PDA

View Full Version : връзка на разcтояние ..



Ur_DrEaM
12-02-2007, 21:40
Всички казват че връзката с човек на голямо разтояние е проблем ... аз обаче не мисля така защото в момента сам в това положение .. виждаме се с въпросниa човек почти всяка седмица,естесвено има случаи когато това става по рядко..но пак всичко е ок.Някои приятели ме карат да прекратя това абсурдно нещо според тях,а други ми казват че след като си вярваме няма нищо лошо в това нашето.Аз не мисля да спирам защото така или иначе след около година отивам да уча в този град,а след като сме издържали малко повече от половин година защо не и още..а и се обичаме..:) вие какво ще кажете ?? :P :wink: :D

fake
12-02-2007, 21:59
е, щом се обичате, не се карате и се виждате често, проблем няма.
евала на вас. трудничко си е.

B3B0K
12-02-2007, 22:21
az taka uspqh .. meseca nqkade lo6o nqma vijdate se 4esto telefoni obajdaniq sms skype doverie d aima :P

Jus7m3
12-02-2007, 23:06
Пък и после,когато сте в 1 град, ще е наистина интересно :)

GD
12-03-2007, 05:06
Ами аз лично не одобрявам връзките от разстояние защото няма смисъл но както казваш че ще идеш да учиш там няма никакъв проблем пожелавам ви много щастие и любов :wink:

mIsHeTy
12-03-2007, 06:09
Az puk nqmam ni6to protiv vrizkite ot raztoqnie...sled kato se vijdate...obichate se i si imate dovoerie...ne vijdam da ima nqkakuv problem.. :) mn shtastie i lubov vi pojelavam

koalka
12-03-2007, 06:11
Eми, и според мен няма проблем.А и друго е, когато връзка от разстояние се поддържа, когато се виждате всяка седмица, а не примерно на два месеца веднъж.

Saymon90
12-03-2007, 06:12
Щом се чувствате добре, значи всичко е добре. Аз имах връзка от разстояние преди време и не ми беше хубаво, но това е защото съм прекалено ревнив, може би... зависи си от човека.
Ако си вярвате достатъчно, няма проблеми.

partychild
12-03-2007, 13:23
ще успеете ..борете се за това ! аз също съм на 150 км от мойта любов и няма скоро да ида при него виждаме се през седмица но продължаваме да сме заедно и да се борим за наща връзка защото се обичаме страшно много и си имаме пълно доверие :) успех

MiMcHeToOo
12-03-2007, 13:26
Сичко е толкоз прекрасно и розово ама само в началото.. След време ше разбереш за кво ти говора..

DiabolicAngel
12-03-2007, 14:14
Стига да има желание всичко се постига!Дори и връзка от разстояние!Но стига това желание да е от двете страни,инъче не се получава,колкото и да искаш ти!Успех! :smt008

MoHuTo
12-03-2007, 14:39
Ами щом се виждате толкоз често, не мисля че ще ви е толкова трудно , пък и особено щом ще ходиш да живееш там :) Айде успех и мн любов :-)

Radeto_
12-03-2007, 17:40
Знам за какво говориш, но въпреки това ти липсва до болка, когато не е до теб нали?Чудиш се какво ли прави всяка една минута и как се чувства...И аз съм в същото положение.Но няма да се предам.Не и без бой...

Mr.bEps
12-03-2007, 18:16
ще успеете ..борете се за това ! аз също съм на 150 км от мойта любов и няма скоро да ида при него виждаме се през седмица но продължаваме да сме заедно и да се борим за наща връзка защото се обичаме страшно много и си имаме пълно доверие :) успех


:-) :smt008 :-)




Всички казват че връзката с човек на голямо разтояние е проблем ... аз обаче не мисля така защото в момента сам в това положение .. виждаме се с въпросниa човек почти всяка седмица,естесвено има случаи когато това става по рядко..но пак всичко е ок.Някои приятели ме карат да прекратя това абсурдно нещо според тях,а други ми казват че след като си вярваме няма нищо лошо в това нашето.Аз не мисля да спирам защото така или иначе след около година отивам да уча в този град,а след като сме издържали малко повече от половин година защо не и още..а и се обичаме..Smile вие какво ще кажете ?? Razz Wink Very Happy



oтносно приятелите, съжелявам да ти го кажа, ама не са ти приятели щом те карат да скасваш с него и по този начин да нараниш самата себе си. и задай си въпроса кой приятел би желал човека до него да тъжи. И от мене един съвет.. за любимия човек всичко си струва...