PDA

View Full Version : Как да му привлека вниманието?



crazy_lazy_girl
12-01-2007, 16:42
Здравейте!Ето ме пак мен с моя проблем!Помолих един мой приятел да ме запознае с две момчета от които едното го харесвам.Той се съгласи и на другия ден трябваше да ни запознае,ама работата не стана.Те нямаха желание да се запознаят. :x Тов много ме разстрои! :cry: Дори си помислих че причината е в мен! ](*,)
От извесно време имам чувството,че най-добрата ми приятелка(която знае какво изпитвам към даденото момче)го харесва и тя!Това доста ме дразни! :evil: Имам и подозрения,че и той я харесва,защото като ни види някъде все се усмихваили нещо такова!Дори веднъж като я видял и казал:здравей!
Та въпросът ми е:Как да му привлека вниманието?Как да гонакарам дса ме хареса?
Моля ви помогнете ми!Много съм ви задължена!!! ;-)

Редактирано от ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!

Sweet__Dream
12-01-2007, 16:47
Mnogo lo6o razsujdava6 :? Ne moje6 da nakara6 nqkoi nasila da te obi4a.Qvno nqma 4ustva kum teb.Prosto mu dai svobodata da izbira.Ne se navirai,taka samo 6te mu stane6 protivna..Jelaq ti Uspeh.. \:D/

Yoyoyoyoyo
12-01-2007, 16:47
Ехххх де да имаше рецепта.Намирам се в подобна ситуация.Може би малко по-раэлично,но все пак и аэ се боря эа вниманието на едно момче..

tuzaro
12-01-2007, 16:51
Не се мъчи да го накараш да те харесва, явно си грозна... 8-) щом приятелката ти го харесва остави го на нея, толкова е просто :smt001

Harum_Scarum
12-01-2007, 16:55
Не се мъчи да го накараш да те харесва, явно си грозна... 8-) щом приятелката ти го харесва остави го на нея, толкова е просто :smt001 \:D/

Presley
12-01-2007, 17:10
Просто отиди и сама се эапоэнай с него,а не чреэ посредници.Покажи му,че найстина имаш интерес.Няма някакъв определен начин,който да ти гарантира ,че ще му привлечеш вниманието.Но като эа начало се эапоэнай с него.Пойнтересувай се от него,поговорете и ако си паснете ,нещата ще станат неусетно :D Говоря доста клиширано,но е вярно.Айде давай смело и не се ядосвай эаради приятелката си,не элобей.