PDA

View Full Version : какво да правя сега ?????



xXxScreamxXx
12-01-2007, 14:50
Hora mn vi molq kajete mi kakvo da pravq tazi tema ne e ebavaka ...
Zna4i sega se pribirax
to o6et ne be6e mn t1mno i minavam si prez edna gradinka det po princip si minavam i tam nqkolko mom4eta 10 ili 11 klas do sega ne bqx gi vijdala .
minavam si az i edinniq vika: davam ti taq da q 4**** dr: koq we taq s rozovoto qke lii i onq : da . i az tav kat go 4yx aide po4nax mnb1rzo da hodq ama te sled men i vlizam az v edin magazin i posle kat izlqzox te si bqxa tr1gnali ama po s16tata ylica det az trqq6e da hodq (6tot dr nqma) i minavam az ama ti4am i te mai ne me vidqxa nzz.i sega prosto ne moiga da spora da pla4a nzz kvo moje6ee da stane (takade znam ama ne iskam da si go praedstvqm() ne moga da kaja na na6te 6tot te nqma da mi davat pove4e da izaim sama i to ve4erta ( az po princip ve4erite ne izlizam i to sama ) no se vr16tax ot edin rojden den i za tyi
mersi na si4ki koito sda pro4eli temata
sorry mn za gra6tite no ne moag da se kontroliram v momenat :-# :-# ;(

DevilWish
12-01-2007, 14:58
Mila uspokoi se ,znaq kakvo si prejivqla ,no se opitai da se uvladee6 malko ;-) Наистина за напред гледай да не вървиш сама ,защото можеш да си навлечеш големи неприятности ;-) Най-добре минавай от там само ако си с групичка - и то не говоря с още 1-2 момичета ;-) Сега моля ти се да се успокоиш малко и да се радваш ,че си се измъканала.А ако имаш възможност не минавай през тази улица най-добре ,а през някоя ,която е по-оживена ;-)

hiro
12-01-2007, 15:08
Ako ne e ebavka kagi na bashta ti ili njkoi priateli da xodat da gi tropirat be az az bix gi razpliokul ot boi ti ot kade si i koi kv?

*.~*`*~* anaRial *.~*.`*`
12-01-2007, 15:20
Пази се и никога не ходи по такива улички сама, такова нещо може да се случи на всеки. Няма да е зле и да кажеш на ваште.. Не ги знаеш какви са тези, така че отсега натаък внимавай и гледай винаги да си с голяма компания, когато минаваш през такива места.. Не знаеш какво може да ти се случи! :( :?

A_JoLiE
12-01-2007, 15:26
MiLo uspokoi se sega ... ami az bih kazala na na6te 6toto tva naistina e obezpokoitelno. Az po princip bih kazala na na6te ili na gadjeto ( v momenta nemam no vse pak ... ) ... I ne minavai prez takiva mesta sama 6toto ne znai6 ko moje da ti se slu4i !!!

Sunrisee
12-01-2007, 15:32
Probvai da se ovladeesh psihicheski..Znam che ne e lesno,no se opitai i da zabravish.Pomoli nqkoi ot vashite da te vzima s kola ili neshto ot sorta:} Nameri hora,koito sa po syshtiq pyt kato teb,bilo to poznati ili nepoznati.Ili moje prosto da vyrvish sled tqh..Preporychvam ti za vseki sluchai da si vzemesh sprei za samozashtita :) Taka...da si imash;-]] Za da ti olekne poveche spodeli na nqkoq priqtelka ili na nqkoi drug..Ne se tormozi izlishno;] Misli za drugi,priqtni neshta

Litle_Devil_m
12-01-2007, 15:35
EI spokoino ! Badi spokoina ni6to nqma ti napravat sigorno sa bili piqni ili ne6to takova.Ams za vseki slu4ai nameri si priqtel det da te izprashta ve4er i kakto dr hora sa te posavetvali kaji na nqkoi tvoi priqteli ako mogat da gi namerqt i da gi postrepqt tiq det sa ti viknali ta da znaqt da ne plashat momi4etata. :|

Harum_Scarum
12-01-2007, 15:42
1.успокои се
2.почти сигоена съм че са се базикали

xXxScreamxXx
12-01-2007, 16:12
Horaa mn mersi
pak kazvam 4e temata ne e ebavka
mi az tezi za 1 i nadqvam se posleden p1t gi vijdam :-#