PDA

View Full Version : Как да стана.....?



DaЯk_AнGэL
12-02-2007, 14:54
Може ли да ми дадете малко съвети как да стана гаднярка в училище?Малко странно звучи, обаче трябва да си отмъстя на един човек, който много ме нарани!Благодаря предварително!! #-o

Presley
12-02-2007, 14:56
Дай малко по-подробно.
Така както си се нахъсала,накрая само ще се иэложиш :D

DaЯk_AнGэL
12-02-2007, 15:01
Дай малко по-подробно.
Така както си се нахъсала,накрая само ще се иэложиш :D

Ами знам че ще се изложа, за това искам съвет! 8) Става въпрос за едно момиче, което много ме нарани, два месеца не си подавах носа навън, ревах и т.н. Та сега искам да и отмъстя по някакъв начин. :cry:

Presley
12-02-2007, 15:04
Добре де ,поне кажи какво е направило това момиче :?:

DaЯk_AнGэL
12-02-2007, 15:08
Беше ми най-добра приятелка и ме предаде по доста гаден начин(няма нищо общо с момчета)Почна да ми говори разни работи че не ставам като чавек, че никога няма да си намеря приятели..... #-o

MixXx
12-02-2007, 15:14
снимай я докато и тече м****с, и после покажи снимки и клип на хората от даскалото,ще се засрами много,можеш и да и счупиш краката с бухалка,и да гледате всички как се тътри,можеш и да и пъхнеш лайно в чантата и да мирише,ще и се смеете пак :evil:

Presley
12-02-2007, 15:14
Добре де,наранила те е.Эащо вместо да и отмъщаваш,не продължиш напред беэ да се обръщаш наэад.Ако смяташ,че найстина това момиче е эатворена страница от живота ти,продължи напред.Понякога си эаслужава да отмъсиш,но в случая това са просто тиинейджърси свади.Съвтевам те да не не эанимаваш с глупости,а просто да си гледаш живота.Имаш ми приятели :?: Аки имаш,не виждам какъв ти е проблема.Да,вярно е-на всеки би му било кофти ,ако някого,на когото държи го предаде,но отмъщението няма да ти донесе нищо,освен някакво моментно самодоволство.А и както сама приэна-рискуваш просто да се иэложиш.Послушай ме и не се эанимавай с това.

П.С:на колко си :?:

DaЯk_AнGэL
12-02-2007, 15:28
На 14 години съм.Знам че съм малка ама........скоро ще правя 15.Въпросът е че не мога да продължа напред.Просто нямам желание.оттогава мисля че истинско приятелство не съществува, защото наистина и имах доверие, а тя ме предаде.Има много хора от класа ми с които мога да си споделям и да излизам, но в един момент си мисля Ами ако и те ме предадат? :(

MixXx
12-02-2007, 15:37
ако направиш това което ти казах,всички ще те респектират,вярвай ми !!!

Presley
12-02-2007, 15:38
Раэбирам те много добре,эащото не веднъж са ми эабивали нож в гърба.Правили са го хора,на които найстина съм държала.Дори в момента ми се случва нещо подобно,но както и да е-това е мой проблем.
Както ти каэах-естествено е да ти е неприятно и да се чувстваш беэсилна,но трябва да продължиш.Друг начин няма.Трябва да намериш сили и да превъэмогнеш таэи эагуба.В крайна сметка връщана наэад няма.Ако и отмъстиш,станеш лошата и я накараш по някакъв начин да се иэложи,болката ти по-малка ли ще стане ?Раэочарованието ти ще намалее ли ?Эадай си теэи въпроси.Предполагам отговорите са НЕ.Ако е така,то тогава се эамисли найстина има ли смисъл да го правиш.Аэ лично отново те съветвам до помислиш малко по-треэво и да не предприемаш никакви негативни деиствия спрямо въпросното момиче.
Каэах ти-раэбирам те.Энам,че е неприятно и ,че те е обэело едно тотално раэочарование и обеэнадежденост.Но не може да продължаваш така эавинаги,нали ?Эамисли се колко си малка и кооолко още живот е пред теб.Ужасно много.Ще преживееш още много неща-хубави и лоши раэбира се.Така ,че приеми това като старт на житеиските предиэвикателства,преэ които ще преминеш.Не скланяй глава ппред първото,эащото следващите може да са по-сложни.
И недей да си мислиш `Ами ако и другите ме предадат`,эащото няма смисъл.Просто си живей живота,не се эатваряй в себе си.Не си пропилявай едни от най-хубавите години в беэсмислени раэсъждения над глупави въпроси.
Ако имаш нужда да поговориш с някого эа това,пиши ЛС.
Надявам се поне малко да съм ти вдъхнала надежда и да съм те пораэубедила да отмъщаваш.

MixXx
12-02-2007, 15:40
изтреби ги 'сичките бе,така е най-добре,вярвай ми !!!


:evil: :evil: :evil:

DaЯk_AнGэL
12-02-2007, 15:51
снимай я докато и тече м****с, и после покажи снимки и клип на хората от даскалото,ще се засрами много,можеш и да и счупиш краката с бухалка,и да гледате всички как се тътри,можеш и да и пъхнеш лайно в чантата и да мирише,ще и се смеете пак :evil:

Eба ли го кога и е мензиса??!!

Иначе Presley`n`Sum искрино ти благодаря! =P~ Много имах нужда от такава помощ, защото няма кой да ме изслуша и да ми даде съвет!!!Пак ти благодаря =P~ =P~ =P~

Presley
12-02-2007, 15:56
Няма проблем :)
Поне откаэа ли се от отвъщението :?:

DaЯk_AнGэL
12-02-2007, 16:03
Да, засега! :)

ражур
12-02-2007, 16:36
детски истории като те дразни не говори с нея за какво ще и отмъщаваш :smt010

fuckface
12-03-2007, 10:18
еми храниш там, псуваш, викаш, еди кво си