PDA

View Full Version : Срам ме е да кажа ;(



eLiA__
12-01-2007, 17:29
До ся съм нямала гадже ;( Това е моята малка тайна и понеже никой тук не ме познава реших да я издам :( Няколко пъти са се опитвали да ме целунат и са ми предлагали , но ме е страх да приема и да отвърна на целувката понеже ми е за 1 път .. Не съм се целувала до сега с език и все някога трябва да стане ( на 14 съм вече) Просто незнам как да ми мине този гаден страх .. и да отрвърна на някой :( Страх ме е да не се изложа .. а немога да кажа на момчето не съм се целувала я да ми се измее в лицето ... ужасно ми е гадно :( помогнете ми незнам кво да прая.. как да преодолея страхааа ... незная ... кой знай колко ще ми се смеете и вий .. едва ли някой ще ми даде съвет който да ми помогне но реших поне да пробвам ;(( помогнете :(

tuzaro
12-01-2007, 17:34
много момичета ги е страх да от първата връзка ама ше свикнеш, пък за целуването аз мога да те науча и да се изложиш няма проблеми :twisted: :smt001

eLiA__
12-01-2007, 17:41
оле незнам ... страх ме и тва е :(

wasntme_
12-01-2007, 17:42
много момичета ги е страх да от първата връзка ама ше свикнеш, пък за целуването аз мога да те науча и да се изложиш няма проблеми :twisted: :smt001

myxaxaxaxa problem -~-> re6enie :lol:

tei de ko sa stqga6??? nikoi ne se e rodil nay4en.. za vsi4ko si ima parvi pat... pak i na nekoi hora im e vrodeno :-D seriozno ima variant i mom4eto dori da ne razbere 4e ti e bila parva celyvka \:D/ spoks :P pak ako tolkova se spi4a6 fa6ta6 nqkoq frka i se nay4ava6 s neq :D vij ima i dr vvariant za preodolqvane na straha - napiva6 se hybavko :smt006 i napada6 :D 8-) :lol: tei de spec moita parvata kiss be6e s frka :o iiiii posle na piqno s mom4e - tei 4e pri mene be6e variant 2 v 1 8-) :-s

eLiA__
12-01-2007, 17:48
много момичета ги е страх да от първата връзка ама ше свикнеш, пък за целуването аз мога да те науча и да се изложиш няма проблеми :twisted: :smt001

myxaxaxaxa problem -~-> re6enie :lol:

tei de ko sa stqga6??? nikoi ne se e rodil nay4en.. za vsi4ko si ima parvi pat... pak i na nekoi hora im e vrodeno :-D seriozno ima variant i mom4eto dori da ne razbere 4e ti e bila parva celyvka \:D/ spoks :P pak ako tolkova se spi4a6 fa6ta6 nqkoq frka i se nay4ava6 s neq :D vij ima i dr vvariant za preodolqvane na straha - napiva6 se hybavko :smt006 i napada6 :D 8-) :lol: tei de spec moita parvata kiss be6e s frka :o iiiii posle na piqno s mom4e - tei 4e pri mene be6e variant 2 v 1 8-) :-s

е да ама ... до сега не съм казвала на никого и ме е срам да кажа дори на най добрата си приятелка ... изпитвам страх да не ми се изсмее ..

hiro
12-01-2007, 17:50
E AkO Ia KaRaSh TaKa ShTa OsTaNeSh StArA MoMa,KaGi Mu BrE NeMa Ti Se IsMeE

wasntme_
12-01-2007, 17:51
много момичета ги е страх да от първата връзка ама ше свикнеш, пък за целуването аз мога да те науча и да се изложиш няма проблеми :twisted: :smt001

myxaxaxaxa problem -~-> re6enie :lol:

tei de ko sa stqga6??? nikoi ne se e rodil nay4en.. za vsi4ko si ima parvi pat... pak i na nekoi hora im e vrodeno :-D seriozno ima variant i mom4eto dori da ne razbere 4e ti e bila parva celyvka \:D/ spoks :P pak ako tolkova se spi4a6 fa6ta6 nqkoq frka i se nay4ava6 s neq :D vij ima i dr vvariant za preodolqvane na straha - napiva6 se hybavko :smt006 i napada6 :D 8-) :lol: tei de spec moita parvata kiss be6e s frka :o iiiii posle na piqno s mom4e - tei 4e pri mene be6e variant 2 v 1 8-) :-s

е да ама ... до сега не съм казвала на никого и ме е срам да кажа сори на най добрата си приятелка ... изпитвам страх да не ми се изсмее ..

ne bi li trqqlo da moje6 da i spodeli6 si4ko 6tom ti e nai dobra frka :?

_avril_4eto_
12-01-2007, 18:04
A we i men me be6e strah[po-to4no bqh mn pritesnena]ot purvata celufka ili ot tova da zapozna vruzka,po-trudno e kogato otkaje6 na nqkoi,tova e po-sramno,za6toto moje da se osumni v teb,no....opitai pone da ne misli6 za tova.....vse 6te uspee6! :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

sladка_ягодка
12-01-2007, 18:05
moqta purva kiss be6e bratov4ed mi toi me nay4i da se celyvam :P

MartyParty
12-01-2007, 18:35
Аз викам да се хванеш с момче с което се чувстваш сигурна и което знаеш,че няма да ти се смее и да ти вика глупости,ако се изложиш...та хващаш го тоз момък и без страх се приближаваш много близо до него и започваш да го гледаш в устните. Той не може да не схване за какво става дума.Поне при мен така стана ;-) Просто следваш него-не е трудно.

Obsession
12-01-2007, 18:55
Ее, голяма работа, кой се е родил научен?! А, от къде си сигурна, че момчетата, които са ти предлагали или са се опитвали да те целунат са го правили преди? За всичко си има първи път, не се спичай толкова :wink: Щом цял свят се целува, значи не е голяма философия 8) А, за най-добрата приятелка, не би ли трябвало да можеш всичко да и кажеш, щом ти се води "best fr" :? Айде, успехче :)

emi_901991
12-01-2007, 19:34
haide pristra6i se mn e lesno i az sam imala takava valna da otkazvam na mom4etata no az bqh i o6te sam luda po edno mom4e.a teb te spira strah trqbva da go preodolee6 za6toto ina4e 6te si ostane6 sama mn dalgo ako otkazva6 postoqnno poslq 6te se 4udi6 za6to nikoi ne te iska.a za tva s priqtelkata po dobre i kaji i az bqh taka be6e me strah ot reakciqta i kato nau4i v koi sam vlubena no kato i kazah ne mi se ismq i daje reagira mn dobre.

PoisoNGirL
12-01-2007, 19:44
purvo nikoi ne se e rodil nauchen.Vseki e minal prez tvoeto polojenie.Ne si izostanala s nishto i nqma za kakvo da se pritesnqvash.Mojesh spokoino da kajesh na priqtelakata si.Ako tq naistina ti e dobra priqtelka nikoga nqma da ti se izsmee,a shte te podkrepi.Trqbva vse nqkoga da se prestrashish pred momche.Ostavi se da te celune,ne e mnogo slojno,no puk e mnogo gotino.Ako tova moje da te uspokoi i az na 14 ne bqh se celuvala s momche i napravo umirah ot spek,zashtoto moitr priqtelki govoreha veche za sex..az dori tova ne znaeh kakvo e :? Prosto se otpusnah i si kazah ei tova trqbva da stana vse nqkoga.. ako se izloja i kvo.. nali vse nqkoga trqbva da probvam :smt001 Uspokoi se i spodeli kakvo te trevoji na purvo vreme s priqtelkata ti.Tq moje da ti dade nqkoi i drug suvet :smt003 8)

kifla
12-01-2007, 21:09
Всяко момиче е минало през този период.Първата целувка се помни винаги (поне при мен е така ) .Успокой се и когато решиш ,че си готова просто целуни момчето ,което харесваш..не се страхувай просто действай !ще видиш ,че не е толкова страшно и трудно я :P

anita_sd
12-06-2007, 22:27
И аз съм била така и първата ми целувка беше с едно момче което после и не видях повече(само миналата година и ми се усмихна и то много сладко).Просто се отпусни и се наслаждавай на самата целувка.И аз тогава бях доста притеснена и даже ми мина през ума да му кажа,но се отказах да не е па да ми се изсмее.Та по-добре не му казвай,че момчетата каквито са тапанари .............. :P

MiMcHeToOo
12-07-2007, 07:33
Абе кво е тва?! Как ше се научиш да се целуваш?! Тва да не е се едно да се учиш да пишеш и да четеш..

glymo14
12-07-2007, 16:14
Аз съм на 15 и още несъм се целувал пък каму ли за тебе.

stealthyGirl
12-07-2007, 16:20
Не трябва да се смее, а да се радва, че ти е първия (за целувка и гадже говорим само!!) ,а ако се изсмее ще е супер нечовешко и тъпо от негова страна..

П.П.Те твойте връсници (както и моите), ако са мислиш, че са "опитни"...жестоко се лъжеш :-D

wasntme_
12-07-2007, 17:57
П.П.Те твойте връсници (както и моите), ако са мислиш, че са "опитни"...жестоко се лъжеш :-D

mi to i az sam na 14... na4i stavat na6ite vrastnici... na4i v gre6ka si :-D to ima opitni... 6to si misli6 4e ti ako ne si :-| ..... dr sa v sa6toto polojenie :? O:)

kael
12-07-2007, 21:47
лол целуваето е толкова лесно нещо ама всички толкова се притесняват за такава дреболия .... споко никой няма да ти се изсмее и не е нужно да казваш просто остави момчето да води ( а той сиг ще )

gor4iva_tekila
12-08-2007, 08:28
xax аз съм в същото положение споко!!!Всички казват че е лесно :smt102 ше го преодолем едва ли е толкова сложно но те разбирам знам какво ти е от вътре :)

vodka_f
12-08-2007, 08:56
м и аз бях притеснена,ще ти хареса само да пробваш един път и нямада има оттърване :D

CaSsIe
12-08-2007, 09:28
Абе мацка...за всичко си има първи път...и какво ти пука дали някой ще ти се изсмее в лицето или не?!Никой не е казал, че си задължена да казваш на фр си, чв си нямала гадже и че не си се целувала...просто следващият път като някой се опита да те целуне му отвърни, даже и да не се лопучи...все пак никой не се е родил научен! айде успех :-)

vvs_go
12-08-2007, 09:33
ujas kak e vyzmojno na 14 da nqq gadje horata na po 8 se ebat tq o6te devvstvena

LizZz
12-08-2007, 09:59
Т'ва е 'щото много мислиш!Следващия път нема да се дърпаш и ще видиш,че е готино! :-D

kifla
12-08-2007, 10:05
ujas kak e vyzmojno na 14 da nqq gadje horata na po 8 se ebat tq o6te devvstvena
на по 14-15 деца ...на 16 в г**а и така 8-)

ЕPu
12-08-2007, 10:08
Амииии гледай да не попадаш на разни такива, дето ще ти се изсмеят в лицето
Недей да се притесняваш. :)

NatityY
12-08-2007, 11:50
Аууу милата. Недей да се притесняваш толку, те момчетата не ядат хора. Следващия път недей да се дърпаш, остави го той да води, ти саму следфай, пък аку толку се притесняваш от тва да кажеш,че ти е за първи път, просту глей момчету да не е такова дет ще ти се изсмее, пък ако тръгнете и той многу иска да се целувате, сподели му, ако му имаш доферие. ай съ успех

Lashes
12-08-2007, 11:55
Не се паникьосвай ;) Ако кажеш,че не си се целувала никой няма да ти се изсмее...и мен ме е страх от "някой неща" ама се опитвам да се преборя със страховете си..пробвай и ти :P Успех и без паника :twisted:

Phantom_91
12-08-2007, 14:44
xax аз съм в същото положение споко!!!Всички казват че е лесно :smt102 ше го преодолем едва ли е толкова сложно но те разбирам знам какво ти е от вътре :)
+1 тоест,целувал съм се,но беше с едни приятелки,които предолжиха да ме научат.Да ти кажа не е никак сложно,пък и който каза,че момчето ще води,да така е и на мене това ми казаха,че аз трянбва да водя.Затова беше и малко по-сложно,но ти си момиче,остай го да води пича,а ти ше се ориентираш,ако ли не...да ти кажа не е никак срамно,че не си се целувала,това че болшинството от връстниците ти са се еб*али даже,не значи,че си изостанала с нещо и че си смешна.

LitTlE_BeBsIiI
12-08-2007, 15:01
много момичета ги е страх да от първата връзка ама ше свикнеш, пък за целуването аз мога да те науча и да се изложиш няма проблеми :twisted: :smt001
Хехе представяш ли си да се окаже някой крокозъбел :D :D :D :D :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :grin: :grin: :grin: :-D

tuzaro
12-08-2007, 18:55
много момичета ги е страх да от първата връзка ама ше свикнеш, пък за целуването аз мога да те науча и да се изложиш няма проблеми :twisted: :smt001
Хехе представяш ли си да се окаже някой крокозъбел :D :D :D :D :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :grin: :grin: :grin: :-DНе мога да си представя 8-) 8-) :smt001

BAYO
12-10-2007, 07:27
Лелелелеле :razz: Я се стегни бе, страхувала се ? ! От тва ли ш' те е страх бе.... да кажеш на някой нещо, което е супер натурано и естествено? ! Да не си на 30-40 , та да те е още срам.

sentient_
12-10-2007, 08:43
До ся съм нямала гадже ;( Това е моята малка тайна и понеже никой тук не ме познава реших да я издам :( Няколко пъти са се опитвали да ме целунат и са ми предлагали , но ме е страх да приема и да отвърна на целувката понеже ми е за 1 път .. Не съм се целувала до сега с език и все някога трябва да стане ( на 14 съм вече) Просто незнам как да ми мине този гаден страх .. и да отрвърна на някой :( Страх ме е да не се изложа .. а немога да кажа на момчето не съм се целувала я да ми се измее в лицето ... ужасно ми е гадно :( помогнете ми незнам кво да прая.. как да преодолея страхааа ... незная ... кой знай колко ще ми се смеете и вий .. едва ли някой ще ми даде съвет който да ми помогне но реших поне да пробвам ;(( помогнете :(
Е като си на 14 какво се претесняваш спокойно няма да ти мине годноста има времи. Скоро ще ти писне даже от целувки :smt006

justteen
12-10-2007, 13:22
Абе как така те е страх да не ти се изсмее в лицето? Ти да не би да целуваш първия срещнат? Нали човека срещу теб трябва да държи на теб, да те разбира и да ти помага. Ако ти се изсмее, тогава си прави сметка що за човек е и дали си заслужава...