PDA

View Full Version : Набутка !!!



Mamut
12-02-2007, 17:35
Начи хора много лошо ме набутаха едни металяги.Вървя си аз към вкъщи (ходих до магазина) и минавам по една по затънтена улица и срещу мен се задават 4 души.Разминаваме се и единия ме бута нарочно и ми вика , леко ве ей келеш :D .. Аз просто се обърнах и му викам да не се занимава с мен.Бяха на видима възраст над 20 години.Аз съм на 25 и тренирам бокс от 6-7 годишен но , това няма значение.В този момент единия ми посегна аз му хванах ръката и истинктивно почнах да ги бия.След около 5 мин спрях.И си тръгнах но , в това време патрулката мина и явно са видели какво е ставало иии.. филми големи . Извикаха линейка за двама от тях.И на мен ми написаха призовка.Апък и аз имам досие и не ми се мисли какво ще става от тука нататък...

ЕPu
12-02-2007, 17:48
айде моля те... и от 60 години да тренираш бокс пак няма да стане номера...
как пък така си успял да набиеш 4 човека за има-няма 5 минути пък и линейка да трябва.. хехехех

Mamut
12-02-2007, 17:54
Все пак съм 2.01 и съм 123 кила . Апък и пияни хора се бият лесно , като се има предвид , че двама от тях бяха напрао гипс.

ЕPu
12-02-2007, 17:59
ееда, вече по-може..
ама не трябваше да изпускаш детайла, че са били на градус, защото иначе историята си е абсурдна
иначе съмнявам се да ти направят кой знае какво, не си им нанесъл тежки телесни повреди

AvaLan4e
12-02-2007, 18:09
Супер, ще знам, че си с досие. Спокс.

namoka_Ockap
12-02-2007, 18:10
5мин бая си ги понатупал,а като дойдоха и ченгетата що не лепна и тях-инстинктивно :D

BioX
12-02-2007, 18:46
Начи хора много лошо ме набутаха едни металяги.Вървя си аз към вкъщи (ходих до магазина) и минавам по една по затънтена улица и срещу мен се задават 4 души.Разминаваме се и единия ме бута нарочно и ми вика , леко ве ей келеш :D .. Аз просто се обърнах и му викам да не се занимава с мен.Бяха на видима възраст над 20 години.Аз съм на 25 и тренирам бокс от 6-7 годишен но , това няма значение.В този момент единия ми посегна аз му хванах ръката и истинктивно почнах да ги бия.След около 5 мин спрях.И си тръгнах но , в това време патрулката мина и явно са видели какво е ставало иии.. филми големи . Извикаха линейка за двама от тях.И на мен ми написаха призовка.Апък и аз имам досие и не ми се мисли какво ще става от тука нататък...
da da da i kat sa sabudi leji6 na zemqta opikan i si smy4e6 prasta.
nali??? :D