PDA

View Full Version : Негърските "цивилизаций"



Националист
12-01-2007, 19:22
Нека всички които защитават тезата ,че негрите са еднакво интелигентни с белите да се изкажат за техните цивилизаций.

Нямам нищо против негрите стига да си седят в Африка. Това се отнася за всички всеки да си знае мястото.

Neo-Communist Power
12-01-2007, 20:16
расист! :x

Националист
12-01-2007, 20:22
Не съм расист ,а реалист. :wink:

Neo-Communist Power
12-01-2007, 20:23
Ooooo, не, не, не, ти си расит, и то голям!

Disrespect
12-01-2007, 20:30
Не съм расист ,а реалист. :wink:

малоумник е по-правилната дума

12-01-2007, 20:41
А ти си някакъв ташак. На комунист ли ми се праипш ве, педро? Майкати грозна!

RAWRRR
12-01-2007, 20:47
Абе,националисти,като толкова тачите България,защо не се научите да пишете правилно на родния си език,а?

цивилизации*

Националист
12-01-2007, 21:03
малоумник е по-правилната дума

Докажи. Попитах те за негърските цивилизаций щом защитаваш равната интелигентност на расите тогава трябва да си запознат с техните цивилизаций.

hardball
12-01-2007, 21:07
Така погледнато и българите, това което сме днес, сме смесица от най- различни националности, най- малкто поради географското ни разположение. Както казваше преподавателят ми по история : "Който минал оставил по нещо."
А като капацитет не виждам, защо два индивида от човешки род да нямат еднакъв ако не, подобен умствен капацитет. Това, че не всички се раждат с равни възможности за образование е друг въпрос.
Има хора, нали се сещате, за които да оцелеят още един ден е цифра по- важно, отколкото да не им спре интернетът.

Disrespect
12-01-2007, 21:07
малоумник е по-правилната дума

Докажи. Попитах те за негърските цивилизаций щом защитаваш равната интелигентност на расите тогава трябва да си запознат с техните цивилизаций.

аз не защитавам равната интелигентност на расите, малоумнико неграмотен, а човешката равност

Националист
12-01-2007, 21:17
Ей мърльо я спазвай добрия тон на разговора! :-x А значи не отричаш че негрите са по-глупави Аз какво съм казал против човешкото равенството ?Просто расите са различни. Какво лошо има в това да кажеш истината?

hardball
12-01-2007, 21:23
Няма по- глупави. Факторите за развитието на една цивилизация са много дълбоки и имат общо като започнеш с географското положение и завършиш с полезни изкопаеми. Цветът на кожата е приспособление на човека към различни климатични условия. Колко ум се иска за да се проумее това?
Има чернокожи лекари, политици, преподаватели и прочее, все умни, не по - малко от останалите хора. Няма значение дали прапрадядо ти е въртял лула на мира или е танцувал край огъня, ако имаш късмета да получиш добро образование това остава на заден план.

Националист
12-01-2007, 21:24
Така погледнато и българите, това което сме днес, сме смесица от най- различни националности, най- малкто поради географското ни разположение. Както казваше преподавателят ми по история : "Който минал оставил по нещо."
А като капацитет не виждам, защо два индивида от човешки род да нямат еднакъв ако не, подобен умствен капацитет. Това, че не всички се раждат с равни възможности за образование е друг въпрос.
Има хора, нали се сещате, за които да оцелеят още един ден е цифра по- важно, отколкото да не им спре интернетът.

За българите ми е писнало да обяснявам ,че сме по несмесени от повечето европейски народи 60% от българите са от източносредиземноморски тип същия като на траките и древните българи.Има една заключена тема 99 факти за негрите виж я .И нима расите не са имали равен старт в старо време?

Между другото всички разбирате ,но никой не познава историята на негрите и никой не ми отговори конкретно на въпроса на темата. :D

Disrespect
12-01-2007, 21:27
Аз какво съм казал против човешкото равенството ?


:D



така...аз мразя хора които се смятат за нещо повече от другите

белите се смятат за нещо повече от черните заради цвета на кожата и IQ-то

следователно аз мразя расата си

прав ли съм? прав съм

казвам истината :)

Disrespect
12-01-2007, 21:30
Между другото всички разбирате ,но никой не познава историята на негрите и никой не ми отговори конкретно на въпроса на темата. :D

явно не знаеш че НИЕ сме произлезли от негрите..

ама великата ни раса измисля кви ли не глупости за да го отрече...хахха

hardball
12-01-2007, 21:35
Невъзможно е да имат равен старт. Водните басейни, различните климатични пояси и различните струпвания на полезни изкопаеми не са равен старт. Все едно да кажеш, че всички новородени имат равен старт, има твърде много външни фактори за да успееш да определиш.
И е глупаво да се твърди това за българите имайки в предвид двувековно византийско иго и петвековно османско + какви ли не емиграции от и в България по време и след първата и втората световни войни.
Историята? Историята е кой с кого се е бил, кой къде е отишъл и какво е сторил, за каква история можеш да говориш като имам за пример племе в джунглите край Амазонка, например, което никога не е имало контакти с външи на племето хора. От тази гледна точка, те са много по- запазени като раса, отколкото която и да е от развитите държави притежава след толкова смески. Което отново ни връща на въпроса за географско положени и прочее.

Националист
12-01-2007, 21:36
Няма по- глупави. Факторите за развитието на една цивилизация са много дълбоки и имат общо като започнеш с географското положение и завършиш с полезни изкопаеми. Цветът на кожата е приспособление на човека към различни климатични условия. Колко ум се иска за да се проумее това?
Има чернокожи лекари, политици, преподаватели и прочее, все умни, не по - малко от останалите хора. Няма значение дали прапрадядо ти е въртял лула на мира или е танцувал край огъня, ако имаш късмета да получиш добро образование това остава на заден план.

Че в Африка е пълно с поледни изкопаеми .За цветът на кожата какво съм казал.Как на същите ширини примерно майте ацтеките олмеките инките и египтяните са правили цивилизаций .Освен тези в на екватора, в Сахара и Калахари другите какво ги оправдава, че през вековете не са развили никаква уникална цивилизация.[/quote]

Националист
12-01-2007, 21:39
За другото обясних ,а за българите се поинтересувай малко от антропология и после сам прецени кое е глупавото твърдение.

hardball
12-01-2007, 21:41
За да се възползваш от някой природен ресурс, означава, че нуждата те е принудила. Европейските племена са воювали помежду си- започнали са да си измислят оръжия, следователно открили желязото, осъзнавам, че примерът е неточен, просто се опитвам да го обясня. Когато живееш на топло място с непрекъснати дъждове и плодородна земя не ти трябва много за да живееш спокойно.
Да не говорим, че тазио раса се гордее с многообразна култура, всяко племе на практика има различен светоглед и е оставила различно културно наследство.

hardball
12-01-2007, 21:45
Значи се опитваш да ме убедиш, че българите сме се запазили напълно като раса от траките насам?
Това е смешно, пътят на простата логика води до други изводи, но това не ми пречи да изслушам доводите ти относно твърдението ти.

Националист
12-01-2007, 21:46
Че африканците не са воювали Иначе за другото съм съгласен и пак опираме до това ,че не са имали нужда да развиват интелекта си и затова са изостанали в интелектуалното си развитие и потенциал.
А за това ,че сме произлезли от негрите не се знае ,а и дори така да е това просто означава че сме по еволюирали от тях.

Disrespect
12-01-2007, 21:49
Че африканците не са воювали Иначе за другото съм съгласен и пак опираме до това ,че не са имали нужда да развиват интелекта си и затова са изостанали в интелектуалното си развитие и потенциал.
А за това ,че сме произлезли от негрите не се знае ,а и дори така да е това просто означава че сме по еволюирали от тях.

иии...какво от това? :wink:

заслужават смърт за това или какво...?

Националист
12-01-2007, 21:50
Пич ще пусна друга тема за българите там ще говорим за това, за да не осираме тази .

hardball
12-01-2007, 21:55
Добре, нека приемем българите като прост пример - да кажем, че сме най- запазената раса, което все още ме съмнява, в крайна сметка далеч не сме най- добре икономически глобално погледнато. Това какво сочи? Че не расовата принадлежност диктува правилата, а има и външни фактори.

И въпреки всичко държа на своето- две деца от различни раси отгледани по един и същ начин, получили еднакво добро образование постигат подобни резултати. Това за какво говори? Още в ренесанса е започнало да се поддържа мнението, че човек е не това, което се ражда, а това, което се изгражда с времето.

И не съм пич, thank you very much ;)

Националист
12-01-2007, 21:55
иии...какво от това? Wink

заслужават смърт за това или какво...?

Защо някой като заговори за това, че има разлика между расите веднага го обявяват за зъл гений ,който смята своята раса за най-добра и иска да избие всички останали? #-o
Просто всеки трябва да си знае мястото и расите да не се смесват ,а да се запази многообразието им на тях и на народите. [/list]

Disrespect
12-01-2007, 21:59
хмм...да кажем че се влюбваш в негърка..

как ще постъпиш?

ще разрешиш ли смесването на расите? :-D

Националист
12-01-2007, 22:07
Добре, нека приемем българите като прост пример - да кажем, че сме най- запазената раса, което все още ме съмнява, в крайна сметка далеч не сме най- добре икономически глобално погледнато. Това какво сочи? Че не расовата принадлежност диктува правилата, а има и външни фактори.

И въпреки всичко държа на своето- две деца от различни раси отгледани по един и същ начин, получили еднакво добро образование постигат подобни резултати. Това за какво говори? Още в ренесанса е започнало да се поддържа мнението, че човек е не това, което се ражда, а това, което се изгражда с времето.

Имах предвид, че външните фактори при оформянето на негроидната раса са я направили по глупава и този умствен капицитет е станал наследствен. Естествено във всяко правило има някое друго изключение ,но като цяло имат по малък наследствен умствен потенциал. И точно в онази тема за фактите за негрите пишеше ,че при отглеждането на деца в бели семейства с еднаква степен на икономическо развитие и тн. ,белите деца отново показват по-големи резултати на АЙКЮТО от черните.

Националист
12-01-2007, 22:10
Няма да се влюба в негърка не се притеснявай :D и има нещо наречено биологичен расизъм колкото и да не им се иска на някой винаги подсъзнателно или не ще имаш по-голямо желание да избереш партнюр/ка от товйта раса .

hardball
12-01-2007, 22:11
В този ред на мисли, не е ли по- полезно да се смесят расите? Смисъл, това с времето ще направи всички еднакво умни и готови да посрещнат предизвикателствата на живота? Като цяло обмена на ДНК води до повишаване качеството на гена, пък и многообразието не може да се изгуби, а само да се увеличи, ще са нужни векове ако не хилядолетия за да се претопим, макар да ми се струва малко вероятно :)

Националист
12-01-2007, 22:22
Е да ама едни ще оглупеят за сметка на други има и други причина за да съм против. Накратко расите имат много разлики естествено приликите са повече ,но разликите са твърде съществени .Не ми се пише пак търси в раздел "Секс " темата " За или против расовото смешение" там съм описал всичко по подробно .Качеството на гена може да се повиши само ,ако са от една раса да се подобри .И последно пак опираме до запазилия кръвта си български народ :
За това ли нашите деди с цената живота си ни запазиха кръвта чиста през вековете за да се омешаме с другите раси и народи и да изчезнем като народ!

loyal_88
12-01-2007, 22:33
малоумник е по-правилната дума

Докажи. Попитах те за негърските цивилизаций щом защитаваш равната интелигентност на расите тогава трябва да си запознат с техните цивилизаций.

аз не защитавам равната интелигентност на расите, малоумнико неграмотен, а човешката равност Това, че хората са равни е глупост, набивана в главите на хората от комунистите. Хората не са били, не са и няма да бъдат равни. Зависи от много неща дали ще се развиваш, а ако се развиваш - в каква посока ще е, но нещата опират основно до манталитет, а манталитета се определя в огромна степен от народността и принадлежността към дадена група (българи, цигани, негри и тн.). Никой обаче не може да ме убеди, че съм равен с един средностатистически циганин от филиповци, който не може да си напише името, краде, не плаща данъци, излага ни пред Европа и света, продава си гласа за 20 кинта и тн и тн. Просто е по-нисш. Както и аз не съм на нивото на някой ракетен инженер - ядрен физик, с 5 завършени висши и IQ извън регистрите...

Neo-Communist Power
12-01-2007, 23:00
Лоялен, пълно наци си :evil:

loyal_88
12-02-2007, 00:21
Лоялен, пълно наци си :evil: Сигурно трябва и да се засрамя...?
А ти ако приемаш, че си на нивото на маймуна или някакъв орк, това просто говори зле за тебе. Но нали си интернационалист - трябва да си адски доволен от днешната власт. А факта, че си имаме дискриминация от страна на държавата към истинския й народ тебе въобще не те тревожи. Само дето от цялата работа и ти си отебан, но или не го осъзнаваш, или просто обичаш да ти го подават.

Disrespect
12-02-2007, 09:51
малоумник е по-правилната дума

Докажи. Попитах те за негърските цивилизаций щом защитаваш равната интелигентност на расите тогава трябва да си запознат с техните цивилизаций.

аз не защитавам равната интелигентност на расите, малоумнико неграмотен, а човешката равност Това, че хората са равни е глупост, набивана в главите на хората от комунистите. Хората не са били, не са и няма да бъдат равни. Зависи от много неща дали ще се развиваш, а ако се развиваш - в каква посока ще е, но нещата опират основно до манталитет, а манталитета се определя в огромна степен от народността и принадлежността към дадена група (българи, цигани, негри и тн.). Никой обаче не може да ме убеди, че съм равен с един средностатистически циганин от филиповци, който не може да си напише името, краде, не плаща данъци, излага ни пред Европа и света, продава си гласа за 20 кинта и тн и тн. Просто е по-нисш. Както и аз не съм на нивото на някой ракетен инженер - ядрен физик, с 5 завършени висши и IQ извън регистрите...

абе вие олигофрени ли сте?!?

не разбрахте ли, че говоря за човешките права, а не за интелекта на отделните раси?!

има много малоумни българи(...), много малоумни цигани и много малоумни негри...просто процента е различен

има примерно хиляди пъти по-умни негри от теб..

не говоря за стремежа на дадена раса към просперитет!

това, че са се развили по-бавно от нас не ме топли и не ми дава никакво право да ги мразя

Valentin123
12-03-2007, 14:39
Нека всички които защитават тезата ,че негрите са еднакво интелигентни с белите да се изкажат за техните цивилизаций.

Нямам нищо против негрите стига да си седят в Африка. Това се отнася за всички всеки да си знае мястото.

Съгласен съм,само че цивилизации се пише с две "и" !:)

krem4et0
12-14-2007, 07:26
Поредната расистка тема. Приятен ден!