PDA

View Full Version : Обичам я, много я обичам, нз какво става вече :(



nekav_teen
12-01-2007, 14:28
Ми какво да ви кажа...Сигурно се сещате че става въпрос за момиче...Накракто кви са ми отношенията с нея...преди доста време бяхме гаджета за кратко, аз имах някакви чувства към нея но след като тя скъса с мен и усетих колко по-силни са чувствата ми...но си казах квото е не е първата не е ипоследната...и си мислих че всичко вече ми е минало когато започнахме пак да да се виждаме ей така по веднъж като приятели....но постепенно станахме много близки..вече две години така...аз за нея съм най-близкото момче(като приятел)....но тя за мен е нещо повече...всеки ден се убеждавам колко повече я обичам !!! Много ми е трудно в това положения да и бъда приятел...но някак си успявам...и все си казвам все някога тези чувства ще избледнеят но не...През тва време съм си имал други момичета, с които съм стигал и по-далече но просто никоя не е като нея ! НИкоя не е успявала да ме грабне...всичко е просто някво привличане за кратко, а моето си момиче някак си е специално...бих направил всичко за нея...и вече изпадам в някви депресии...седя и си мисля какви ли ен глупости...за смисъла на живота без нея...всеки път си казвам господи какво правя...излизам с приятели разсейвам се и ми минава..казвам си бе как ще се отчайвам и ще се самосъжалявам...но вече като че ли това не действа...може по цял ден да стм с други хора и пак мисля за нея...2 години заспивам и се събуждам с нея..всеки път като сме заедно все едно се намирам на друг свят..и като я изпратя ме налягат някви гадни чувства....вече почвам да си мисля как никога няма да я забравя и мисля за отношенията ни след години когато тя има семейство и аз свое... #-o #-o #-o Вече почвам да се чудя това нормално ли е за 18 годишен младеж да изпада в такива състояния...защо защо защо сиг съм че никога няам да спра да я обичам...

Вие имали ли сте подобни състояния...ох все си казвам всеки се влюбва но да изпада в такива мисли и да седя по цял ден...и това да е когао съм на 18, когато не би трабвало въобще да мисля за таквиа глупости !!! Само аз л исъм такъв [-( :(

Благодаря за вниманието, на тези от вас които са прочели дългия и предполагам отегчаващ пост...просто исках да споделя с непознати, защото имам чувството че мприятелите ми вече не вярват че мога да я обичам толкова и само казват бе забрави я вече..а аз просто не мога :(

ПС сори ако много не сте ме разбрали точно...в момента не мога да си събера много много мислите и нз доколко се е получил свързан разказ...

NightSky
12-01-2007, 14:43
Явно момичето наистина е специално... ами ти сигурен ли си че тя няма чувства към теб? Може да има, но да не ги показва.

razbivacha
12-01-2007, 14:44
Ей мои давай по-полека не се впрягаи толкова за едно момиче все пак си на 18 и тепърва ти предстоят сумати жени така че по леко я карай и да не ти пука много ще си намериш друга която ще те обича повече ;)

nekav_teen
12-01-2007, 14:49
Ами към въпроса по-горе...ми каквто казах много сме близки и ми казва колко много ме обича и колко съм близък и иска вианги да съм до нея,...ноа кто приятел...може би трябваше да отбележа че тя скъса с мен просто защото не изпитвала вече същите чувства като в началото...
И другото което е и аз тровяа си казвам на 18 съм и ми предстоят още мн връзки...но вече съм се пробвал с много момичета и си казвам дано да е тази...но просто след седмица късам...не ми е готино с тях....дори да са първи красавици...това което чувствам с нея просто е красиво...въпреки че се виждаме само като приятели...прекарвам доста време с нея и като че ли всичко се засилва всеки път като съм с нея :(

DevilWish
12-01-2007, 14:54
C моя мнооого бивш приятел скъсахме преди 2 години...той ме обича все още ... и зная ,че няма да спре.Така като теб е и той...сменя момичетата и все казва ,че аз ще остана номер 1.А причината ,по която се разделих с него е пракелната му претискаща обич..всеки момент да те търсят и да ти се доказва ,че не може без теб и е готов ако ще и да се хвърли от някаде само заради теб - това не е хубаво...момичетата си падаме малко "ловци" /не всички ,но явно твоето момиче е такова/ и когато види ,че много я обичаш малко или много интереса и минава... ;-) Помисли си дали не съм права и следователно си направи извод какво трябва да направиш ;-)

NightSky
12-01-2007, 14:54
Бих ти казала да поставиш въпроса пред нея, но това може да развали приятелството ви. Така че по-добре да сте си приятели, пак ще можеш да си близо до нея.

sasha_90
12-01-2007, 15:03
Обичаш я силно затова не можеш да я забравиш.

nekav_teen
12-01-2007, 15:06
C моя мнооого бивш приятел скъсахме преди 2 години...той ме обича все още ... и зная ,че няма да спре.Така като теб е и той...сменя момичетата и все казва ,че аз ще остана номер 1.А причината ,по която се разделих с него е пракелната му претискаща обич..всеки момент да те търсят и да ти се доказва ,че не може без теб и е готов ако ще и да се хвърли от някаде само заради теб - това не е хубаво...момичетата си падаме малко "ловци" /не всички ,но явно твоето момиче е такова/ и когато види ,че много я обичаш малко или много интереса и минава... ;-) Помисли си дали не съм права и следователно си направи извод какво трябва да направиш ;-)


Ами понякога и аз съм такъв...или поне понякога се питам не я ли търся прекалено много и да и показвам прекалено много че я обичам..и това да я смущава по някакъв начин..и се опитвам да не е така..не знам дали успявам но колкото и да се опитвам просто явно съм такъв..има моменти в които знам че не е подходящ момент да и се обадя но го не се сдържам и го правя... :(

Иначе преди време вече ми идваше прекалено да тая всичко в себе си и гооворих с нея за това....бях искрен за всичко...но си останахме със сегашните отношения защото наистина сме си много близки и тя искаше да продължим да се виждаме...аз тогава просто и казах какво чувствам не съм говорил за това да бъдем отново двойка...сиг съм че няма начин това да стане а ако го отворя на въпрос само щя е поставя в кофти положение :(

DevilWish
12-01-2007, 15:10
C моя мнооого бивш приятел скъсахме преди 2 години...той ме обича все още ... и зная ,че няма да спре.Така като теб е и той...сменя момичетата и все казва ,че аз ще остана номер 1.А причината ,по която се разделих с него е пракелната му претискаща обич..всеки момент да те търсят и да ти се доказва ,че не може без теб и е готов ако ще и да се хвърли от някаде само заради теб - това не е хубаво...момичетата си падаме малко "ловци" /не всички ,но явно твоето момиче е такова/ и когато види ,че много я обичаш малко или много интереса и минава... ;-) Помисли си дали не съм права и следователно си направи извод какво трябва да направиш ;-)

Ами понякога и аз съм такъв...или поне понякога се питам не я ли търся прекалено много и да и показвам прекалено много че я обичам..и това да я смущава по някакъв начин..и се опитвам да не е така..не знам дали успявам но колкото и да се опитвам просто явно съм такъв..има моменти в които знам че не е подходящ момент да и се обадя но го не се сдържам и го правя... :(

Иначе преди време вече ми идваше прекалено да тая всичко в себе си и гооворих с нея за това....бях искрен за всичко...но си останахме със сегашните отношения защото наистина сме си много близки и тя искаше да продължим да се виждаме...аз тогава просто и казах какво чувствам не съм говорил за това да бъдем отново двойка...сиг съм че няма начин това да стане а ако го отворя на въпрос само щя е поставя в кофти положение :(

Имам едно съветче в такъв случай - не я търси за малко /колкото й да ти е трудно/ - ако се обади тя значи наистина й пука за теб ,а ако не сама си прави изводи има ли смисъл да продължаваш да се мъчиш с тази любов!?И да ти кажа ако видиш ,че не ти звъни колкото по-малко я виждаш /най-добре изобщо/ толкова по-бързо ще я позабравиш ;-)

hiro
12-01-2007, 15:12
Tova se narri4a vlubvane do ushi izpitval sum go i za shtastie mi se otvori parashuta s momi4eto:)Dano i na tebe ti se otvori parashuta pichaga pogelavam ti da ia spe4elish!

nekav_teen
12-01-2007, 15:25
Tova se narri4a vlubvane do ushi izpitval sum go i za shtastie mi se otvori parashuta s momi4eto:)Dano i na tebe ti se otvori parashuta pichaga pogelavam ti da ia spe4elish!

Вече съм го минал тоя период...ние вече знаем всичко за себе си...всеки си има своите тайни но ние се познаваме твърде добре....

nekav_teen
12-01-2007, 15:30
Благодаря за съветите ви :)