PDA

View Full Version : Чувствам се тъжна..



IAmMe
12-01-2007, 15:50
Напоследък ме е обзела някаква отчайваща скука,може би някои хора и казват депресия,но мисля,че това е силна дума за моето състояние,защото то е нещо друго..И в момента едвам не заспивам,
не мога да се развеселя,да имам желание за разговори,за всичко.И не искам на следващия ден да съм в същото положение,като днешното,опитвам се да не съм,но не става.Ах,трудно се разбирам аз,ами очаквам др да ме разберат..Е,пускам темата в любов,защото имам чувства към един човек,и щом си помисля,че ако се видя с този човек,ще съм отново същия ''чудесен'' събеседник,каквато съм напоследък,просто си мисля,че нищо няма да се получи.Ами да,намирайки се в това лошо състояние,не мога да очаквам да се получи нещо..Сякаш не принадлежа към нищо,не успявам да говоря нито със семейството си,нито с приятели.Поне аз не определям,че разговарям с тях,и имам чувството,че съм сама на света,хаха.Ох,и като се сетя че днес е първи декември,и че идват празници,като си спомня миналогодишните,и новата година,направо си умирам от желание да притежавам машина на времето и да превъртя тоя един месец.Е,почти отминалата 2007 година не ми е донесла някакви нещастия,или някакви лоши моменти,напротив тя си беше една прекрасна,супер година,като изключим скучното и посрещане. :( Страх ме е да не я посрещна отново така,страх ме е какво ще се случи с това момче..а както мисля сега,толкова отчайващо,имам още по-малки шансове да постигна нещата,които искам.И най-много ми е тъжно,зариди нещото,което още не се е случило,а тогава не е ли по-малка възможността то да се случи..Ами това е..като написах всичко това не ми стана по-добре,нито разбрах повече за чувствата си,но сигурно е имало смисъл,няма значение.Това е.Даже не знам какво заглавие да сложа на темата си,защото не знам за какво точно пиша..

Cool_Bitch
12-01-2007, 16:46
Ohhh istoriqta mi e do bolka poznata.Az sam v po4ti sa6toto polojenie.Ako iska6 da si polafim pi6i LS

Presley
12-01-2007, 17:17
Раэбирам те ,при това много добре.
Проблемът ти е ,че мислиш негативно.Опитай да не обмисляш нещата мак толкова много,эащото в крайна сметка няма смисъл.Едно нещо или ще се случи,или не.Колкото и да мислиш,нищо няма да постигнеш,освен да се иэмъчиш.
Оxxx мога да напиша още много неща,но не е тук мястото да се правя на философ :D Ако искаш да поговориш с някого,пиши ми ЛС :)

EGG
12-01-2007, 17:21
IAmMe, не се притеснявай за състоянието си. Аз също изпадам в него. Неприятно е... :( Не знам какво да ти кажа... Създай си може би някакъв стимул, създавай си сама настроение, ако трябва. По начина, по който си писала, личи, че си интелигентно момиче. Това е нещо, което наистина трябва да те радва. :wink:

Maimunche_f
12-01-2007, 17:30
И аз много често изпадам в подобно състояние...не знам какво искам от хората около мен, не знам какво искам от живота, отчайвам се от всичко и се затварям в себе си....след ден-два всичко минава от само себе си. Предполагам, че и ти ще излезеш от "дупката" в която си....Просто имаш нужда от малко забавление...пък и сигурно след като си написала тази тема си се почувсвала малко по-добре...Гледай позитично на нещата, сложи си розовите очила и се радвай на света, бъди оптимистка и не се вживявай в разни глупости. Успехче и само напред :wink: :smt001