PDA

View Full Version : Толкооова ли са важни годинитее ;(



sadLy-girL
12-01-2007, 12:27
Zdraveite! ..

Az sum na 16, a toi na 24 ..Toi se vlubu v men bezumno mn, a az go haresvah ..Stanahme gajeta ..S vremeto i az go obiknah..toi naistina mn me obicha kakto i az nego, NO ..dnes toi mi kaza, che nqma smisul da produljavame, zashtoto natataka moje da stane oshte po losho da se obvurjem mn poveche.. :S Toi iska da si ostanem nai dobri priqteli i mi kaza sushto, che i nishto nqma da se promeni .. niee i ot razlichni gradove i toi raboti, no tova nqma znachenie..Az iskam da sme neshto poveche ot priqteli, no ne i toi ;( Mnogo sum oburkana, toi mi kazvashe che nishto nqma da ni razdeli ;( Toi mi e 1vata lubov, kakto i az na nego.. TOva stana samo i edinstveno zaradi godinite ..ot tolkova golqmo znachenie li sa ;(

Mortificatiоn777
12-01-2007, 12:30
За теб може да нямат значение годините, но за закона имат...

Blab
12-01-2007, 12:31
Пускала ли си му?Ако не - от значение са.

hiro
12-01-2007, 12:32
V LUBOVTA GODINITE NE SA OT ZNACHENIE,poznavam xora s pove4e ot 20 godini razlika i se obichat i tova ne im pre4i,e estestveno az mislia che razlikata e dobre da e maks do 8 -12 god vse pak no za Surceto godinite ne sa ot zna4enie,pri tova vashata razlika bix kazal 4e e normaLNA TA pove4eto macki dnes se xvashtat s dosta po golemi:)Ta ne se predavai zaradi godinite!!!

Harum_Scarum
12-01-2007, 12:32
Пускала ли си му?Ако не - от значение са.
\:D/

razbivacha
12-01-2007, 12:34
moeto momiche da me izviniavash ama si mnogo glupava patka... toa e bil s tebe samo za da te kleca i nishto poveche....

sadLy-girL
12-01-2007, 12:38
Мн се извинявам, но той не е бил с мене заради секса ..за него това е без значине както и за мен! Говорили сме си много на тази тема.. не е заради секса..

ra4ence
12-01-2007, 12:41
Трудно е да се поддържа връзка,ако сте в различни градове. Годините не са толкова важни

Blab
12-01-2007, 12:44
Мн се извинявам, но той не е бил с мене заради секса ..за него това е без значине както и за мен! Говорили сме си много на тази тема.. не е заради секса..
Да, разбира се. :roll:

LetiCherry
12-01-2007, 12:45
Мн се извинявам, но той не е бил с мене заради секса ..за него това е без значине както и за мен! Говорили сме си много на тази тема.. не е заради секса..


ДА, за теб може да е без значение, но за него - не е със сигурност. И не казвам, че не те обича, а за мъж на 24 години е нормално да води редвен полов живот. И все пак спали ли сте?

Мисля, че точно в тези години годините имат ОГРОМНО значение. Ти имаш още 3 години до завършване, тогава той ще е на 27, след това университет, а той ще е далеч от тези неща...

razbivacha
12-01-2007, 12:47
bash zaradi sexa si e ama vervai si che ne e... mnogo si naivna........ ;)

slun4ice_90
12-01-2007, 12:50
Не са ви много разликите в годините,но много трудно може да съществува такава връзка,от опит го знам :wink:

renito
12-01-2007, 13:21
Здравей, аз съм на 19, а приятелят ми е на 25 не е много голяма разликата, но се усеща, той мисли съвсем за едни неща, а пък аз за съвсем други. Не си представям едно момиче на 16 и един мъж на 24 каква връзка може да имат.Пример: В острова на изкучението Андрей и Кики тои е на 36 а тя на 20 и вижте какво унижение, болка и разочерования изпитва момичето. Това е така, защото той е минал през всички неща които тя в момента преживява и на които и предстоят.Поколенията са различни. Има и друго не всички родители приемат дъщеря им да има приятел който е с 10-12 години по-възрастен от нея.Пример: На сегашния ми приятел с бившата му приятелка разликата им е била 9 години и са били заедно 2 години и 4 месеца, но са се разделили, защото баща и на момичето не одобрявал това, а и с пълно право, защотото тя е била едва на 12 години а той на 21. Мога още много да пиша, но ще спра до тук. Дано да си ме разбрала какво иксам да ти кажа. \:D/ :-) Успех

MakeMeLaugh
12-01-2007, 13:31
Тази връзка няма бъдеще 101%
Годините са много голям определящ фактор.
пък и не сте от 1 град.
Имаш късмет, че е свестен тип и ти го е казал, а не те е доизползвал за те чука..
Карай напред

..:sUnRiSe:..
12-01-2007, 13:35
от значение са си... различни поколения - различни интереси [-(

DisciplineAndOrder
12-01-2007, 13:36
Във вашата ситуация са от значение.
Ти си още непълнолетно и неузряло момиче,което е като играчка за този 24 годишен мъж.
И като сте от различни градове,да не би да си мислиш,че той не ти изневярява с някоя оттам...Зряла...и на неговата възраст :wink:

stealthyGirl
12-01-2007, 13:38
Абе я го послушай по-добре.. 8-)

KimBerLy1912
12-01-2007, 13:50
Понякога имат значение,друг път не...Не искам да прозвуча грубо,обаче може просто чувствата му (ако изобщо е имал такива) да са изчезнали...в крайна сметка си млада (щях да кажа малка но и аз съм на 16 а се обиждам като ми кажат малка :D )..ии живота е пред теб..
Другото което е-секса наистина си е фактор,особенно за 24 годишен МЪЖ...би трябвало да си го осъзнала..
Спа ли с него?
Ако да...дано не се окаже грешка...

Iv4eTy
12-01-2007, 14:00
Ами от значение са... просто разликата ви определено е голяма. Замисли се на него след някоя друга година ще му дойде време да има семейство и деца.. смяташ ли че ще можеш да му осигориш това, от което той ще има нужда?! Казваш,че не е заради секса... еми може да не е главна причина, но и това има роля в решението му. Все пак мъж на 20 и няколко години си има нужди... Пък и още повече че сте от различни градове.
Забрави го, просто връзката ви няма бъдеще.

DevilWish
12-01-2007, 14:10
Az sym na 16 sy6to i priqtelq mi e na 25 ;-) I ni6to ne ni spira.tova moje da mu e samo predlog pomisli si ;-) ako dyrji na teb ni6to ne moje da go nakara da te zareje ;-)

Darkl1ng
12-01-2007, 14:15
Аз пък винаги съм имала гаджета с известна разлика в годините, на 14 бях с един на 23 и който каже, че е било заради секса много се лъже, щото аз исках да си бъдеме само fuck friends, а той не... това с годините и секса за пълна простотия, защото от 16 до 16 си има голяма разлика... това си е до човека. Вече растоянието е нещо, което наистина може да попречи... просто трябва да искате едно и също иначе няма да стане :(

koalka
12-01-2007, 18:19
Нали сте били заедно?Значи възрастта не е проблема, а нещо друго...
Ако беше възрастта надали щяхте да сте заедно въобще, замисли се.

led_i_ogyn
12-01-2007, 18:53
Ами вие сте на различен акъл най-малкото! Той е на 24 и е нормално не само да иска секс,любов ама вече и нешо много по-сериозно.Ти не можеш да му бъдеш сериозна приятелка, защото за 24годишните това значи семейство и съжителство заедно.Не можеш да го съдиш...Ти си на 15 и той вече е минал по пътя по който вървиш ти.На неговата въздраст някой вече имат деца, не се занимават с момичета, който не могат да им дават даже секс....Замисли се малко и ще разбереш....