PDA

View Full Version : много спешно нежелана бременност:(!!!



glarusche
12-02-2007, 15:33
снощи(събота) правих секс с приятелката ми без презерватив и се опасявам да не е бременна макар че не съм свършвал в нея..искам да питам ден след половия акт как можем да разберем дали е бременна и съответно с хапчета и такива работи да избегнем бременноста?Дали теста за бременност ще покаже резултат ден след акта?

Mr.bEps
12-02-2007, 15:41
ами SureCheck "хваща" след 24тия час :-o

hiro
12-02-2007, 15:42
Ne ne mogesh da razberesh oshte

foxy-to
12-02-2007, 15:45
za da b1de testa to4en, trqbva da se iz4aka pone sedmica

glarusche
12-02-2007, 15:48
да но след седмица ако се окаже че е бременна кво да правим аз знам само хапчета които до 3тия ден могат да премахнат зародиша..

Saymon90
12-02-2007, 15:52
Е, щом не си свършил в нея, какво се притесняваш?!

glarusche
12-02-2007, 15:56
не съм свършвал в нея но понякога от време на време излиза по капчица сперма и тя може да се окаже фатална..

swords1010
12-02-2007, 15:58
Теста за бременност посмъртно не може да покаже вярно ден след акта. Щом не си свършил в нея е малко вероятно да е станало нещо. :wink:

glarusche
12-02-2007, 16:40
но все пак има ли някви хапчета които помагат след 3тия ден щото аз знам само тия ДО 3тия...моля някой ако знае такива и до колко време са да каже 8-[ =;

omny
12-02-2007, 17:45
Виж сега :
1во "капчицата сперма " това не е сперма, а е вид човешки лубрикант, като женската "мазга" е, но е мъжка...
2ро В тази въпросна течност може да има сперматозоиди, ако си свършил преди това ( в рамките на 5 часа могат да живеят по тръбичката на члена ти ) ... така че ако не си свършвал 5 часа преди акта с мацата - НЕ СЕ КОРКАЙ БРО ... така
Освен това момничето не забременява така лесно ... непорочното зачатие ( ако не е в уволация ) е научно доказано - 1 на 1 милярд .... така .... хапчета за убиване на зародиша след 3тия ден - НЯМА ... викат му аборт..... СПОКО БАТКА - мойта съм я пълнил около 10 пъти и пак не е забременявала ;) .... дечицата не са толкова прости за правене, колкото изглежда ... Успех

Seducti0n
12-02-2007, 18:43
Здравей.Това,че не сте използвари презерватив,не означава,че тя непременно е забременяла.Още повече,че не си свършил в нея..

BeautifulWorld
12-02-2007, 18:48
да но след седмица ако се окаже че е бременна кво да правим аз знам само хапчета които до 3тия ден могат да премахнат зародиша..
:razz: хапчета, които премахват зародиша :razz: Ей това никъде не го бях чувала. Тези хапчета ПРЕЧАТ да се образува зародиш, не го премахват. Влизай по-често в часовете по биология, там казват интересни неща за контрацептивите понякога. Като си тръгнал да е*** не е лошо да знаеш това-онова.

gazarka
12-02-2007, 21:05
да но след седмица ако се окаже че е бременна кво да правим аз знам само хапчета които до 3тия ден могат да премахнат зародиша..
:razz: хапчета, които премахват зародиша :razz: Ей това никъде не го бях чувала. Тези хапчета ПРЕЧАТ да се образува зародиш, не го премахват. Влизай по-често в часовете по биология, там казват интересни неща за контрацептивите понякога. Като си тръгнал да е*** не е лошо да знаеш това-онова.
A ti 4eti malko pove4e,ve4e sa izmisleni hap4eta predizvikva6ti abort,no ne se znae koga 6te stignat do Bulgariq!ve4e gi ima v Amerika i deistvat to4no kato abort i mai se piqt do mesec

XXX_f
12-03-2007, 08:38
a taka kato ne izpolzvate predpazni sredstva bii si kuhata glava i se 4udi dali shte stavash tati ili ne ](*,)

krem4et0
12-03-2007, 10:12
да но след седмица ако се окаже че е бременна кво да правим аз знам само хапчета които до 3тия ден могат да премахнат зародиша..
:razz: хапчета, които премахват зародиша :razz: Ей това никъде не го бях чувала. Тези хапчета ПРЕЧАТ да се образува зародиш, не го премахват. Влизай по-често в часовете по биология, там казват интересни неща за контрацептивите понякога. Като си тръгнал да е*** не е лошо да знаеш това-онова.
A ti 4eti malko pove4e,ve4e sa izmisleni hap4eta predizvikva6ti abort,no ne se znae koga 6te stignat do Bulgariq!ve4e gi ima v Amerika i deistvat to4no kato abort i mai se piqt do mesec
В България това си го има отдавна. Викат му медицински аборт, става чрез инжекция до 5-тата седмица от бременността!
А иначе мой човек-1 тест е реален, ако е направин на първия ден от закъснението на менструацията или 14 дни след акта! В твоя случай не мисля, че има за какво изобщо да се тревожиш!

LitTlE_BeBsIiI
12-03-2007, 10:49
Изв мн щом ще испадаш в страхови неврози защо го правихте без презерватив?Всяко удоволствие се заплаща и преди да вършиш нещо трябва да мислиш и да си готов да поемеш отговорноста!Защото то не е само да ръгнеш чушката в боба,да се кефиш там половин час...а после....да ревеш като мъжка путка из форумите! :evil: :evil: :evil: :-x :-x :-x :-x :evil: :evil:

gazarka
12-03-2007, 21:00
да но след седмица ако се окаже че е бременна кво да правим аз знам само хапчета които до 3тия ден могат да премахнат зародиша..
:razz: хапчета, които премахват зародиша :razz: Ей това никъде не го бях чувала. Тези хапчета ПРЕЧАТ да се образува зародиш, не го премахват. Влизай по-често в часовете по биология, там казват интересни неща за контрацептивите понякога. Като си тръгнал да е*** не е лошо да знаеш това-онова.
A ti 4eti malko pove4e,ve4e sa izmisleni hap4eta predizvikva6ti abort,no ne se znae koga 6te stignat do Bulgariq!ve4e gi ima v Amerika i deistvat to4no kato abort i mai se piqt do mesec
В България това си го има отдавна. Викат му медицински аборт, става чрез инжекция до 5-тата седмица от бременността!
А иначе мой човек-1 тест е реален, ако е направин на първия ден от закъснението на менструацията или 14 дни след акта! В твоя случай не мисля, че има за какво изобщо да се тревожиш!
ne govorq za medicinskiq abort!!!tova e hap4e ne injekciq!samoto hap4e predizvikva abort

choveka
12-09-2007, 08:22
а ако е свършил в нея,колко дена след половия акт трябва да се пият тези хапчета и какви са те?

choveka
12-09-2007, 09:02
а ако е свършил в нея без презерватив,какви хапчета се пият ако неиска детето и кога трябва да се пият?

penka
12-09-2007, 15:09
6tom ne si svar6il v neq kvo se pritesnqvash?

lekuvam_samo_neq
12-10-2007, 00:43
Виж сега : Ти май много ги разбираш , хората доказали че при някой мъже при силна възбуда се отделя капка-2 сперма , той човека тръгнал да се изказва. :x До автора : вероятност винаги има макар в случая да е под 10% , говори с приятелката ти и ако и тя е на същото мнение като теб отивай до аптеката и зимай Ескапеле , прочети и внимателно упътването като не и спестяваш страничните ефекти !!! :-o и следващия път си помисли , защото хапчето се препоръчва най-много до 2 пъти в годината :-k внимавайте не е шега работа !

sexy_tigar4e_MM
12-10-2007, 18:16
ами SureCheck "хваща" след 24тия час :-o
Lele nqmam dumi. Hora , razberete- kato ne ste kompetentni , na davaite mnenie!!! Ne e vuzmojno da "hva6ta" sled 24-q chas, [urvo zashtoto do 72-q chas vse oshte ne moje da se kaje, che e nastupila bremennost! Vtoro Sure Chek se izpolzva na purvia den sled zakusnenieto! Nai-ranniqt test, koito moje da se napravi se kazva PRESTO, pravi se edna sedmica sled polovia akt!! V kutiata sa dva testa , edniq se pravi edna semica sled akta , drugiq sled eventualno zakusnenie na cikula, struva okolo 4.50 !

sexy_tigar4e_MM
12-10-2007, 18:30
A zatova hapche,deto vikate, che predizvikva abort... :lol: :lol: Izobshto zamislqte li se za nachina mu na deistvie?? Ako ima takova :lol: Predizvikva kontakcii na matkata , izklu4itelno opasno i bolezneno, nz ot kade ste si go izmislili tva prosluvuto hapche! Za injekciata, tq na sushtiq princip i v mnogo strani e zabranena!

eraser_9
12-10-2007, 23:01
A zatova hapche,deto vikate, che predizvikva abort... :lol: :lol: Izobshto zamislqte li se za nachina mu na deistvie?? Ako ima takova :lol: Predizvikva kontakcii na matkata , izklu4itelno opasno i bolezneno, nz ot kade ste si go izmislili tva prosluvuto hapche! Za injekciata, tq na sushtiq princip i v mnogo strani e zabranena!

off topic: sa6testvuva samo edin vid ka4estven abort rita6 v korema i gubi bebeto :lol: no v sly4eq na6iq priqtel si e vinoven ;) hora za tova sa izmisleni prezervativite nadqvam se tova da ti e obeca na ohoto i da si znae6 za drygiq put ;)

topic: spored men prosty si vkarvate dopulnitelni paranoi.... ne mislq 4e ima ne6ty no ako si tolkova pritesnen kupi hap4eto za koety pi6at po gore pro4eti vnimatelno neka go izpie... i sled tova si jiveite spokoino pravete kfoto pravite no sus prezervaitv \:D/

zaikobaiko19
02-05-2012, 12:07
A zatova hapche,deto vikate, che predizvikva abort... :lol: :lol: Izobshto zamislqte li se za nachina mu na deistvie?? Ako ima takova :lol: Predizvikva kontakcii na matkata , izklu4itelno opasno i bolezneno, nz ot kade ste si go izmislili tva prosluvuto hapche! Za injekciata, tq na sushtiq princip i v mnogo strani e zabranena!

a shte moje li ka mi kajesh kak tochno se kazvat tezi xapcheta ?
ako obichash

TheBeliever
02-05-2012, 12:08
a shte moje li ka mi kajesh kak tochno se kazvat tezi xapcheta ?
ako obichash

Темата е от преди 5 години. Кирилицата е задължителна.

granger
02-05-2012, 12:10
1темата е от 2007
2пише се на кирлица в тоя форум
3химическия аборт с хапчета е забранен!

kalpazanka
02-05-2012, 12:19
Излишно е да обяснявам защо.