PDA

View Full Version : Място за парти



LilKittie
12-02-2007, 21:52
Здравейте. Търся място за парти. Може да е клуб, бар или апартамент. Става дума за София, по възможност Центъра. Изискванията е да не е адски скъпо, да има нещо за мезване и да пускат каквато музика ние искаме. И разбира се място за танци 8) Нещо от типа на клуб Кабаре, днес бях там на Рд, но е глупаво купон да се прави пак там. Благодаря предварително :-)

BlueMushroom
12-03-2007, 11:48
mi naemete si nqkoq vila okolo sofia.i bez tva shte mojete da pravite mizerii na spokoistvie i nqma da imate problem s muzikata.i nai vajnoto..samo hora koito sa vi priqtni bez razni iztikanqci :smt003

Seducti0n
12-03-2007, 11:55
в парка Заимов има едно "Парк кафе",което е доста подходящо за подобни начинания... Тая есен бях на 2 купона там,не е зле.


Еда приятелка си празнува рождения ден там преди около месец и е останала доволна. :grin:

LilKittie
12-03-2007, 21:09
Това, което се вижда от трамвай 20, при ъгъла с Кракра ли е? Какви са цените там? 8)

Blab
12-03-2007, 21:13
в парка Заимов има едно "Парк кафе",което е доста подходящо за подобни начинания... Тая есен бях на 2 купона там,не е зле.
Всички зат'ва ми говорят в последно време.
Аз, 'дето се въртя около "Заимов", и да не знам кое е.
:?

LilKittie
12-05-2007, 07:31
Може ли някой да каже точно къде ес намира в Заимов, за да отида днес 8)

LilKittie
12-07-2007, 20:39
Днес отидох. Половината заведение - 200лв, цялото - 400лв. Ние си внасяме всичко. Дали си заслужава? 8)

bungle
12-08-2007, 08:10
Скъпо ми се струва. :shock:

LilKittie
12-08-2007, 18:40
Скъпо ми се струва. :shock:
Ако някой бързо може да каже някъде, където ще е по-евтино... :?

teenkopele
12-08-2007, 19:20
Скъпо ми се струва. :shock:
Ако някой бързо може да каже някъде, където ще е по-евтино... :?

А защо просто не се натресете в някое по-празно заведение и готово? Ако не можете да дадете 400 кинта за онова кафе, друг вариант не виждам.
Аааа...може да пробвате във Фънкис-а на НДК. :wink:

LilKittie
12-08-2007, 19:40
Скъпо ми се струва. :shock:
Ако някой бързо може да каже някъде, където ще е по-евтино... :?

А защо просто не се натресете в някое по-празно заведение и готово? Ако не можете да дадете 400 кинта за онова кафе, друг вариант не виждам.
Аааа...може да пробвате във Фънкис-а на НДК. :wink:
Там колко ще е за целия клуб? :-) Някой има ли опит? И все пак сме непълнолетни...

Valar
12-08-2007, 19:49
Като сте непълнолетни къде сте тръгнали по барове и клубове!? :-D
По евтини има всичко започва от 100 лева зависи къде искаш да е с каква обстановка!
Аз лично съм много доволен от Кушарите

teenkopele
12-08-2007, 20:17
Скъпо ми се струва. :shock:
Ако някой бързо може да каже някъде, където ще е по-евтино... :?

А защо просто не се натресете в някое по-празно заведение и готово? Ако не можете да дадете 400 кинта за онова кафе, друг вариант не виждам.
Аааа...може да пробвате във Фънкис-а на НДК. :wink:
Там колко ще е за целия клуб? :-) Някой има ли опит? И все пак сме непълнолетни...

Няма смисъл да се напъвате цял клуб да наемете, като нямате финансовата възможност. Просто отидете, във Фънкис-а примерно, седнете там по сепарета ала-бала и готово. :wink:

big_barberian
01-06-2008, 20:43
hei a 4uhte li za novoto kafe vav farmacevti4nia fakultet bilo mnogo hubavo moi poznati sa hodili i kazaha 4e e super iako moje i da se naema za 4asno parti ima hapvane i vseki moje da hodi ????? :P :P :P :-P