имам подобен проблем, само че като че ли в по-слаба фаза :lol: както и да е ...не мога да ги разбера хората! Всеки се прави на такъв какъвто не е, мачка самочувствието ти, подиграва ти се ... :( ... и после защо мразим всички около нас :x ... имам си приятели, по принцип не обръщам на хорските глупости, но в училище не мога да спра да ми пука за мнението на останалите. няма как, постоянно има нещо за което се ще се лепнат и да почнат да ме обиждат (особенно като почнат да се базикат с косата мии :-x ) :x ... когато повечето хора около нас са интриганти, как да имаме доверие в хората???