PDA

View Full Version : Хммм....



Radeto_
12-02-2007, 13:53
Нека започна отначало че да ви стане ясно.Вчера бях на рожденния ден на приятелката на брата.Празнувахме го у тях - тя живее на квартира с брат си само.Купона си течеше - имаше около 20-30човека - само 2-3 от които не познавах.До тук хубаво.Но както споменах тя живее там с брат си - той е на 20, тя стана на 18.Работата е там, че лятото едва не преспах с брат и.Всъщност съвсем малко оставаше...но както и да е - не стана.Не станахме и гаджета с него - всичко си остана някъде в миналото - тогава го харесвах, но той ме отряза, като изтъкна за причина факта, че е несериозен и не иска сериозна приятелка, а не иска да ме нарани,защото аз пък съм от тия сериозните.С една дума каза, че ме уважавал...Няма да крия, че ми беше криво тогава, но го преживях и приех без възражения и въпроси.Вчера обаче...Мислех, че всичко си е останало в миналото.Но той започна да ми прави разни намеци да изляза да си поговорим.Отидох.Бяхме в другата стая- затвори вратата, а и лампата беше загасена.Предполагах какво може да се случи, след като веднъж вече го бях допуснала до себе си.На човека беше му се доебало явно и реши да се обърне към мен, след като цяла вечер и дума не си разменихме с него.Интересно как изведнъж и ръцете му се опитваха да пълзят из краката ми.Да ама не.Веднъж допуснах грешка - втори път не я повтарям.Та с една дума човека се опитваше да ме убеди, че ще ми бъде кеф - аз в това не се и съмнявам.Да ама не.Работата е, че си имам приятел и за нищо на света не бих го предала за 20мин кеф.НИКОГА!Обичам го прекалено много, за да си простя някога изневяра.Та с една дума казах му неща, които не успях да му кажа преди няколко месеца и че е имал възможност но я е пропилял.След това излязохме от стаята - без нищо да се случи.Ти си гълъб в небето, а аз имам врабче в ръцете.Защо си ми ти тогава - това го попитах.А той отговори - имай си го врабчето утре.Това днес е само флирт.Та много ми е интересно как така след като ме убеждаваше колко много ме уважавал и затова не искал да ме нарани изведнъж реши,че ако ме изчука тва нищо няма да значи?

HopeLesss
12-02-2007, 13:59
Смятай колко те е уважавал :?

Radeto_
12-02-2007, 14:06
Да - дадох си сметка.Още повече, че съм сестра на най-добрия му приятел, а сестра му е приятелка на брата...Трябваше да го е грижа...

koalka
12-02-2007, 15:07
Сам в началото ти е казал, че е несериозен...и иска това за вечерта да е просто флирт.Помислил си е, че този път ще успее.

miss_91
12-02-2007, 15:08
to dori ne zaslujava da go pozdravi6 kato te podmine razkarai go-toi e prosto edin ot mnogoto takiva :-x

FunkyFresh
12-02-2007, 16:49
toi e prosto edin ot mnogoto
да не ти дреме повече паднал ти е в очите и тфа е живота продължава и за тебе и за него :wink:

Radeto_
12-03-2007, 10:54
Всъщност споменах, че едва не преспах лятото с него - така да се каже остана недовършена работа, но той ме отряза тогава като каза, че бил несериозен.Все пак ми е симпатичен, но с тва си изпълнение оня ден направо вече не знам как да гледам на него - неловко ми става...Още повече, че знае, че имам приятел, а каза - имай си го от утре...и ме уважавал...интересно той какво разбира под уважение.Представите ни май се разминават.

XXX_f
12-03-2007, 11:05
mujka mu rabota.toi si e kazal 4e shtom edin put po4ti ste pravi sex sega shte stane...kakvo si trovish glavata s gluposti?

MiMcHeToOo
12-03-2007, 13:11
Тоя да не е бил пиян ве?

Radeto_
12-03-2007, 17:07
Тоя да не е бил пиян ве?
всъщност да - пиян си беше, ама тва си му е редовно, така че не е нещо необичайно.

MiMcHeToOo
12-03-2007, 17:34
Тоя да не е бил пиян ве?
всъщност да - пиян си беше, ама тва си му е редовно, така че не е нещо необичайно.

Тогава какво се учудваш, че е искал да те чука, мамка му !?

Radeto_
12-03-2007, 17:44
Е как няма се чудя - уж бяхме изяснили въпроса - пък и той ми се струва е по-срамежлив в някои отношения от мен та затва.Както и да е

HePeAJIeH
12-03-2007, 17:53
Или е бил под въздействието на алкохола или "уважението" му е било замъглено от жаждата му за секс.Все пак не мисля че те уважава щом не ти е продумал цяла вечер! Постъпила си правилно! Предана си на приятеля си а предаността в днешно време особено сред момичетата се среща рядко.Гордей се със себе си! Лека вечер! :wink:

Radeto_
12-04-2007, 10:29
HePeAJIeH - мерси за хубавите думи :)

MoHuTo
12-04-2007, 13:38
Личи си колко му е било уважението. 8) Ти обаче си за уважение - много добре си постъпила =D>

yuyuto
12-04-2007, 13:51
той ми се струва е по-срамежлив в някои отношения от мен та затва
Човек като се напие му падат задръжките... :(

macityy_raiq
12-04-2007, 14:16
бравос много добре си му направила гадно браво браво =D>

mgxpower
12-04-2007, 14:39
Не мисля ,че му е направила гадно поради простата причина ,че той не й е лазил в краката едва ли не за да му пусне просто си е пробвал късмета..не го е огряло и толкова...утре ще намери друга , която ще му пусне!
Искам да те поздравя за постъпката ти..трябва да има повече момичета като теб верни на приятелите си!Ако му беше пуснала щеше да допуснеш най-голямата грешка в живота си..и пак ти казвам евала ,че не си го направила!Стабилно момиче си и определено знаеш какво искаш продължавай в същия дух! :smt006