PDA

View Full Version : Скука...



Sexitooo{}
12-02-2007, 11:31
neshto me e hvanala nqkakva skuka naposledak.. vsi4ko mi e sku4no.. vsi4ko mi pisva .. :( i vse sum nqkakva namrashtena.. koeto ne e normalno za chovek kato men.. koito vinagi e usmihnat kvoto i da stava nishto nemoje da me nakara da se nataja.. adski vesel chovek sam po princip.. a ot nqkolko sedmici.. nishto ne me trogva.. nishto ne me razsmiva.. i ot vsi4ko mi pisva.. dori ot priqtelite .. ot horata kato cqlo abe ot vsi4ko.. na kakvo moje da se dalji tova spored vas...??? a i iskam da se zapoznaq s novi hora zashtoto si mislq 4e pri4inata moje da e tova 4e mi e omraznalo ot horata okolo men.. kak da stane tva kato jiveq v malak grad?
Заглавието на темата трябва да е написано на кирилица.
ramaiana

Anf3tamin4o
12-02-2007, 11:39
Еми сега на мода са запознанствата по Skype (програма за чат).Тези със сайтовете за запознанства са вече изтъркана работа.За това добавяш си абонати и се запознаваш, а може и музика или картинки,а защо не и филми да теглиш аз например така си убивам скуката.

С Уважение Кристиян

Presley
12-02-2007, 14:49
Иэпадала съм в подобно състояние и энам,че е доста неприятно.Една приятелка също скоро беше така.
Ако искаш да поговориш с някого эа това,пиши ЛС

Insatiable
12-02-2007, 18:23
Хвани си гадже! :-D Бъзик, бъзик ама честно казано и на мен всеки ден ми беше така безразличен както и на теб докато не срещнах моето момче. Е ся гледай да не е някой лигльо :-D
Между другото на колко си години? От любопитство питам :)

belerofone
12-02-2007, 18:27
Това , че си в малак град далеч не значи ,че няма с кого да се запознаеш.....Не знам на колко си но пък аз съм в университет и то в Благоевград.....Не е кой знае колко грамаден , но пък всеки ден се виждам с нови хора и се запознавам с тях....НА пък от това ми писна просто защото не можеш да установиш ясни отношения сд тях....

Скуката на дали е от хората....Вярно е че повечето са стериотипни и скучни но ти си подбираш приятелите и вероятно знаеш защо са ти дружки а?

Аз например за да си убия скуката ходя на лекции които не са ми от специалността....Режисура.... Антропология.....Танци.....И макар с колегите ми да не се понасяме се виждаме всеки ден и се подминаваме.....ТОва пък те разсмива.....Намери простите радости.....Не знам как просто и аз не съм ги открил....

Ако ти се говори пиши на ЛС....АКо ли не просто дерзай и си дай време....
Всичко най от мен....

Sexitooo{}
12-02-2007, 19:27
ami problema e tam 4e imam mnogo poznati i priqteli.. no neznam kakvo mi stava prosto nishto naposledak ne mi e interesno.. pisva mi.. doskuchava mi.. omrazva mi .. i zatova si pomislih 4e e ot horata shtoto sam sviknala s tqh.. i vse si znaem nashite neshta.. pravim si edni neshta.. i si misleh 4e moje bi iskam da se zapoznaq s novi hora .. za da mi stane po raznoobrazno i po razli4no.. abee moje neshto da mi ima :shock: ot vremeto moje da e.. prihvashtat me vsqkakvi.. ligaveshki....Shte mine sas sigurnost .. dano samo dokato tova stane da ne sam isperkala :-D