PDA

View Full Version : Оххх моля ви даите някакви съвети



mmaRiQ
12-01-2007, 18:15
Първо эдрасти на всички!
Имам нужда от съвет и малко подкрепа и не энам на кого да споделя,эатова ще го кажа тук.
Грам не ми върви в любовта!Трудно се влюбовам.Но не това е най-голямият проблем , a че доста често се раэочаровам!В моментa съм влюбена!Влюбих се в едно момче,с което се эапоэнах наскоро (всъщност го поэнавам пойменно отдавна).Не энам какво е неговото мнение эа мeн!Говорили сме съвсем малко,ама яко хлътнах ,а това ми се случва рядко!Той е много симпатичен и эабавен :) Оххх като си мисля эа него ми се свива корема! :) Обаче имам притеснение,че не съм му симпатична ,а има чувства към приятелката ми.Това направо ще ме раэбие.Ще бъде поредната эагуба и раэочарование,вече не мога :( Тъкмо теэи дни,когато го срещнах иэляэох от едногодишният си душевен срив.И ако сега таэи хубава тръпка,която съвсем неочаквано ме накара да се усмихна,иэлеэе поредното раэочаровани,не энам.пак ще се эатворя в себе си :neutral:
Та с него поговорихме съвсем малко!Но се надявам скоро пак да го видя,эащото се събира с някой от момчетата от моята компания (то па едната ковпания пфффффф...) :)
Преди време преживях голямо раэочарование и се эатвирих в себе си и вече съм някак си по-дръпната,стеснителна ,абе не е точната дума,но става..мола ви даите някакви съвети,эащото пак эапочвам да мисля хиляда и една глупости и се побърквам,не мога да си намеря място :cry:
Мерсиии

F4ence
12-01-2007, 19:03
Emi edinstvenoto koeto moga te posavetvam e da govori6 ... i da ne se ot4aiva6 tolkova... Ako te otreje 100% 6te se nameri nqkoi drug koito nqma da go napravi... Vajnoto e vinagi da opitva6... se nakraq 6te nameri6 podhodq6tiq. Vij organizirai si sre6ta tam nqkakva ob6ta sre6ta... izlezte o6te nqkolk puti za da razbere6 dali ima ne6to kym teb... gledai oba4e da ne e s priqtelkata ti [do kolkoto razbrah imalo nqkakva deto mai neq haresval] ... taka 4e Ako e bez neq 6te e v + za teb... 6toto taka 6te moje da te zabeleji, ako o6te ne go e napravil... I kolkoto i da ti e trypka po dobre sedni i pogovori s nego i mu obesni 4e go haresva6 i 4e iska6 da razbere6 dali ne6to 6te stava ili ne... A ako toi te odreje kaji mu "mainata ti" i tova e. Ne se vprqgai tolkova... kolkoto i da ti e trupka trupkite burzo se prevyzmogvat. Aз вече им свикнах.

LitTlE_BeBsIiI
12-01-2007, 19:12
За да попаднем на точния човек...на голямата любов..всички трябва да минем през разочерованията...и точно тогава когато не очакваш..се появявя той..твоя принц.Така че...според мен трябва да рискуваш щом го харесваш,пък и не си сигурна той дали харесва теб или приятеллката ти.Давай смело напред,а ако последва отново разочерование....вдигаш гордо глава и продължаваш да се бориш!Успех мила! :-) :smt006

*.~*`*~* anaRial *.~*.`*`
12-01-2007, 21:23
За да попаднем на точния човек...на голямата любов..всички трябва да минем през разочерованията...и точно тогава когато не очакваш..се появявя той..твоя принц.Така че...според мен трябва да рискуваш щом го харесваш,пък и не си сигурна той дали харесва теб или приятеллката ти.Давай смело напред,а ако последва отново разочерование....вдигаш гордо глава и продължаваш да се бориш!Успех мила! :-) :smt006
\:D/ :) Няма да се отчайваш !Ще дойде твоя принц :) Успех :-$

mmaRiQ
12-02-2007, 09:00
Благодаря ви много
Е,чакам още отговори :(

Harum_Scarum
12-02-2007, 09:27
За да попаднем на точния човек...на голямата любов..всички трябва да минем през разочерованията...и точно тогава когато не очакваш..се появявя той..твоя принц.Така че...според мен трябва да рискуваш щом го харесваш,пък и не си сигурна той дали харесва теб или приятеллката ти.Давай смело напред,а ако последва отново разочерование....вдигаш гордо глава и продължаваш да се бориш!Успех мила! :-) :smt006
\:D/ :) Няма да се отчайваш !Ще дойде твоя принц :) Успех :-$

kifla
12-02-2007, 09:33
Знам какво ти е ,само ти можеш да си помогнеш ..или трябва да действаш и каквото стане или просто се отказваш и после ще има да се чудиш какво би станало ако .. :) така ,че моят съвет е действай и гледай напред! От собствен опит разбрах ,че като се затвориш в себе си не е добре ,да малко ти олеква но само времнно и после още повече боли !Приеми живота ,такъв какъвто е и не му мисли много много !Момчетата не са всичко ,има ги много и има много време и за тях !Успех и умната :mrgreen: \:D/ =D>

MiMcHeToOo
12-02-2007, 09:36
Стегни се, недей да падаш духом.

mmaRiQ
12-02-2007, 13:02
Отново благодаря на теэи,които все пак иэкаэаха някакво мнение.
Энам,че историята ми е доста дълга,но моля ви даите още мнения,эащото просто се чувствам ужасно.Днес цял ден мисля эа това момче.Не мога да престана.А доколкото раэбрах една моя приятелка си пада по него.Имам опасения ,че и той може да я хареса...направо ще порудея ,ако стане така.Не съм много по любовните обяснения,а и все се страхувам от реакцията..энам си ,че няма да стане,мисля ужасно негативно,но какво да се прави...охх,моля ви кажете още нещичко :cry: :cry: :cry: Днес дори не съм иэлиэала,нямам никакво настроение.

sexy_momi4e
12-02-2007, 13:32
ами можеш да накараш някоя твоя приятелка да го поразпита какво мисли той за теб...но и да не те харесва не се отчайвай

Jesssy
12-02-2007, 14:27
Просто му приэнай,че си падаш по него!Щом това ти се случва рядко,не иэпускай въэможността!Дано не ти откаже...

Liar
12-02-2007, 16:34
За да не се чувстваш зле след всяко любовно разочарование не приемай вс прекалено насериозно.Мисли позитивно-може би това момче не те харесва но след време някой друг ще хареса точно теб =)

Pansa
12-02-2007, 17:11
искам да ти кажа пробва с теова момче деистваи леко и внимателно но и не мн бавно с умерено темпо леко разкриваи чуствата си и виж какво ще стане но не се притесняваи защото животе е пред тебе, това че си опитала някои плод и тои те е бил развален не значи че трябва да се отказвашда пробваш и други защото живота е убидно кратък и продажаваи напред просто трябва да има някои да те подкрепя :wink: