PDA

View Full Version : той ме харесва:(



slun4ice_90
12-01-2007, 16:18
Здравейте пак.Този път ви пиша,защото приятеля на брат ми ме харесва,а аз не го понасям.Той сега наскоро даже остана да спи в нас и ми беше меко казано кофти.И го избягвах,колкото можах.Но той не ме оставя на мира.Защо винаги бягаме от човек,който ни обича,а тичаме след мухльовци? :x :( Кво да правя? 8-[

ra4ence
12-01-2007, 16:26
Ми ако не ти допада,ще бягаш много ясно. Това,че искаш друг не е подсъдно. Или се обърни към брат ти да му обясни,че не желаеш да имаш нищо общо с него или ти си му го кажи. Но това,че си сама не означава,че трябва да приемеш за гадже човек,който не ти допада,нали ?

nanito0
12-01-2007, 16:38
ами при мен е същото винаги е при брат ми в къщи и аэ не мога да го търпя ](*,) но брат ми не може беэ него и аэ се опитвам да свикна с това но приэнавам си много е трудно :( :( :(

slun4ice_90
12-02-2007, 06:33
Ми ако не ти допада,ще бягаш много ясно. Това,че искаш друг не е подсъдно. Или се обърни към брат ти да му обясни,че не желаеш да имаш нищо общо с него или ти си му го кажи. Но това,че си сама не означава,че трябва да приемеш за гадже човек,който не ти допада,нали ?Да колкото мога го избягвам,мерси за комента :wink: :)

koalka
12-02-2007, 07:16
Чакай малко...нали не казваш, че приятеля ти е мухльо, `щото така излиза, като го кажеш това "защо бягаме от хората, които ни обичат, а тичаме след мухльовци"?Сигурно не говориш за него.
Ами, ок, той те обича, ама ти нали не го понасяш?Обясни му, че нищо не може да стане и да те остави.Пък и на приятеля ти няма да му стане готино, ако разбере...

alehole
12-02-2007, 08:05
Така става винаги ! Просто явно хората така сме "Програмирани" да тичаме след тези които не ни искат и не ни обръщат внимание , а тези които ни желаят и умират за нас .. да се оправят :-D :? Нззз ... Иначе най - добре му кажи в лицето какво чувстваш за да те остави

sapphirr
12-02-2007, 08:19
деликатно обясняваш на въпросния приятел,4е не желаеш каквито и да било отношения,ако трябва слъгваш,4е си заета...ако не се разбере,говори с брат ти,кажи му нещо от сорта "бате,глей ся,знам 4е мн се та4иш с тоя твой приятел,ама мене ми е мн неудобно,щот 100 пъти му обясних,4е не го харесвам,а той само ми досажда,говори с негп плс,4е ве4е не се издържа"...ако и брат ти се направи на треснат,остава и 3ти вариант,който е като 1ви-изправяш се пред пи4а и пак правиш опит да му обясниш за какво става въпрос,но тоя път понятието "деликатност" го забравяш,бъди брутална....щом не може с добро,тогава с лошо!

kifla
12-02-2007, 08:30
Винаги е така ,и въпреки че осъзнаваме какво правим пак си знаем нашето си ..тичаме след трудното ,докато имаме лесното!Поговори с брат си и му кажи ,че просто деликатно неискаш да имаш нищо общо с приятелите му като връзка.Успех1 =;

bebiity
12-02-2007, 13:18
"В живота винаги става така, че обичаш този,който бяга от теб, а багаш от този, който те обича" <------- закон..... ;-) ;-) :-|

HePeAJIeH
12-03-2007, 14:13
Бъди откровена и говори с него! Кажи му това което каза и на нас.Все пак колкото и да не го понасяш трябва да не го държиш в неведение по въпроса а и съм сигурен че не се чувстваш много комфортно в тази ситуация.Не забравяй че правиш това главно за себе си но и отчасти и за негово добро! Лек ден и успех! :wink:

ANTIHUMAN
12-03-2007, 14:30
Еми кажи му ,че ще играете на ,, Намери ме и ме докосни''
Заваржи му очите с черен плат ама толкова черен че да се вижда черно :D и като се доближи до теб имам много планове:
1. Хвани котката си и да му одраска ръцете.
2. Хвани котката си и я накарай да му пръцне в лицето (действа)
Ако тези двете непомогнат
3. Излезте навънка направи се ,че ще правите с*кс и вземи една бухалка и бам тряс бум после го вкарай в кофата за боклук обърни кофата ,тя да падне в река или езеро и той да се одави с рибите!
Ако тези тука непомогнат значи Господ те наказва т.е. Божия Напаст е тоз :evil: :-x

Cherkeza
12-03-2007, 14:40
Аз ако съм брат ти да е нокаут.