PDA

View Full Version : Любов по празниците ...



Себе си...
12-02-2007, 16:21
Здравейте !
Надявам се да не съм сгрешила с поставянето на темата... а ако е така предварително се извинявам !
Много ми се искаше да пиша тук , защото знам , че сайта се посещава от много от нас ... и като нас ! Искам да обменим по няколко изречения относно подаръците , коита всеки мисли да подготви за любимият човек , семейството , приятелите във връзка с предстоящите коледни и новогодишни празници... Въпросът е в това , че аз съм от дълго време с моето момче и вече буквално съм се изчерпала с идеите , тъй като било то с повод или без повод съм приавила какви ли не изненади и подаръци !
Кажете вие как мислите да зарадвате половинката си ? Аз се опитвам да изчерпам информация от къде ли не и от кого ли не , но като цяло почти нищо не ме устройва , защото съм прекалено романтична и винаги държа подареното от мен да е съвкупност от положителни чувства,емоции и най-вече любов и романтика ...
Надявам се да успея да прочета идейка , която искрено да ме развълнува . Благодаря ви предварително :)

hiro
12-02-2007, 16:31
Mi mislia az da podaria Wii shte e originalen i mnogo xubav podaruk:)

FunkyFresh
12-02-2007, 16:40
подари му нещо направено от теб,нещо което да показва колко го обичаш държиш на него,нещо което ще му покаже,че неможеш без него и че е единственият за теб :-|

butty
12-02-2007, 17:07
хехе подарък.. много трудно нещо е да се избере подходящият подарък за любимият човек. И аз съм в подобна ситуация като твоята.. Вече 2 години и половина съм с моето момче и... за рожденият му ден му подарък една кутиика която на капака беше като малка рамка за снимка,слойих една наша снимка и вътре напълних кутийка с разни пожеланийца,облепих я със сърчица и така :) а коледа нямам мн идеи .. мислех да правя нещо като наш общ албум,ама няма толкова много снимки :? друга идея имам за тези керамичните чаши,където се появява наша снимка,като се затопли,но не знам дали ще мога да намеря в моя град.. #-o

mimi_pink
12-02-2007, 21:15
Аз си мисля за възглавничка с наша снимчица и някакви сърчица но е скъпичко....Еми подарявала съм му и ключодържателче които вико АЙ лов ю и такива подобни!