PDA

View Full Version : Ох що се на мен? :(



lil4etuuu
12-01-2007, 16:45
Здрасти на вс .... Харесват ме 2 момчета но аз никое от тях не харесвам харесвам едно друго Константин се казва обаче той мене не ме харесва.. Само руси харесвал ... Ебати тряя се изруся заради него ли ... ( впрочем кестинява ми е косата) .. никога не е ходил с момиче с различен цвят коса от руса ... една приятелка вика може ти да си първата .. щото оная вечер бяхме на диско цялата компания и си флиртувахме с него .. не беше пиян ... а всичко тва на другия ден беше забравено .. кво като не съм руса .. кво да напрая че да ме хареса .. не искам да се изруся .. ама в краен случайй.... ох нз нз ако някой може да ми помогне ше съм му много благодарна ... знам че изглежда тъпо и смешно ама .. плс без убиди и присмех щото на мене не ми е смешно никаК ...
предварително благодаря на всички ви :)

Harum_Scarum
12-01-2007, 16:53
оМг
някво суоливо лае ше се боядисва русо заради друго суполиво лапе :D

tuzaro
12-01-2007, 16:55
да си промениш цвете на косата само шот коцето аресвал руси... ако го направиш си болен мозък 8-) сигурно има и други момчета които аресват кестеняви :smt001

JoeBanana
12-01-2007, 16:56
купи си перука
http://store2.data.bg/kiromastikata/Seizure.gif

JuSt_a_GiRl_Uk
12-01-2007, 17:01
Здрасти на вс .... Харесват ме 2 момчета но аз никое от тях не харесвам харесвам едно друго Константин се казва обаче той мене не ме харесва.. Само руси харесвал ... Ебати тряя се изруся заради него ли ... ( впрочем кестинява ми е косата) .. никога не е ходил с момиче с различен цвят коса от руса ... една приятелка вика може ти да си първата .. щото оная вечер бяхме на диско цялата компания и си флиртувахме с него .. не беше пиян ... а всичко тва на другия ден беше забравено .. кво като не съм руса .. кво да напрая че да ме хареса .. не искам да се изруся .. ама в краен случайй.... ох нз нз ако някой може да ми помогне ше съм му много благодарна ... знам че изглежда тъпо и смешно ама .. плс без убиди и присмех щото на мене не ми е смешно никаК ...
предварително благодаря на всички ви :)

Да бе айде сега се боядисай руса и си направи лилави,розови и зелени кичури,за да те хареса... #-o Разбирам какво ти е и как се чувстваш,но в крайна сметка да се боядисаш заради някво момче не си струва... #-o Не мислиш ли?

doktora1mw
12-01-2007, 17:05
Виж , сега ми идва само на акъла това :
ако това момче знае че го харесваш се опитай да му обясниш че се харесваш такава каквато си но заради него с радост би променила цвета на косата си , би дала всичко да му угодиш но родителите ти няма да ти позволят поради причината че си в пубертета и хормоните диктуват действията ти и че мнението ти постоянно се меняло и после ще съжалявяш
ако момчето е свясто ще те разбере , но ако каже нещо от труда на 'ти избираш' му кажи че не искаш да го виждаш и му тегли един Средец ако не е някой задръстеняк ще те разбере опитай но не гарантирам нищо
и още нещо
преди да започнеш разговора за косата ти се увери че и той има влечение към теб ако имаш проблеми и по този въпрос пусни още една темичка или ми напиши някое лично собщение
късмет и не забравяй САМО ти ришаваш кое е възмажно и кое не
още веднъж успех

Presley
12-01-2007, 17:07
Эарежи го и не му тичай подир гъэа на тоя!

EGG
12-01-2007, 17:10
Съгласна съм с JuSt_a_GiRl_Uk. А и ако си боядисаш косата, той ще види, че го правиш само заради него. Може да се възползва и да започне да те манипулира. Един вид му казваш: "Ще направя всичко, за да те имам." Глупаво е. ОБикновено хората се правят на недостъпни, имат достойнство въпреки всичко и т.н. По-добре намери друг начин да се сближиш с него. Но нормален начин. Без боядисване на косата, слагане на пиърсинг или др. такива неща само защото на него му харесва. Опознай го като човек и се опитай да му станеш интересна, да иска да е с теб, да говори с теб... Успех! :)

koalka
12-01-2007, 17:46
Не, смешно е, защото само, за да му угодиш си готова да промениш нещо в себе си...колкото и малко да е.Заради глупак, който не гледа по-далече от носа си и ако не е руса значи не става, гледащ само външния вид...

vvs_go
12-01-2007, 21:20
typo e i e sme6no
end of discussion

kifla
12-01-2007, 21:25
тоя е някъв много ограничен явно !не се занимавай с такива! :P 8)

sweet_sorcerer
12-01-2007, 23:10
Според мен не си струва да се променяш...щтом не те харесва такава,каква е гаранцияте че руса ще те хареса?

bloodranger
12-01-2007, 23:54
оМг
някво суоливо лае ше се боядисва русо заради друго суполиво лапе :D
вобще сополива история :-D

GolDeeN
12-02-2007, 00:14
Здрасти на вс .... Харесват ме 2 момчета но аз никое от тях не харесвам харесвам едно друго Константин се казва обаче той мене не ме харесва.. Само руси харесвал ... Ебати тряя се изруся заради него ли ... ( впрочем кестинява ми е косата) .. никога не е ходил с момиче с различен цвят коса от руса ... една приятелка вика може ти да си първата .. щото оная вечер бяхме на диско цялата компания и си флиртувахме с него .. не беше пиян ... а всичко тва на другия ден беше забравено .. кво като не съм руса .. кво да напрая че да ме хареса .. не искам да се изруся .. ама в краен случайй.... ох нз нз ако някой може да ми помогне ше съм му много благодарна ... знам че изглежда тъпо и смешно ама .. плс без убиди и присмех щото на мене не ми е смешно никаК ...
предварително благодаря на всички ви :)



исках само да питам на колко си, няма да коментирам, просто да си размишлявам :-|

ПС: няма значение, разбрах... :::