PDA

View Full Version : Oф какво да правя... :(



mr0b1
12-01-2007, 22:26
Хора през живота си съм си нямал гадже.. без ебавка .. вече съм на 17 години а не съм пипал момиче..по точно само 1 път на купон се бях забил с една но само се целувахме..наистина не знам какво да прва..толкова съм загорял че си бия чекии по 12 пъти на ден.. искам момиче какво да правя Дори не знам как се свалят момичета.. да отида и да и кажа че има големи цици и че искам да спя с нея ли .. хора помогнете положението е критично..Уча в клас с 22 момичета и само аз .. и пак нито 1 не ме харесва .. смърда на пот и кво да направа.. ТЕМАТА НЕ Е ебавка.. просто вече не ме е срам да кажа истината.. Свикнал съм да ми се подиграват :cry: :-#

GolDeeN
12-01-2007, 22:29
"..толкова съм загорял че си бия чекии по 12 пъти на ден.. "


:-| :smt001 =D>

GolDeeN
12-01-2007, 22:32
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

[-X

GolDeeN
12-01-2007, 22:34
".. смърда на пот и кво да направа.."


ддз. пробвай да се изкъпеш :grin: ... или недей :?

pish0nko
12-01-2007, 22:39
izkupi se vikat che bilo hubavo hahaha :lol: abe chovek ti si za gazovata kamera napravo ..

diamondgirl
12-02-2007, 05:38
Гледал ли си пълна промяна??? И да не си , ако искаш някое момиче да си падне по теб, ще трябва да се подложиш на пълна промяна. Първо си смени прическата, започни да използваш козметика, може да звучи гейско, но това харесват момичетата. А като решиш да си сменяш прическата иди при професионален фризьор и му кажи , че искаш готина момчешка прическа. Само пак гледай да не ти избара гейска прическа. ПРомени отношението си към момичетата, дръж се тежкарски, говори тежкарски, но не прекалено. Момичетата обичат естествени момчета, но не сдухани. ПРомени напълно отношението си към тях, но това не означава да започнеш да ги заглеждаш, да им подсвиркваш и да ги обарваш. ПРомени гардероба си, носи дори раницата {ако носиш такава} тежкарски. Ходи тежкарски, абе като отидеш на другия ден в даскалото да не могат да те познаят. Хайде късмет. И помни пълна промяна. :smt045

GD
12-02-2007, 05:51
Абе ти тъп ли си или незнам какво първо пишеш че си на 76 в предната ти тема там която е а сега казваш че си на 17 много си бавен темите трябва да се заключат!!! :evil: :evil: :evil:

kPuCkA
12-02-2007, 06:53
Хуу бате и аз си иам гадже ](*,)

kotity
12-02-2007, 07:01
Ооо, явно наистина мн си закъсал :?

1.Пробвай да се къпеш малко по-честичко, ползвай маркови парфюми и няма начин да продължиш да вуниш.

2.Ако си загорял само за секс, да те светна, ако не знаеш
www.sex.bg , www.flirt4e.com , www.aha.bg :wink:

kifla
12-02-2007, 08:01
За какво се зяждате сега...ми момчето от мъка не се къпало ще се изкъпе ,ще се пръсне там с парфюмче ,ще се наконти и така...и пич споко и за теб ще дойде време за гадже само търпение 8) Един съвет от кифлата ...за да се харесаш на едно момиче трябва да си момче на място а не някъф никъф дето една дума неможа да каже и т.н ,и естествено погрижи ссе за външния си вид! :smt001