PDA

View Full Version : Срамежлив съм, а толкова момичета са ме харесвали...



frantique
12-01-2007, 18:49
Dokolkoto pomnq kam 60-70(SERIOZNO!!!!!) momi4eta sa ma haresvali s koito sme se poznavali, a OTDELNO koito ne gi poznavam sa neizvestna broika.>Ta vuprosa mi e dali sam mn zadrusten i pros 4e da ne sam si fanal do sq momi4e za gadje :roll: #-o Tva e naprao nz...kak moje ot moq strana..dade az sum si mnol SRAMEJLIF . ](*,) PUk ne sum ne6to osobveno da se kaje>.|END|??

Модерирано по т.7 от Правилника!
коалка

pampers
12-01-2007, 18:55
ами проблема е в ТЕБ и твоя СРАМ ... преудолей го той само ти пречи :P

*B3b4ety*
12-01-2007, 18:56
Не си намерил точното момиче глупчо :smt003 Целиа живот е пред теб к`во сте се завайкали всички ;-)

Miracle-Heroe
12-01-2007, 19:16
i az imam nekuv takuv problem - sramejliv sum i dosta momi4eta sa me haresvali ( ne bih kazal grozni oba4e az mislq samo za edno, koeto neznam kakvo ispitva kum men :( ) :-&

bunka_g
12-01-2007, 19:17
haresai si edno momi4eq opoznai go i posle 6te vidi6 dali stava ili neqa puk ako e ne zdrave da e!po4ni otna4alo :)

Harum_Scarum
12-02-2007, 05:31
ОмфГ по темата:да наи-тъпото парче си 8-)

MoOnLiGhT_ShAdOw
12-02-2007, 06:07
Не смятам, че си задръстен заради факта, че не си решил да си хванеш приятелка. Щом не ти харесват, здраве да е, все някога ще дойде подходящата \:D/ А и и аз бях така, номерът при мен беше, че постоянно ме харесваха хора със светли (руси) коси и светли (най-често сини) очи, а аз си бях тъпа повърхностна кучка и харесвах тъмни очи и най-често кестеняви коси и ги отхвърлих всички. Но не съжалявам, така срещнах сегашния си приятел, с когото сме почти неразделни :) Затова смятам, че и при теб няма място за притеснение...

kifla
12-02-2007, 07:47
Не смятам, че си задръстен заради факта, че не си решил да си хванеш приятелка. Щом не ти харесват, здраве да е, все някога ще дойде подходящата \:D/ А и и аз бях така, номерът при мен беше, че постоянно ме харесваха хора със светли (руси) коси и светли (най-често сини) очи, а аз си бях тъпа повърхностна кучка и харесвах тъмни очи и най-често кестеняви коси и ги отхвърлих всички. Но не съжалявам, така срещнах сегашния си приятел, с когото сме почти неразделни :) Затова смятам, че и при теб няма място за притеснение...
+1

Navixo
12-02-2007, 07:52
mene mi e int kak si gi broil tiq 70

kifla
12-02-2007, 08:45
Стани Жиголо и ще ги имаш всичките :) :) :)
xaxaxaxaxaxaxaxa и даже повече ..само че след време ще си без сили да ги оправяш всичките :lol: :-D