PDA

View Full Version : пристрастена ли съм към кафето?



marilyn
12-01-2007, 21:46
Проблемът ми е 4е пия мн кафе. Наще не ми дават и аз се крия ама пия мн силни кафета и по 2 на ден. А съм на 15! Приятелките ми се карат ве4е ама аз не мога да спра.


Редактирано от ЦвЕтИт0
:arrow: Допълних заглавието. :wink:

Sunrisee
12-01-2007, 21:50
Da,pristrastena si i si bolna ot bolestta "gazariq" 8-)

gree_girl
12-01-2007, 21:55
Ми на 15 не е хубаво чак толкова, защото кафетата изнервят много и наще за тва ми ги спряха

russianmafiaboss
12-01-2007, 22:00
ако не пушиш или пиеш - не дей почвай
ако от такова нещо като кафе - неможе да се откажеш... то от по-силни неща направооо....
а за кафе - еб?х те в г?за ти тъпа ли си ? - да се откажеш от кафето е нужна минимална воля, какво се правиш тука - пристрастена ли съм или не?
личи се че си на 15 , направо на 12 бих казал.
Пий си зелен чай и си спри кафето.. =;

*.~*`*~* anaRial *.~*.`*`
12-01-2007, 22:57
Тва хич не е шега работа.. Да се пристрастиш толкова рано, после можеш да си имаш главоболия.. Казвам ти го, защото съм виждала какво става с такива хора. Майка ми, откакто се помнех, пиеше много кафета всеки ден и беше неописуемо изнервена.. Накрая се разболя от това и се наложи да спре. Една приятелка също е така.. и непрекъснато я боли глава :? Приятелски съвет: Спри, докато още не е станало късно.. Пък и на твоите години...замисли се за здравето си :!: :!:

Seducti0n
12-02-2007, 08:29
2 кафета на ден,не са кой зане колко много за един възрастен, но за 15 годишно момиче не са желателни.Опитай се да ги заместиш със студен чай или друга напитка.Другия вариат е да пиеш капучино.

П.С-Нормално е родителите и приятелите ти да ти правят забележка.За твое добро е. :wink:

BlueMushroom
12-07-2007, 13:58
pii 3 v 1.

DevilWish
12-07-2007, 17:55
ако не пушиш или пиеш - не дей почвай
ако от такова нещо като кафе - неможе да се откажеш... то от по-силни неща направооо....
а за кафе - еб?х те в г?за ти тъпа ли си ? - да се откажеш от кафето е нужна минимална воля, какво се правиш тука - пристрастена ли съм или не?
личи се че си на 15 , направо на 12 бих казал.
Пий си зелен чай и си спри кафето.. =;
+ 101010100 bahti izmisleniq problem det imash :D az she napraq tema pristrастена ли съм към пастата за зъби!?

slavito007
12-08-2007, 09:44
През ваканцията пиех по 3 кафета на ден.
Сега пия по 1.
Гледам да се ограничавам, защото многото кофеин не е полезен за сърцето, така че ти препоръчвам ако не можеш да ги спреш, то поне пий 1 през ден. В началото е трудно, ама лесно се свиква.