PDA

View Full Version : Как да посъпя??



SlADka_lIGlA
12-01-2007, 17:48
Еми значи незнам откъде да започна ходя с едно момче което мн ме обича и ми го казва а преди ме мразеше и никога не сме били приятели а се познаваме от 10 години сигурно и аз ходех мн време с най добрия му приятел и го правех луд и той заради това щот не ми било добро държанието и още кво ли не Ама сега се влюбил в мен и ми е мн хубаво с него разбираме се и той ме промени драстично смисъл преди мн пиех дискотеки чат пат наркотици сега въобще не е така но има един проблем не съм щастлива.. Не го обичам изпитвам чувства към него но все още много обичам Гошо (най-добрия му приятел) ама ако сме заедно пак няма да е добре щот мн го наранявам и само се караме той скоро ми каза че още ме обича но от няколко седмици не го бях виждала а той е женкар ( аз съм го направила такъф така казва ) и все е с някоя и сега ходи с едно момиче и вчера бяха на концерт на рияна и аз отидох по едно време и тя ми вика аре да пием и аз ми ок и отидохме и пихме там водка ром глупости само че аз държа на алкохол а тя не и тя мн се напи и аз имам къща в бояна там наще живеят и викам аре аз ще те заведа там да спиш и след 1час Гошо дойде и почна да ми вика ти искаше и мен да повлечеш надолу преди сега нея и почна ми се кара и я дърпа и вика аз ще я прибера и една фр вика я се махай ние ще я опраим и от тогава се чувствам мн зле обичам го още и знам че го нараних преди но немога да спра да мисля за него.. и незнам как да постъпя??

hiro
12-01-2007, 17:54
SeX I PaK sEx :D :D :D

MaRiNkA_16
12-01-2007, 17:59
Еми значи незнам откъде да започна ходя с едно момче което мн ме обича и ми го казва а преди ме мразеше и никога не сме били приятели а се познаваме от 10 години сигурно и аз ходех мн време с най добрия му приятел и го правех луд и той заради това щот не ми било добро държанието и още кво ли не Ама сега се влюбил в мен и ми е мн хубаво с него разбираме се и той ме промени драстично смисъл преди мн пиех дискотеки чат пат наркотици сега въобще не е така но има един проблем не съм щастлива.. Не го обичам изпитвам чувства към него но все още много обичам Гошо (най-добрия му приятел) ама ако сме заедно пак няма да е добре щот мн го наранявам и само се караме той скоро ми каза че още ме обича но от няколко седмици не го бях виждала а той е женкар ( аз съм го направила такъф така казва ) и все е с някоя и сега ходи с едно момиче и вчера бяха на концерт на рияна и аз отидох по едно време и тя ми вика аре да пием и аз ми ок и отидохме и пихме там водка ром глупости само че аз държа на алкохол а тя не и тя мн се напи и аз имам къща в бояна там наще живеят и викам аре аз ще те заведа там да спиш и след 1час Гошо дойде и почна да ми вика ти искаше и мен да повлечеш надолу преди сега нея и почна ми се кара и я дърпа и вика аз ще я прибера и една фр вика я се махай ние ще я опраим и от тогава се чувствам мн зле обичам го още и знам че го нараних преди но немога да спра да мисля за него.. и незнам как да постъпя??
dobre ti kak si s tova mom4e kato ne izpitva6 4ystva kum nego,a obi4a6 nai dobriq my priqtel???mi to prosto ne se vruzva ti da naranqva6 horata i da gi izpolzva6 a da ti se vru6ta s dobro.q se zamisli malko.izqsni si 4ystvata kakvo iska6 i se bori za tva.a ne 6toto go6o neiska da e s tebe i ti ot nqma i kvo da si s priqtel my...

koalka
12-01-2007, 18:12
Има три варианта или поне аз така ги виждам:
-първият е да се разделиш с приятеля ти и да се опиташ да бъдеш с него, но това най-вероятно няма да стане, защото той бая ти е набрал за това, което стана, макар че тя ти е предложила да отидете да пиете...Трябва да го забравиш.
-вторият вариант е да си останеш с приятеля ти и да се опиташ да го забравиш, но в това време ще го лъжеш, което не е много готино...
Аз, ако бях на твое място щях да избера третия вариант, а именно - опитвам се да забравя и двамата.И с двамата е ясно, че не можеш да си щастлива.Единия нямаш такива чувства, а другия не те иска...

SlADka_lIGlA
12-01-2007, 18:28
emi az dokolkoto znam i 2-ta me obi4at :grin: samo 4e obi4am samo go6o a ako sum pak otnovo s nego 6te stane lo6o 6ot sme 6tastlivi do vreme i posle si4ko se preebva

Ypotrebena
12-02-2007, 14:39
ееЕ таКа мн гАднО бе ТряБВа ДА осТаНеш СЪС СЕГашнИЯ Си ПРИятеЛ !! СПоРЕд МЕн тФа Е наЙ ДОбРотО РЕШЕниЕ !!

miss_91
12-02-2007, 14:58
Има три варианта или поне аз така ги виждам:
-първият е да се разделиш с приятеля ти и да се опиташ да бъдеш с него, но това най-вероятно няма да стане, защото той бая ти е набрал за това, което стана, макар че тя ти е предложила да отидете да пиете...Трябва да го забравиш.
-вторият вариант е да си останеш с приятеля ти и да се опиташ да го забравиш, но в това време ще го лъжеш, което не е много готино...
Аз, ако бях на твое място щях да избера третия вариант, а именно - опитвам се да забравя и двамата.И с двамата е ясно, че не можеш да си щастлива.Единия нямаш такива чувства, а другия не те иска...
suglasna sum s tretiq variant.Bqh izpadnala v podobna situaciq-nai-dobre shte e da gi zabravish i dvamata puk sled vreme moje vs da se podredi.Vse pak vremeto lekuva vs rani
aa kolko vreme shte izmine za da se zalichat-tova si zavisi ot vas :? :wink:

prettyIdeath
12-02-2007, 15:17
emi az dokolkoto znam i 2-ta me obi4at :grin: samo 4e obi4am samo go6o a ako sum pak otnovo s nego 6te stane lo6o 6ot sme 6tastlivi do vreme i posle si4ko se preebva

Брех брех... май не ти пука много много кой как се чуства?! Според мен не е много приятно да гледаш как някое момиче се напива и тем подобни.. Както казваш ти и наркотици... Помисляла ли си си че може би за това не сте се разбирали?! :?

SlADka_lIGlA
12-02-2007, 15:36
az znam 4e e taka i 4e prekalqvah S glupoStite I S NARKOTICITE MOM4ETATA I PIENETO NO I TOI PRAVE6E GLUPOSTI KAKTO I AZ ISKA6E SE DA SME ZAEDNO I T.N SNO6TI SE VIDQH S NEGO I SE RAZBRAHME 4E NI6TO NQMA DA STANE ZA6TOTO HODA S NAI DOBRIQ MU PRIQTEL I NEISKAM DA GO BOLI I GO6O MI KAZA 4E O6TE ME OBI4A I ME CELUNA I AZ OT TAM SE DRUPNAH I KAZAH 4AO I SEGA NEZNAM.. UTRE KATO GO VIDA NA SPIRAKATA KVO 6E MU KAJA

prettyIdeath
12-02-2007, 16:09
По добре му кажи истината... После ще стане още по-лошо!

SlADka_lIGlA
12-03-2007, 13:35
EMI DNESKA GO VIDQH I TOI VEDNAGA IDVA GU6KA ME TAKUF I AZ ZDUH NA MAX I TOI ELA ME STOPLI6 NEKFI TAKIVA I PO4VA MI GOVORI NEGOVITE SI GLUPOSI KOGA IMAL MA4 I KVO LI NE O6TE HAHAHA

malkata_posh
12-04-2007, 05:39
Lele skupa mnogo oburkana situacia, no moqt suvet e da izliza6 po 4esto s priqteli po no6tnite klubove na Sofia, i 6te vidi6 4e 6te se zapoznae6 s mnogo novi i gotini mom4eta.Povqrvai mi i az sum bila v takova polojenie, mom4e za koeto misleh 4e e NAI,NAI- dobroto, i 4e NIKOGA nqma da sre6tna po-dobur i po-perfekten. No poznai kakvo, sled nego sre6tan pone 5 za koito moga da kaja 4e sa po-qki.Taka 4e ne se ot4aivai, zareji i nai-dobriqt mu priqtel, 6tom ne ti e kef s nego, go razkarai, vse pak nali zatova sa vruzkite, za da ima jelanie i obi4 i ot dvete strani, ina4e e bezsmisleno!Jelaq ti uspeh!!! :twisted:

XXX_f
12-04-2007, 06:36
Ako naistina go obichash trqbva da se promenish zaradi nego.Trqbva da pogovorish s nego i da my pokajesh i dokajesh 4e go obichash i si gotova da se promenish zaradi nego. ne budi s mom4eto koeto ne obichash, po tozi nachin go naranqvash nego... ne si igrai sus surceto my ami go pusni na svoboda da nameri polovinkata koqto 6te go obicha i koqto go zaslujava.Ti se opitai da si izgladish otnosheniqta s Gosho

doktora1mw
12-04-2007, 06:56
Съгласен съм с няколко човека и те и аз ти казвам че ше е най-добре да зарежеш и двамата много ше е гадно и за тебе и за тях ...

Harum_Scarum
12-04-2007, 07:00
\:D/

SlADka_lIGlA
12-04-2007, 11:43
emi neznam sigurno 6te gi zareja i dvamata e znam 4e ima o6te mn mom4eta to to4no zaradi tqh nemoga da sum s go6o 6ot mn izneverqvam hxahxa az znam 4e go6o ne e nai dobriq toi e otvratitelen smisul mnogo e hubav i e dosta haresvan nali tam futbolist4e lepat mu se i toi samo ebi i begai i mn puti mi e kazval 4e me obi4a i vseki put kogato trugneme ne6to stava nqkoi sgre6i i preebvame si4ko :cry: ne ni e pisano da budem dvamata tfa e qsno no kakvo da naprava kato go obi4am ...