PDA

View Full Version : може ли мнението ви за думите му



hera
12-01-2007, 23:58
#-o :-s Искам да попитам дали на мое място бихте имали някакво притеснение ако приятелят ви каже следното:"Затова,че те обичам ти не трябва да имаш никакво съмнение,теб обичам така както не съм успял да заобичам никоя друга. Не знам как стана но е факт.Имал съм достатъчно възможности ,за да преценя.Аз обичам много хора в живота си,но когато не е взаимно просто няма смисъл.Имал съм много приятелки,но досега с никоя не съм си бил близък и не съм чувствал,че ме обича така както чувствам с теб." Притеснението ми е ,че от думите му и това,което знам за него е че е бил доста нараняван и дори беше женомразец станал като се запознахме.Страх ме е ,че илеи поне аз приемам това за притеснително,че той ме обича само затова,че аз го обичам и му го показвам,доказвам и го усеща,а не заради самата мен,което малко ме натъжава :( той е на 23,аз на 18,заедно сме от година и той наистина е най-страхотния човек,който познавам!Но смятам,че понеже до сега никоя не му е показвала чувствата си като мен,трябва това да е соновна причина за обич.Страх ме е ,че ме обича само защото има нуждата да е обичан,а тази вероятно,която е обичал преди мен не е отговорила на чувствата му и сега му е най-добра приятелка,познават се от малки.Не е потвърждавал,че я е обичал,но не е и отричал темата е била по-скоро сменяна.Миналото си е минало,акоо наистина е минало,но за мен дори да си мисли тези неща е много по болезнения вариянт!Не се съмнявам,че ме обича,просто ми се иска да не съм просто утешителна награда появиласе в подходящ момент!дано греша за подозрението си... #-o :neutral: :(

bloodranger
12-02-2007, 00:01
Е нали се оби4ате ко пове4е
някои хора и тва нямат :cry: :(

*.~*`*~* anaRial *.~*.`*`
12-02-2007, 00:23
Не може някой да те обича, само защото и ти отвръщаш на чувствата му..независимо, че е бил нараняван много пъти.. Да речем, че това е едно от нещата, заради които те обича!!!! :smt007 И точно за това те обича толкова много, защото най - после е намерил момиче, което изпитва същото, което и той изпитва към нея! Затова е щастлив :) Не го обвинявай :) Просто, когато си имал такъв живот досега, е малко трудно да повярваш, че и на теб се е усмихнало щастието :):):) Вместо да му мислиш много, се наслаждавай на щастието, както казаха по горе, не всеки го има ;) :-$

Harum_Scarum
12-02-2007, 05:22
Според мен няма за ко да се притесняваш[/i]

MoOnLiGhT_ShAdOw
12-02-2007, 05:57
Е нали се оби4ате ко пове4е
някои хора и тва нямат :cry: :(
Така е... Така че се наслаждавай на това, което имаш. Не смятам, че те е обикнал само защото ти го обичаш, а и така да е, пак е заради самата теб, защото ти му даваш сигурност, спокойствие... Знам също и че някои са казали "Любовта не се възбужда само от красотата, ами и от чувството, че си обичан", затова не се тревожи, чувствата му са искрени :)

Deni4ka_
12-02-2007, 06:23
Е нали се оби4ате ко пове4е
някои хора и тва нямат :cry: :(
Така е... Така че се наслаждавай на това, което имаш. Не смятам, че те е обикнал само защото ти го обичаш, а и така да е, пак е заради самата теб, защото ти му даваш сигурност, спокойствие... Знам също и че някои са казали "Любовта не се възбужда само от красотата, ами и от чувството, че си обичан", затова не се тревожи, чувствата му са искрени :)
+1 :)

ХрС
12-02-2007, 06:39
Ами той те обича! Независимо дали е заради това,че просто има нужда да бъде обичан!
Това не означава, че те обича по-малко или че те обича само заради това! Напротив!Той те обича още повече като си помисли, че и ти го обичаш и сте щастливи! Това ще го спира! Не го приемай по този начин и недей да се ядосваш.Все пак едно година е много нещо! Поне за мен е така ...

LitTlE_BeBsIiI
12-02-2007, 07:25
Той си те обича заради самата теб.Не може някой да е с друг човек 1 година без да го обича заради самия него а само заради това,че отвръщал на чувствата му.Просто човека ти е обеснил,че до сега никоя не го е обичала както ти и обратно,за което трябва да се радваш.Няма никакво място за притеснение. ;-) :smt007 \:D/

`Death`Whore``
12-02-2007, 07:27
Той те обича и си единствената, която го е жегнала така. Какъв е проблемът? По-добре ли е да каже, че е обичал 50 жени през живота си? :-D

kifla
12-02-2007, 07:38
Цени това,което имаш!
В твоя случей не виждам какво се притесняваш,обичаш го той обича теб ..какво повече искаш?Дори и само заради това ,че ти си мупомогнала да превъзмогне трудния момент и си му дала това от което има нужда ..просто продължавай да го обичаш!Не се съмнявай в него ,така само си усложняваш живота !Няма от какво да се страхуваш ,той ти е казал че те обича както никоя преди теб ..ХЕй просто се наслъждавай на моментите с него и не му мисли много много . \:D/

NoExp
12-02-2007, 11:20
Като мъж в подобна позиция мога да ти кажа, че до сега момичето, на което съм казвал подобни неща все още е в сърцето ми и то по същия начин по който беше когато й ги казвах тези неща преди близо 1 година. Други губят смисъл само при мисълта за "моето" момиче. По-притеснително е, че предусещах, че друга не искам и не съм сигурен в бъдеще какво ще стане. Не ми се иска на 17 години да съм открил любовта на живота ми и сега на 19 да се убеждавам все повече в това. Искам я - обичам я - тя също, но редно ли е?

Iv4eTy
12-02-2007, 11:21
Ами той те обича! Независимо дали е заради това,че просто има нужда да бъде обичан!
Това не означава, че те обича по-малко или че те обича само заради това! Напротив!Той те обича още повече като си помисли, че и ти го обичаш и сте щастливи! Това ще го спира! Не го приемай по този начин и недей да се ядосваш.Все пак едно година е много нещо! Поне за мен е така ...

+1

vodka_f
12-02-2007, 11:36
виж кви хубави думи ти е казало момчето,аз не виждам причина,поради която да имаш съмнения :?

hera
12-02-2007, 12:14
:( Ако сте обърнали внимание на едно нещо,което споменах в текста, а именно,че преди да се запознаем,той е бил един вид женомразец,заради неща,който е преживял, не споменах,че и аз преди да срещна него бях един вид мъжемразка по подобни причини.И всеки,който е бил предаван ,наранен от друг човек знае,че дори и да го превъзмогнеш остават следи-на съмнение,на невяра или недоверие.Понякога дори не усещаш кога тази ти защитна реакция се включва в теб като малка аларма.И наистина след като си преживял нещо твое си,което е разтърсило живота ти и изградиш стена изведнъж се появява човек,който ти дава толкова много и те допълва,че ти почваш да се чувстваш като завършена личност в тази посока и сега всякаш вече имаш нужното "оръжие" ,за да се впуснеш в живота.Но въпреки всичко хубаво не искам да се заблуждавам или да виждам нещата прекалено розови,за да не се налага да "ближа раните си "после наново и вместо крачка напред да се окаже ,че съм направила 2 назад.Той е толкова всестранно развита личност,чувствителен и горд едновременно и със своите си недостатъци, която те поглъща почти изцяло,но който е срещал поне една такава личност в живота си знае ,че бурята и хауса ,които е предизвикал в неговия живот са неповториме и си заслужават,макар и с цената на нещо.Въпреки,че за мен най-хубавите неща в живота са безплатни :) !Общо взето е това,искам да знам как стоят нещата в деиствителност дали не съм преувеличила нещата с моето въображение и имам нужда чуя странично мнение,непристрастно, а вашето се оказа такова.Мерси на всички,които изказахте мнение :) :smt006

sasha_90
12-02-2007, 12:36
Нямаш повод за притеснения,той те обича.

bebiity
12-02-2007, 13:13
според мен няма абсолютно никакъф повод за притеснение :) човека си те обича , радвай се на живота и не се тормозии :-) :grin:

HePeAJIeH
12-03-2007, 14:07
Той просто се е отдал на теб! Плюс това вие ходите от година и е нормално да ти казва такива неща.Освен това той ти е казал че е имал много момичета преди теб но към никоя не е привързан както към теб.Времето което сте прекарали заедно и хубавите мигове които сте имали досега и неговите откровения са достатъчни причини които трябва да те накарат да не се притесняваш защото е очевидно че той те обича! Нямаш повод за безпокойство! Лек ден! :wink: