PDA

View Full Version : Дилема ....



fr1
12-02-2007, 18:56
Вижте ми проблема...
Преди седмица предложих на 1 момиче ... тя ми отказа а днес ми пише че чувствата и са се променили и иска да сме повече от приятели но аз сега незнам какви са моите чувства към нея защото през тези дни си харесах друго момиче .... Какво да правя ??? Да се хвана с момичето което ме отряза или да си останем само приятели и да се пробвам при другата ?

unauthorized
12-02-2007, 19:06
За 2 седмици 2 изгори..доста си влюбчив..:)..еми всичко си зависи от теб, сам прецени коя харесваш повече и тогава ще си намериш търсенето решението..

sh3_1s_7h3_0n3
12-02-2007, 19:12
к'во се двоумиш? Щом за 2седм си могъл да си харесаш някоя друга, значи оная ти е била просто няк'ва тръпка, момиче, към което нямаш особено силни чувства или нещо. Виж тука има къде къде по-влюбени момчета, дето умират за момичетата си, а ти си заменил тая мн бързо :)
к'ъв е изводът - не си я харесвал истински... ;) и да бяхте тръгнали сигурно е щяло да бъде временно. :)
Давай нататък. :)

sapphirr
12-02-2007, 19:21
как ги менкаш ти ,бе 4овек.неска с тая ,утре с оная-ти май си малко на принципа:тука има,тука нема.4е сега му е времето да дивееш,ясно,няма и лошо,ама за 1 седмица,кога се влюби кога ги разлюби...май и ти незнаеш...както и да е.

ето ти съвет:щом си харесла 1вата,зна4и е имало защо.щом си харесал и междувременно 2рата,зна4и пак има защо.1вата си е изтървала шанса,но за да не останеш на сухо поддържай връзка с нея,през това време се пробвай (в бързината) и с 2рата и ако с нея се полу4и ,казваш на 1вата "сори,мацка,ти ве4е имаш 4увства,ама аз май нямам ,когато исках ти не искаше,сега е малко късно...",ако пък не се полу4и даваш на 1вата 2ри шанс....като магията на си4ко това е да правиш нещата без никоя от тях да се усети.

айде успех!

fr1
12-02-2007, 19:31
как ги менкаш ти ,бе 4овек.неска с тая ,утре с оная-ти май си малко на принципа:тука има,тука нема.4е сега му е времето да дивееш,ясно,няма и лошо,ама за 1 седмица,кога се влюби кога ги разлюби...май и ти незнаеш...както и да е.

ето ти съвет:щом си харесла 1вата,зна4и е имало защо.щом си харесал и междувременно 2рата,зна4и пак има защо.1вата си е изтървала шанса,но за да не останеш на сухо поддържай връзка с нея,през това време се пробвай (в бързината) и с 2рата и ако с нея се полу4и ,казваш на 1вата "сори,мацка,ти ве4е имаш 4увства,ама аз май нямам ,когато исках ти не искаше,сега е малко късно...",ако пък не се полу4и даваш на 1вата 2ри шанс....като магията на си4ко това е да правиш нещата без никоя от тях да се усети.

айде успех!

Хахахахах този съвет много ме изкефи :D

mimi_pink
12-02-2007, 20:09
Винаги гледай напред!Но внивавай с този съвет да не си окаже , че от 2-та стола си на земята ](*,) !Хубаво обмисли плюсовете и минусите и на двете!!

B3B0K
12-02-2007, 21:20
taka postavi vaprosa 4e ne kaza ni6ty nito za ednata nito za drugata .... za6toto ni mojem da ti kajem prosto 1ata ili 2rata... no neznaem ni6to za tqh moe ednata da e o4ebocka6to po dobra i da ne si go usetil a nie nqma kak da ti go kaajem , az dadoh 2ri 6ans ve4e 2-3 sedmici sme zaedno samo4e ako predi tva ste imali ne6ty da znae6 ne e sa6toto

kifla
12-03-2007, 09:15
Вижте ми проблема...
Преди седмица предложих на 1 момиче ... тя ми отказа а днес ми пише че чувствата и са се променили и иска да сме повече от приятели но аз сега незнам какви са моите чувства към нея защото през тези дни си харесах друго момиче .... Какво да правя ??? Да се хвана с момичето което ме отряза или да си останем само приятели и да се пробвам при другата ?
ot dvata stola na zemqta !

led_i_ogyn
12-03-2007, 10:04
к'во се двоумиш? Щом за 2седм си могъл да си харесаш някоя друга, значи оная ти е била просто няк'ва тръпка, момиче, към което нямаш особено силни чувства или нещо. Виж тука има къде къде по-влюбени момчета, дето умират за момичетата си, а ти си заменил тая мн бързо :)
к'ъв е изводът - не си я харесвал истински... ;) и да бяхте тръгнали сигурно е щяло да бъде временно. :)
Давай нататък. :)

fr1
12-03-2007, 12:38
взех решение ... по добре на 1 сигурен стол от колкото на 2 несигурни ...

MiMcHeToOo
12-03-2007, 12:50
взех решение ... по добре на 1 сигурен стол от колкото на 2 несигурни ...

а евала :-)

XXX_f
12-03-2007, 13:32
widq li i sam mojesh da vzemesh reshenie :P

az ako bqh 6tqh da posledva suveta na sapphirr

HePeAJIeH
12-03-2007, 14:44
Не мисли за миналото а за бъдещето и настоящето.Просто си бил увлечен по момичето временно! Действай със новата жертва която си си набелязал! Да се надяваме че няма да се получи както с предишното момиче.Успех и лека вечер! :wink:

gostut
12-03-2007, 14:52
как ги менкаш ти ,бе 4овек.неска с тая ,утре с оная-ти май си малко на принципа:тука има,тука нема.4е сега му е времето да дивееш,ясно,няма и лошо,ама за 1 седмица,кога се влюби кога ги разлюби...май и ти незнаеш...както и да е.

ето ти съвет:щом си харесла 1вата,зна4и е имало защо.щом си харесал и междувременно 2рата,зна4и пак има защо.1вата си е изтървала шанса,но за да не останеш на сухо поддържай връзка с нея,през това време се пробвай (в бързината) и с 2рата и ако с нея се полу4и ,казваш на 1вата "сори,мацка,ти ве4е имаш 4увства,ама аз май нямам ,когато исках ти не искаше,сега е малко късно...",ако пък не се полу4и даваш на 1вата 2ри шанс....като магията на си4ко това е да правиш нещата без никоя от тях да се усети.

айде успех!


вие жените верно сте кат маймунките начи :D :D :D

kael
12-03-2007, 16:59
взех решение ... по добре на 1 сигурен стол от колкото на 2 несигурни ...
кви стлове бе нали момичета бяха :D ....

koalka
12-03-2007, 18:23
Аз съм на мнение, че трябва да се съсредоточиш върху другото момиче.ти сам не си сигурен дали още харесваш онази, пък и това да не е концерт по желание, когато си иска, тогава да сте заедно..И все пак сам си решаваш кое момиче да избереш, по-голяма тръпка и по-големи чувства...за които май е рано да се говори.