PDA

View Full Version : Тъжна музика



Mooo6no
12-01-2007, 18:58
Можете ли да кажете песни или по-добре изпълнители, които са направи солидно количество хубава тъжна музика (меланхолична, депресивна или каквато там)?


Аз лично сега се сещам за Opeth и Katatonia. Ама се надявам да ми подшушните разни яки изпълнители и песни, които правят силни и въздействащи тъжни песни.

B3B0K
12-01-2007, 19:15
system of a down-lonly day tva to4no sega slu6am

MoOnLiGhT_ShAdOw
12-01-2007, 19:22
Hammerfall - Tha Fallen One; Always Will Be
Sonata Arctica - Tallulah; The Misery; Letter To Dana

zloto
12-01-2007, 19:23
Наскоро в ютуб попаднах на една групичка(всъщност не е група, не знам какво е - Ambeon се казва... не знам какъв стил се водят, слушала съм малко песни, а албумите трябва някак да ги издиря... също се сещам и за Tristania, техни песни поне ще намериш по-лесно...

desonka
12-01-2007, 19:50
Тези са доста депресиращи- Marcas de Ayer - Adriana Mezzadri, Aerosmith - I don't want to miss a thing,Mariah Carey & Whitney H - When You Believe,Hans Zimmer - One Day,Bon Jovi - ALWAYS, Gabriel Mann - Remember,Take That - Babe наистина не ти препоръчвам да ги слушаш мн мн.. :wink:

AliceSw
12-01-2007, 19:50
има шанс да не уцеля стила, или разбирането ти за подобна музика, но все пак

Дъпеш Моуд - от последните ми страсти
Аудиослейв - още една страст
Машин хед имаха добри попадения в жанра :shock:
Роксет, Брайън Адамс, Стинг, Дейвид Ковърдейл - и още ретро и още...не знам дали слушаш въобще, затова, ако искаш повече, ще кажеш
Соната Арктика също не мога да не спомена...въпреки че те не са от най-тъжните

повече май не измислям 8-)

Orono
12-01-2007, 20:21
COLD

Почти всичките им песни!

За да се увериш, чуй първо Cold - Bleed (http://www.zazz.bg/play:dc11a1fe), ако тая песен не те разчувства, значи си музикален инвалид, или дърво.

Disrespect
12-01-2007, 20:34
system of a down-lonly day tva to4no sega slu6am ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,)

Мошно, слушай класическа музика...доста въздействаща е

loyal_88
12-01-2007, 20:35
Ами от саундтрака на Блек хоук даун има много тъжни песнички. Hans Zimmer - Gortoz A Ran - J'Attends е некфа много тегава. И въобще на Ханс Цимер има много такива ;)

Orono
12-01-2007, 20:42
Абе Hans Zimmer не му е точно тъжна музиката, по-скоро филмова и оттам според зависи.
Е, тази от клипа в подписа ми е на Hans Zimmer, но не ме натъжава, а ме надъхва :)

fake
12-01-2007, 21:01
Ревю, Нова Генерация и Кале...
тази вечер съм на тяхна вълна.
то не е тъжно...просто е толкова Невероятно, че ме натъжава. вкарва ме в размисли.

loyal_88
12-01-2007, 21:05
Абе Hans Zimmer не му е точно тъжна музиката, по-скоро филмова и оттам според зависи.
Е, тази от клипа в подписа ми е на Hans Zimmer, но не ме натъжава, а ме надъхва :) Да де, мисълта ми е, че всичко негово си заслужава ;) А музиката от клипа в подписата верно е силна :) Ще издадеш ли от къде е (може и на лс да не спамим)? Саундтрака от Гладиатор също сърти, особено това: http://www.data.bg/f.php?fid=7107314

XaMcTePKa
12-02-2007, 06:20
на Armand Amar - Every time

BlueMushroom
12-02-2007, 10:40
ooooooo edva li v sluchaq ima po podhodqshto parche ot portishead-mourning air...tva e koeto moga da predloja az....

Swinkenhoffer
12-02-2007, 11:26
Arcana - Angel Of Sorrow (мен ме плаши по-скоро), Void Of Silence.
Gothica - The Cliff Of Suicide, Where The Lilies Fade, Under The Dock Leaves.
Nox Arcana - December Winds.
Inkubus Sukkubus - She Is Gone.
Lacrimosa - Halt Mich.
VAST - Winter In My Heart (!!).
Sopor Aeternus & The Ensemble Of Shadows - On Satur(n)days We Used To Sleep, An Die Sterne. Всичките им песни са изродщини всъщност.
Тhe Kovenant - Stillborn Universe.
Summoning - A Distant Flame Before The Sun.
Nevermore - Sell My Heart For Stones.
Nine Inch Nails - Right Where It Belongs.
Agalloch - A Poem By Yeats, Hallways Of Enchanted Ebony (!!).

Пфф, как можах да забравя:
My Dying Bride - My Hope - The Destroyer, Deeper Down, Thy Raven Wings и т.н.

mims_duncan
12-24-2007, 20:57
Hoobastank - The Reason
Limp Bizkit - Behind Blue Eyes
Simple Plan - Unititled
Blue - Breathe Eesy

:cry: :) :)