PDA

View Full Version : Отчаяна съм...



the lonely girl'92
12-02-2007, 12:36
Ами става въпрос за 1 момче по което съм хлътнала адски силно.Преди 3 седмици имах рожден ден и стана така, че онази вечер бях с него...бях много щастлива, защото го харесвах от доста време.И така онази вечер бях адски щастлива.С него сме в 1 училище и всеки ден го виждам.Имаше период в който не ме поздравяваше и аз страдах много, но един мой приятел ми каза че е говорил неща за мен...и за мен беше мн по-добре, че не се поздравява, защото мислех че ще го забравя по-лесно, но грешах.Преди 1 седмица отново започна да ме поздравява, да се усмихва и т.н. Преди 2 дни един негов мн добър приятел ми каза, че наистина е говорил разни неща за мен, но само за да не се цепи от компанията и К(така ще го нарека момчето, което ме кара да страдам) е споделил на приятелят му, че искал да бъде с мен, но неможе.....а аз постоянно плача и нямам представа какво да правя, моля ви да ме посъветвате какво да правя... :smt022 :smt022 :smt022

sasha_90
12-02-2007, 12:39
Нищо не прави-ако някой не те иска не можеш да го накараш да те поиска.

Sweet__Dream
12-02-2007, 12:43
Qvno si pokazala po nqkakuv na4in,4e go haresva6.Moqt suvet e da ne se durji6 taka.Ne mu pokazvai,4e''umira6'' za nego.Po tozi na4in moje6 da stene6 pri4ina za podigrafki ot negova strana.Jelaq ti uspeh.. \:D/ :wink: :)

Presley
12-02-2007, 12:55
Добре де,след като и ти го харесваш и той теб-какъв ти е проблема :?: Просто някой път поговори с него и ву кажи,че и ти искаш да си с него.

kifla
12-02-2007, 12:58
и моят съвет е да не правиш нищо

unauthorized
12-02-2007, 13:04
Ако достатъчно те харесва той, ще намери начин да ти го каже и да бъде с теб и ще намери начин и да бъде в своята компанията, а също така и в твоята без нито едната страна да страда...

the lonely girl'92
12-02-2007, 13:54
Ama problema mi e, che nz dali toi naistina me haresva.Zashtoto sled kato razbrah onezi neshta, koito e govoril za men i mi stana mnogo gadno.A negoviq pritel me obejdava che toi e nqkuv super tochen,che si zaslujava i t.n. , a momche ot negoviq klas mi kazva che e bokluk,che ne si zaslujava i razni takiva....iskam,strashno mnogo iskam da go zabravq,no nemoga.Postoqnno mislq za nego,vseki den go vijdam i...otkacham veche...Molq vi pomognete mi,mn blagodarq za otgovorite vi dosega. I ne sum mu pokazvala che "umiram" za nego,dori kogato go vidq v daskaloto se pravq che ne mi puka,no....POBURKVAM SE :cry: :cry: :cry:

*.~*` *~* anaRial *.~*.`*
12-03-2007, 23:19
Да говори разни неща по твой адрес и ти да продължаваш да го харесваш?? :shock: Я се стегни, момиче, имай малко достойнство и го забрави тоя.. [-( Не те заслужава! Дано по - скоро намериш някой по - добър и бъдеш щастлива! :) :-$

koalka
12-04-2007, 06:51
Вместо друг да ти казва какво той е казал - вземи поговори с него на четири очи.Ето, сега вместо да се чудиш защо не може да сте заедно, вземи го питай.

Harum_Scarum
12-04-2007, 07:13
\:D/

chocoleptic
12-04-2007, 08:03
Прави се на недостъпна и безразлична така ще привлечеш внимание ..

Presley
12-04-2007, 08:08
Ama problema mi e, che nz dali toi naistina me haresva.Zashtoto sled kato razbrah onezi neshta, koito e govoril za men i mi stana mnogo gadno.A negoviq pritel me obejdava che toi e nqkuv super tochen,che si zaslujava i t.n. , a momche ot negoviq klas mi kazva che e bokluk,che ne si zaslujava i razni takiva....iskam,strashno mnogo iskam da go zabravq,no nemoga.Postoqnno mislq za nego,vseki den go vijdam i...otkacham veche...Molq vi pomognete mi,mn blagodarq za otgovorite vi dosega. I ne sum mu pokazvala che "umiram" za nego,dori kogato go vidq v daskaloto se pravq che ne mi puka,no....POBURKVAM SE :cry: :cry: :cry:
Ти все пак го поэнаваш.Би трябвало да имаш иэградено мнение.Вместо да слушаш хорските глупости,слушай себе си.Опитай сама да си решиш проблема.Просто рискувай.Както ти каэах-някой път поговори с него и му сподели эа чувствамата си.Това е най-доброто,което можеш да направиш.В противен случай ще продължиш да се тормоэиш,а реэолтат-никакъв..

doktora1mw
12-04-2007, 08:16
Разбери той какво мисли щот по всяка вероятност някое момиче което се чуства застрашено от теб пуска разни слухове наляво-надясно и се проба да те отчая и да се откажеш от момчето