PDA

View Full Version : Прическа - помощ :р



nerubz
12-02-2007, 16:40
Реших да си направя нещо с косата най сетне.. писна ми фризиорката да ми казва "както обикновенно ли??" ии.... мислех си за онези прически с нормално дълга коса, разпиляна в различни посоки и направена с пяна така че да изглежда "мръсна" (не знам точно как се казва, но е обратното на мокрия ефект :) ) Та значи искам да попитам първо каква пяна се използва за този "мръсен ефект" и второ понеже косата ми е малко чуплива, трябва ли да кажа на фризиорката да ми я филира?

A_JoLiE
12-02-2007, 17:23
Tva e topirane ..

nerubz
12-02-2007, 17:32
а май се бъркаме нещо с тебе.. значи първо исках да попитам дали косата ми ще изглежда по-рядка и с по-малко обем когато фризиорката ми я филира?

иначе прочетох за това топиране и май говорим за 2 различни неща...

п.п. момче съм на 17, забравих да уточня! ;) косата ми е къса в момента, смятам да я пусна до 4-5см и тогава да опитам с тая прическа.. ако някое момче тук всъщност ме е разбрал за каква прическа става въпрос да даде някой съвет :grin:

Licketty
12-02-2007, 18:06
i na men mi e mn interesno za toq tip pri4eski... ako moje nqkoi da kaje kak se pravqt :-o

IdiOtKa
12-03-2007, 08:00
Към Авотра ...
От първия ти пост бях сигурна, че си момиче...а сега като разбрах жестоката истина , можеш сам да си направиш изводите....но така ил иначе не ти пука че си пълен идиот ...моя савет към теб е да не си праиш от ония гнусни причесчици ....!

oTPoBHa
12-05-2007, 13:41
Към Авотра ...
От първия ти пост бях сигурна, че си момиче...а сега като разбрах жестоката истина , можеш сам да си направиш изводите....но така ил иначе не ти пука че си пълен идиот ...моя савет към теб е да не си праиш от ония гнусни причесчици ....!

какво съвпадение 8-) и аз си помислих същото.

зааааааааааааеби :grin: :grin: :lol: :lol: :lol: :lol:

puakenikeni
12-05-2007, 13:45
Чакайте сега защо почнахте с обидите
като му харесва да си я прави
и аз не ги харесвам но затова сме хора :) всеки си има различно мнение
само не разбрах за коя точно прическа става въпрос т.е.мисля че се досещам ама не съвсем :-D