PDA

View Full Version : Може ли един СЪВЕТ.



plear
12-01-2007, 19:17
Дам... :-$ Ето го и моя проблем. Ходя на един курс и там се запознах с едно момиче, дотук всичко хубаво, но те е малко по-голяма от мен - да кажем с 3 години. Това може ли да е проблем. Аз мога да кажа, че си беше влюбване от прав поглед. Мисля, че и аз не сам й безразличен, но това може да се дължи на факта, че съм влюбен :smt007 , тъй като от опит знам, че живота много рядко може да е толкова подреден. ЕДИН СЪВЕТ МОЛЯ.

miss_91
12-01-2007, 19:30
poizchakai oshte malko poflirtuvai i nai-vajnoto razberi dali i tq izpitva ne6to kum tebe ;-) ako ima iskra moje i da se polu4i
aa godinite za lubovta nqma ogranichenie na vyzrastta :!:

Lacey
12-01-2007, 19:31
Според мен годините нямат значение. Вземи се заговори с нея, разменете си скайпчетата, телефоните и я покани да излезете някой път. Така ще си проличи дали наистина тя те харесва или не :wink:

unauthorized
12-01-2007, 19:53
Според мен годините нямат значение. Вземи се заговори с нея, разменете си скайпчетата, телефоните и я покани да излезете някой път. Така ще си проличи дали наистина тя те харесва или не :wink:

абсолютно...говорете си, излезте заедно 1 - 2 пъти, без да се натягаш, без да си груб - покажи чувството си за хумор, покажи ,че си достатъчно интелигентен за възрастта си...едно цвете :mrgreen: ..натам си ти...

vodka_f
12-01-2007, 20:30
е 3 години не са болка вече ся ако стааше дума за 10 :shock: :D

kifla
12-01-2007, 20:54
Според мен годините нямат значение. Вземи се заговори с нея, разменете си скайпчетата, телефоните и я покани да излезете някой път. Така ще си проличи дали наистина тя те харесва или не :wink:

абсолютно...говорете си, излезте заедно 1 - 2 пъти, без да се натягаш, без да си груб - покажи чувството си за хумор, покажи ,че си достатъчно интелигентен за възрастта си...едно цвете :mrgreen: ..натам си ти...
+1 \:D/

ХрС
12-02-2007, 07:10
Ами ако и тя ее забелязала и ако годините не са й проблем, не виждам защо между вас не може да стане! Заговорете се , покани я на кахе и от там всичко ще се подреди! :-P

LitTlE_BeBsIiI
12-02-2007, 07:19
Незнам ама никога не съм одобрявала това малко момченце с кака... :-x

bebiity
12-02-2007, 13:28
ми виж ако си на 13 а тя на 16 :? :D :D :D :D :D :D ноооо... ако си по големичак тогава вече не мисля че е толкова смешно и е допустимо :-P кво толкова... ако са обичкате :smt003 :smt003 :smt003 :smt007